Üstadlarla başlangıç

C

Canna

Guest
O kabinde 38 lt saksi ile sana 1 photo öneririm, 240 watt viva led yetmez, isigi ölcmelisin ama kesinlikle o viva led yeterli isigi verecegine inanmiyorum, adamlar teknik bilgierinde kac lümen oldugunu bile yazmamislar, dostum 1 photonun hakkini ver sana 3 photo gibi hasat verir

C

Canna

Guest
Dostum verdigin calmag fazla gelmis, o gördügün büyük sari lekeler ondan olusmus, esas vermen gereken gübre NPK yani azot,fosfor,potasyum

C

Canna

Guest
Su kizlardan bir hasat alirsan inan cok mutlu olacagim, yazdiklarimi tam uygulamiyorsun, simdiye kadar o kizlarin yapraklari benim profil resmimde oldugu gibi görünmeliydi. Kizlar hala saglikli degil ve bunun en büyük nedeni grow gübesi

C

Canna

Guest
Sen canna ya gec gübreleme semasina ve PH degerlerine uy baska bir seye ihtiyacin yok, sen herhalde gübreleri DURSUN a siparis verdin,:D bir türlü getiremedi DURSUN senin gübreleri:D

GlockGen5

Müptezel
20.gün
@Canna @OttoMan47
Kızın birisi 5.yapraklarını açmaya başladı reis
Gübreler halen yolda çarşamba bende inşallah,sıcaklık stabil 25 nem 66
Topping yaparken aynı zamanda saksı değişimini aynı gün yapalım reis
Sizler yorum yapınca eksiklerimi tamamlıyorum,üstad birşey sorucam air saksı var 27 lt 2 tane. İkisini ona mı alalım 2 bez 2 air şeklinde yoksa hepsi 40 lt bezde mi devam edelim? Teşekküler şimdiden yorum için ♡

OttoMan347

√SEFİR√
20.gün
@Canna @OttoMan47
Kızın birisi 5.yapraklarını açmaya başladı reis
Gübreler halen yolda çarşamba bende inşallah,sıcaklık stabil 25 nem 66
Topping yaparken aynı zamanda saksı değişimini aynı gün yapalım reis
Sizler yorum yapınca eksiklerimi tamamlıyorum,üstad birşey sorucam air saksı var 27 lt 2 tane. İkisini ona mı alalım 2 bez 2 air şeklinde yoksa hepsi 40 lt bezde mi devam edelim? Teşekküler şimdiden yorum için ♡
Aynen devam et kanka hiç bozma. Bebeler de iyi gübreler gelince direk başla. Saksı nakli ve topping aynı gün uygundur revive aldıysan veya Aloe Vera gübresi yaparasan stressi atlatir

GlockGen5

Müptezel
Callmag ver ozaman kanka sulama gününe denk getir
Elimde olan bitane calmag var ghe ondan 0.45 1 lt ye gübrelerle beraber verdim ph ayarlı,ama @Canna bitkinin yavaş büyüdüğünü düşünüyor ki bende öyle ama eksikliği bulamadım,gübreler gelince bakalım nasıl bir değilim olacak,saksı ile ilgili birşeyler yazdım bro okudun mu ne yapayım sence,canna ne diyecek bakalım henüz yazmadı. Birde kaç günlükken büyük saksıya geçilmeli sence topping zamanı mi ideal @OttoMan47

C

Canna

Guest
Dostum @OttoMan47 gerekeni yazmis, ekliyecek bir sey olmadigi icin yazmadim, ama dün gördüm bitkilerini, su ana kadar gördügüm en iyi durumdalar. :)

GlockGen5

Müptezel
Üstadım sen nerelerdesin ya,:D
Çarşamba günü gübrelere başlıyoruz tabloya uygun devam edicem 5.yaprakta topping yapıcam demi yanlış olmasın,birde sana air saksılarla ilgili birşeyler yazdım fikrin önemli benim için @Canna

C

Canna

Guest
Evet 5 bogumu keseceksin, topping icin, Allahtan bitkiler photo yaptign eksiklikleri toparlayacaklar, air saksi hakkinda sordugun gözümden kacmis, air saksi aldin mi almak mi istiyorsun.

C

Canna

Guest
Tamam dostum aldiysan ne bilmek istiyorsun air saksi hakkinda, aslinda ben normal kare saksi aliyorum delikleri kendim aciyorum ve air saksi yapiyiyorum daha ucuza geliyor:)

OttoMan347

√SEFİR√
Hiç bir eksiğin yoksa eğer yavaş büyüme varsa bence gübreler geldiğinde büyüme hızlanır, toprak aç olabilir. 5 yaprak değil de 5. Boğum diyelim ona bı karışıklık olmaması için. 5 boğum çıktıktan sonra 1 cm uzasın uzantiyi dibinden steril bı makasla kes gitsin

Grow Muhabbetleri
Help Users
  • No one is chatting at the moment.
    Z ZzındıK: **********