Üstadlarla başlangıç

GlockGen5

Müptezel
Üstad gelişimden bende memnun değilim gübreler biraz geç geldi malasef güvenlik tedbiri nedeni ile, ama benim ümidim var bu kızlardan, üstad kızın biri aşırı koku basıyor normal mi bu, birde bugün siyah minik sinek vardı kabinde, @OttoMan47 geçen yıl verdiği tarçınlı tarifi kabinin birkaç bölümüne sıktım @Canna

C

Canna

Guest
Gübreler geldi o kizlardan cok iyi hasat alacaksin, kücük siyah sinekleri yok etmelisin, bitkinin kökleri yer, ve cok cabuk cogalirlar, sana yazdigim neem yagi onlarin canini okur, neem yagi al sana tarifini yazarim, tarcin mantar hastaligi icin zaralilari yok etmez.

GlockGen5

Müptezel
Tmm üstad internetten sipariş edecektim kargosu kendinden fazla çıkıyor,yarın aktardan alicam @Canna üstad iki balkon grow yaptım daha önce şöyle dolu dolu sömek olmadi hiç umarım bunlardan olur

C

Canna

Guest
Olacak, nem,sicaklik,vantilatör,gübre,isik, giris cikis fani bunlari hatasiz yapacaksin, kabin ici temizlik cok önemli, aslinda bu kadar basit problemsiz grow yapmak.

GlockGen5

Müptezel
Kabin kafasına göre takılıyor öyle söyleyim yayla gibi oda cami ac kapa temiz yayla havası aklına gelebilecek hiçbirşey mevcut reis @Canna biraz sabirsizim ama alıştım inan harmanlığa bu kızların sömeklerini en dolu haliyle görmeden tırtık dahi atmıcam reis veg süresini 9 hafta tutacagız demiştin umarım kabin yeterli gelir:D

C

Canna

Guest
Yok caresi bekleyeceksin, sen zamani gelsin bak nasil tirtik atacaksin, :) o kadar süre harman kal, sonra tirtik atmadan duramazsin:D

C

Canna

Guest
Kiyma , iyi egitim ve file ile bir sekilde sigdiracaz artik, gönderdigim video yu seyrte, alttan ayarlardan alt yazi seneklerinden Türkceyi sec, Türkce alt yazi izlersin.

C

Canna

Guest
Ben de de oluyor bazen bir kac kere denemem gerekiyor. Ama anlamasanda izle, mühim olan ne yapilasi gerektigi, yani bitki cicege girdiginde dallari fileye sararak büyüme yönünü degistirme esas amac.

C

Canna

Guest
Zaten zamani gelince 2 kere topping 1 kere fimming cicege girdiginde lolipop, bir sekilde kabinin icindeki her yeri kullanacaksin.

GlockGen5

Müptezel
Bu hafta sonu ilk topping atarız üstad 5.yapraklar çıkmak üzere @Canna aynı gün de saksı değişimini yapmayı planlıyorum,peki ışık artırıcam mi?

C

Canna

Guest
Ayni gün topping yapmanda sakinca yok saksiyi degistir topping yap, arkasindan can suyu ver, toprak tam kurusun ondan sonra saksi degisimi yap. Dostum isigi ölc bakalim, isik sistemin aklimda kalmadi, lüks metren var mi.

GlockGen5

Müptezel
Ayni gün topping yapmanda sakinca yok saksiyi degistir topping yap, arkasindan can suyu ver, toprak tam kurusun ondan sonra saksi degisimi yap. Dostum isigi ölc bakalim, isik sistemin aklimda kalmadi, lüks metren var mi.
Peki saksı değişiminden sonra da boş sulama yok demi gübreli devam

C

Canna

Guest
Cannada bos sulama yok, sana gönderdigim semaya göre hep gübreli sulama yapacaksin, ama takip et bitkilerini, 3 bitkine fazla gelmez belki bir bitkine ayni miktari gübre fazla gelebilir

Grow Muhabbetleri
Help Users
  • İstanbul İstanbul:
    ***** *** ******** ********* ******* **** hahahaha** *** ***** ******* ****** ** *******
    +1
  • muadip muadip:
    ***** *** *** ******* **** hahahaha **** ** ***** *** ******* *** ******
  • İstanbul İstanbul:
  • Night owl Night owl:
    ****** *** ********** ********** ** ******* * ******* *** ****** ***** **** ********** ***** *** *** ******* **** hahahaha **** ** ***** *** ******* *** ******
  • Night owl Night owl:
  • muadip muadip:
  • Night owl Night owl:
  • İstanbul İstanbul:
    +1
  • Night owl Night owl:
    *** ******** ** ** **** ********* ********* hahahaha* ******* **** ********** *** ********* ******** ** ****** *** **** ******** ** ***** hahahaha**** ****** *****
  • Night owl Night owl:
    **** *** ******** ** ***** ******** ****** hahahaha*** *** hahahaha*
  • Night owl Night owl:
    ***** ******** ***** ***** hahahaha**** ****
  • İstanbul İstanbul:
    ***** * ****** hahahaha* ********* ********* ********* ********* *** **** ** ***
  • Night owl Night owl:
  • muadip muadip:
    +1
  • İstanbul İstanbul:
    +1
  • Night owl Night owl:
    **** ***** ******* ****** hahahahahahahaha
  • Night owl Night owl:
  • Night owl Night owl:
    ******* **** ****** **** ****** * **** ***** ******** **** ******** **** **
  • muadip muadip:
    *** ***** ***** ***** *
  • muadip muadip:
  • TabldotLife TabldotLife:
  • Night owl Night owl:
  • Night owl Night owl:
  • Night owl Night owl:
  • TabldotLife TabldotLife:
    **** ********* ******* ** hahahaha *** ***** *** ***** *****
    TabldotLife TabldotLife: **** ********* ******* ** hahahaha *** ***** *** ***** *****