Üstadlarla başlangıç

GlockGen5

Müptezel
Evet reis gelişim yavaş,gübreler gelene kadar yaşayacaklar derken reis :( @Canna
Reis genetiğin birisi şimdiden kokmaya başladı normal mi bu

C

Canna

Guest
Normal, ama koku cok yayilmaz, sadece bitkiye yaklastigin zaman alirsin yani odanin disina cikamaz, dostum yari ac yari tok bekliyorlar senin gübre vermeni, ondan dolayi yazdim su anda ölecekler gibi bir belirti yok ama tamda saglikli degiller, besin yetersizliginden dolayi.:(

GlockGen5

Müptezel
Cuma günü bende inşallah reis @Canna fide makinasından kabine aldığım iyi oldu mu reis çünkü yukarı değiyordu nem makinem yok ama içi 60/65 Ben kabinin

C

Canna

Guest
Gübrelein gelmedi mi daha , potasyum eksikligine benziyor o yapraklarin yanlardan yukari dogru kivrilmasi ve renkeleri cok acik yesil. Bitkinin cok acil NPK gübresine ihtiyaci var.

C

Canna

Guest
@OttoMan47 ustanin yazdigida benim yazdigimda dogru,yapraklardaki kivrilmanin nedeni, yapraklarin dalgali olmasi, yapraklarin rengi, yani sikinti bir tane degil, elinde gübre var diyordun ver su elindeki gübreden.

GlockGen5

Müptezel
Elimde gübre var tabloya uygun vereyim üstad @Canna Calmag konusunda fikrin varmı onu ne yapalım,önce açık renk olarak başladı sararan bölgeler

GlockGen5

Müptezel
Yumurta kapugundan anlamam, dikkat et yumurta kopugu miktarini ayarliyamazsan bitkilere zarar verirsin.
Büyük saksılara ne zaman geçip yaparız usta,şimdi bu yapraklarda ki yanık eksiklikten mi yoksa ışık hastalık vb.birsey mi,küçük saksıdayken topping yapıp sonra büyük saksıya geçelim aynı gün üstad ne dersin ? @Canna

C

Canna

Guest
Gübfrelerin gelsin büyük saksiya gec ayni gün topping yaparsin, dostum bir seyle yolunda gitmiyor senin bitkilerde renkleri hic hosuma gitmiyor, cok geri kaldilar.

GlockGen5

Müptezel
Gübfrelerin gelsin büyük saksiya gec ayni gün topping yaparsin, dostum bir seyle yolunda gitmiyor senin bitkilerde renkleri hic hosuma gitmiyor, cok geri kaldila
Fide kabının içinde başlamıştı esasen şuan nem düşük %50 ve sık sulama yaptım sanırım,calmag hiç vermedim gelişim gübrelerden sonra aşırı hızlandı bir sonra ki sulamayı sadece calmag yapsam yada bos @Canna

C

Canna

Guest
Bir sonrasina calmag ver, ama kendi yaptigini degil 1 lt suya 1 ml olarak ve abartmadan ver calmag

Grow Muhabbetleri
Help Users
  • Ü Üfürükçü gargamel:
    *** ******** hahahaha** ********** ****** ******** ******* ******* ******* ****** ****** ******** ******
  • VisneliKadayif VisneliKadayif:
    ******** **** ***** ******* ******** *** ******* *** **** hahahaha* **** **** ******* hahahaha* ****** ***** hahahaha*** ***** * **** ********* ********* hahahaha ****** *** ********* **** ****** hahahahahahahaha* ****** ******** *********
    ****** ******* * ***** **** **** ******** ****** ***** **** ***** ****** **
    *** hahahaha ****** ******* **** hahahaha*** hahahaha
  • Ü Üfürükçü gargamel:
  • Ü Üfürükçü gargamel:
    ****** ****** *** ********** *
  • T terbiyeligunahkar:
    hahahaha ******** ******* hahahaha ****** *** ********** *
  • T terbiyeligunahkar:
  • T terbiyeligunahkar:
  • Ü Üfürükçü gargamel:
  • Ü Üfürükçü gargamel:
    hahahaha** **********
  • yoqyaa yoqyaa:
    hahahahahahahaha hahahahahahahaha hahahahahahahaha hahahahahahahaha
  • yoqyaa yoqyaa:
    hahahaha**** ******** ** ******** ***** ***** ** ****** ****** ********** ******* * *******
  • yoqyaa yoqyaa:
    hahahahahahahaha hahahahahahahaha
  • kawinnnz kawinnnz:
    ***** hahahaha* ***** *** **** ******* ***
  • kawinnnz kawinnnz:
  • muadip muadip:
  • Emmy Emmy:
    ** ******* hahahaha ***** **** ******* ** ********* **
  • A Anm1919:
    *** ***** *** ******* ** ****** ****** ***** ***** **** ***** ***** ********* ****** ****** ****** **********
  • Emmy Emmy:
    ***** ** **** **** **** ***** ******** ***** ***** hahahaha*** **** ***** ******* ******** ****** ***** ***** *** ***** ***** ***** ****** ***
    +1
  • A Anm1919:
    ****** *** **** *** ******* **** * **** ******** ***** **** ******* ***** ********** ** **** * ***** **** ******** hahahaha**
  • A Anm1919:
    ***** ******** **** hahahaha* *** ****** ******* *** ***** ***
  • A Anm1919:
    ****** ****** hahahaha ***** **** *** ******** ******** *** *** ****** *****
  • kawinnnz kawinnnz:
  • kawinnnz kawinnnz:
    ** ******* hahahaha ***** **** ******* ** ********* ** ***** ***** ** ***** *** ********* **** ********** **
    kawinnnz kawinnnz: ** ******* hahahaha ***** **** ******* ** ********* ** ***** ***** ** ***** *** *********...