Üstadlarla başlangıç

GlockGen5

Müptezel
@OttoMan47 ustanin yaziklarini yap, kizlar götü kurtaracak, ama onlara cektirdiklerinden dolayi bayagi kulagin cinlamistir,:D:D
Her ikinizinde farklı farklı bilgileri var,ben sizden ne öğrenirsem benim için kâr,banada birşey sorarlarsa bende sizin gibi bilgili olmak farklı fikirler edinebilmek için @OttoMan47 etiketliyorum üstad cansınız sizi sevmeyenin sigarası tırt olsun:D @Canna

C

Canna

Guest
Hasatta bi cigara atrsin artik bana :) beles cigaranin keyfi cok iyi oluyor

a-420

Müptezel
@Canna @progrower:) bugün kızların 3 tanesi baş verdi,henüz yaprak bölümleri açılmamıştı kabuklarını dikkatlice aldım,1,5 lt suya 0.5 ml flora gro 0,25 calsium ekleyip hepsine 3/4 fıs sıktım,henüz boyları belli değil boy durumuna göre ışığın cm ayarlayıp inşallah ilk foto aticam hâlâ fide kabında nem %75/80 arası,fide kabında kaç gün daha kalsın üstadlar ilk yaprakları açtıktan sonra
7 gun kalsin kanka.

C

Canna

Guest
Dostum öyle bir zor soru veya sorular sordun ki, hangi medyanin icinde patlattin tohumlari, su anda kesinlikle kalsium verme, isik ölcmeden bir sey söyleyemen, ne isik kullaniyorsun, isik rengi ne, filizin kafayi cikarttigi anda kök güclenirici gübreye ihtiyaci var.

C

Canna

Guest
Sorularinin zor olmasi , yeteri kadar yaptiklarindan yazigim gibi bilgi vermemis olman, ne yaptigini tam bilmesem yorum yapapmam.

C

Canna

Guest
O sekilde kalirsa sikinti yok, sularken oraya su mu geldi, isiktan yanmis olabilir, eger o beyaz lekeler yayilirsa o zaman sikinti, su an icin her hangi bir hastalik teshiyi koymadim.

Grow Muhabbetleri
Help Users
  • Mordecai Chat bot:
  • deyorke deyorke:
  • Emmy Emmy:
  • Emmy Emmy:
    Emmy Emmy: ** ****** ******* ******* ****** ****** *** ***** ********