Üstadların yardımı lazım ilk grow

Bigfather

Yeni üye
Herkesin dumanı bol olsun üstadların yardımına ihtiyacım var aynı anda iki bitki ektim ilk growum bitkilerin gelişmelerinde aralarında bir hafta ongünlük bir durum oldu sebebini anlayamadım sizce şu anki durumları nasıl yapmam gerekenler nelerdir bide ortalama hasata ne kadar vakit var ilk growum yardımcı olursanız sevinirim birde sömekleri nasıl şişirebilirim şimdiden teşekkür ederim

C

Canna

Guest
Her tohum ayni gelismez, ayni genetik olsa bile, benim 5 auto kizim var, 4 tanesi tam zamaninda cicege girdi, 1 tanesi 10 gün sonra. Bitkinde gübre fazlaligi ve isik fazllaligi var. 1-2 iki sulama gübre verme, o yapraklari sivri uclarindaki beyazliklar düzelsin. Isigi 5 cm yukari kaldir, yanlardan yukari kalkmis yapraklar düzelsin. Gübre fazllaligindan dolayi azot fazllaligi var fazla azot besin kitlenmesi yapar. Bitkin verdigin bloom gübresindeki fosfor ve potasyumu alamaz.Önce yapraklari düzelt yazdigim gibi sonra 1 lt ye 0.5-1 ml calmag ver.

Bigfather

Yeni üye
Her tohum ayni gelismez, ayni genetik olsa bile, benim 5 auto kizim var, 4 tanesi tam zamaninda cicege girdi, 1 tanesi 10 gün sonra. Bitkinde gübre fazlaligi ve isik fazllaligi var. 1-2 iki sulama gübre verme, o yapraklari sivri uclarindaki beyazliklar düzelsin. Isigi 5 cm yukari kaldir, yanlardan yukari kalkmis yapraklar düzelsin. Gübre fazllaligindan dolayi azot fazllaligi var fazla azot besin kitlenmesi yapar. Bitkin verdigin bloom gübresindeki fosfor ve potasyumu alamaz.Önce yapraklari düzelt yazdigim gibi sonra 1 lt ye 0.5-1 ml calmag ver.
Kanka bilgiler için çok teşekkür ederim birde iki bitki içindemi boş sulama yapayım yada bitkilere flush atsam olurmu kanka çok sağol tekrardan

C

Canna

Guest
Kanka bilgiler için çok teşekkür ederim birde iki bitki içindemi boş sulama yapayım yada bitkilere flush atsam olurmu kanka çok sağol tekrardan
Dostum ben resmini gördügüm bitkiler ici yaptim bu önerilerimi, kac bitkin var, hepsi ayni durumda mi bilmiyorum. Flush atacak acil bir durum yok, flush atma. Önerdigim gibi yap yeter.

Grow Muhabbetleri
Help Users
  • T Tropikal.MR:
    ***** hahahaha **** ******
  • NewGardener NewGardener:
    hahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahaha**
  • O Oci137:
    *** ******* ***** * ******** ***** *** ****** ****** ***** **** ** ***** ***** ***** ********
  • lavrens lavrens:
    ***** hahahaha****** ******* **** hahahaha **** ***** *** ******* ******
  • O Oci137:
    ** ** *** ****** *** * ***** *** *** ******** *** ** ** ******* ** *** ****** *** ****** ** ********* ******** ****** ********** * ****** ***** ******
  • lavrens lavrens:
    ***** hahahaha ** ********* ** *** ****** *** * ***** *** *** ******** *** ** ** ******* ** *** ****** *** ****** ** ********* ******** ****** ********** * ****** ***** ******
  • L Levrekbaz45:
    *** ****** *** ******** ***** **** ** ********* *** ****** ** ******* hahahaha
  • L Levrekbaz45:
    ******** ******** ***** ** hahahaha ***** ******** ** ******** ***
  • O Oci137:
    ********** ***** hahahaha**** ***** **** ******* ***** ********** ******* ********** ******* ********** ********** hahahaha ***** hahahaha ****** ****** ***** **** ** ******* ***** ***** ** hahahaha
  • Night owl Night owl:
    ******** ****** ******** ****** ******* ***** ** hahahaha* ******** ******** ***** ** hahahaha ***** ******** ** ******** ***
  • Night owl Night owl:
    *** ** ***** *** ** ****** hahahaha* ****** * ***** *** *** ** ******* ***** ******* hahahaha*
  • Night owl Night owl:
    hahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahaha**********
  • Night owl Night owl:
    *** *** ***** ******** ******** ********** hahahaha**** hahahaha ** ********* ******** **** ******* ** hahahaha** *** ********* ***** ********
  • Night owl Night owl:
    ****** ****** ****** **** ********* hahahaha* ***** ***** ** hahahaha hahahaha******* ***** hahahaha ***** ******** **** ********** ********** ******** ********** ********** ***** ******* hahahaha ***** hahahaha
  • Night owl Night owl:
    ********* ****** ** ** ******* ******* ******** ****** *** ****** ****** ****** ********** ***** ******* ********** ********* ***** ********* ********** ** ***** hahahaha** hahahaha* *** *** ****
  • Night owl Night owl:
    ******* ******** ***** ******** ****** ******** ******** ******** ****** ****** ******* ** ** ******* ***** ** ********** ******** ******* ***** ******* ******
  • Night owl Night owl:
  • bafici bafici:
    ******** * ***** ******** ********* *** ***** ***** ******** **
  • bafici bafici:
    **
  • K Kamacı6161:
    ******** ******** ******* ***** ********** ***** **** **** ** ******* ****** ********
  • quorthon quorthon:
    ******** ********** ***** ***** ***** hahahaha**** ***** ******* ****** * **** ********
  • NewGardener NewGardener:
    ***** ******** ******** **** ***** hahahaha ********* *** **** ** ********** *** ***** ******* hahahaha***** ******** ***** ******** ****** ******** ******** ******** ****** ****** ******* ** ** ******* ***** ** ********** ******** ******* ***** ******* ******
  • Houp53 Houp53:
    hahahahahahahaha ** ****** hahahaha**** ********* **** ****** ********** **** ********* ********** **** hahahaha ***** hahahaha* ** ******** ******
    Houp53 Houp53: hahahahahahahaha ** ****** hahahaha**** ********* **** ****** ********** **** *********...