Üstünde çalıştığım bir konu

• Konbuyu başlatan Üye silindi 24418
  • Başlangıç tarihi
Ü

Üye silindi 24418

Guest
Bitkiler sana mı aitler bilmiyorum ama bonsai çok güzel görünüyor. Takipteyim.
Kanka benim değil resimler fakat bunu ist. Pro grower bir dostum yapıyor resimlerde ona ait değil fem bitkiyle işlem oluyor bu kök sisteminde en az 6 ay diyor adam da 3 bitki var sadece o 3 bitkiyle 2 sezon geçirdi bitkiyi öldürmüyor hasatlıyor ufak tefek çimlencek kafa bırakıtor 18/6 ya geçiyor sonra şuan elindekiler kaç yaşında onu bile bilmiyor bunner - sour dizel - what window. Tek bir kabinde otomasyon yapıyor al gülüm ver gülüm

Kanka benim değil resimler fakat bunu ist. Pro grower bir dostum yapıyor resimlerde ona ait değil fem bitkiyle işlem oluyor bu kök sisteminde en az 6 ay diyor adam da 3 bitki var sadece o 3 bitkiyle 2 sezon geçirdi bitkiyi öldürmüyor hasatlıyor ufak tefek çimlencek kafa bırakıtor 18/6 ya geçiyor sonra şuan elindekiler kaç yaşında onu bile bilmiyor bunner - sour dizel - what window. Tek bir kabinde otomasyon yapıyor al gülüm ver gülüm

çok mantıklı ayrıca görselliğide yüksek.

Ü

Üye silindi 24418

Guest
çok mantıklı ayrıca görselliğide yüksek.
Ben bu tarz yapıyorum bende en az 1 cinsi 1.5 yaşına getirip 1.5 sene sonrada bütün Multi gübreleri kullanarak bitkiden altın vuruş alıp çıkıyorum borsa kağıdı gibi 1.5 sene ekmeğni ye son çıkarken voleyi vur başka genetikte

Ü

Üye silindi 24418

Guest
Şu yukselti, toprakmi kayami kökmü nedir yav anlayamadim :rolleyes:
Kanka mantık kaya taş ve envarteller üzerine mesela senin için değerli bir obje sana önem veren eşya sistem onların üstüne kurulu bu hem bitki hemde sen arasındaki ilişkiyi güçlendiriyor hemde 3 ayda 4 ayda ölmüyor 4 sene 5 sene bakımına bağla vede cinsine göre forumlarda 8.5 seneyi gören var. E buda ayrı bir masraf her 2 senede bir kabin ve ışık yükseltmen lazım ben bu masrafa grmemek için 1.5 ideal. 1 bitki ile Max cinsi 600gr veriyor 400 Gr x4 de en düşük hesaplarla aylık 400 Gr elinde ve bitki ölmüyor ve sen bir sonrası hasadınıda daha yaşlı ve olgun bitkiyle hasat alıyor sun yatırım gbi düşün her sonraki hasadın bir öncekine göre daha leziz daha çok etki alıyorsun. Klon mantığı gibi ama sen ana gövdeden yaşıyorsun dünyayı bu kadar basit kuzum

Ü

Üye silindi 24418

Guest
Ve 1.5 senelik bir süreç içinde 50 min 120 Max lt saksı gerekir...

Ü

Üye silindi 24418

Guest
Not: çeçeklenmede hasadı alıp ufak kelleler bıraktığımız ve çimlenme ye geçtiğimizde aylık 2 hafta bir geçikme oluyor çünkü yeni filizler çıkarması 2 haftayı buluyor buda senelik 8 haftalık bir süreç bu süreci proflar özel malzemelerle hızlandırablir. Bitkide her kelle (3 ayda bir) kesimi sonrası bir sonraki kelleye en az(1.2.3.4.5) (1.3.5 )kesim şeklinde uygulanır. Detaylı bilgi için mesaj atmanız yeterli

kankacım güzel olaymış bu dikkatleri çektin güzelce bir konu aç istersen. daha detaylı anlat up layalım dumanın bol olsun

sef

Üye
Merhabalar, konu fazlasıyla ilgimi çekiyor ama sadece fotoğraflar denk geliyor, yazılı bir şey bulamadım :)
Forumda özel meaj yollamak yasak :) Araştırma yapabilmek için anahtar kelime veya kaynak verebilir misin?

Ronaldriz

Yeni üye
arkadaşlar sezar usta nereye gitti ne güzel paylaşım yapıyordu 10 gündür ziyaretçi olarak takip ediyordum 2 gündür gözükmüyor sırf bunu için üye oldum şimdi yönetime soruyorum ustayı nereye ve niye gönderdiniz yerine başka usta gelecekmi işin garibi 2 gündür niye bir soru soran olmadı bu konuda

Grow Muhabbetleri
Help Users
  • VendettaX VendettaX:
  • F FraudeG:
    ***** *********** **** ******** ******** * *********** ***** ********* ********* ***** dready** **** ***** *** ****** ********** ******* ***
  • VendettaX VendettaX:
  • Nazim_Red Nazim_Red:
  • VendettaX VendettaX:
    +1
  • VendettaX VendettaX:
  • VendettaX VendettaX:
    *** dready****** ******* *** ****** *
  • Nazim_Red Nazim_Red:
    ** ********** ******** **** **** ***** ** ******** dready ****** ***** ******** **** ******* **** ***** **** ******* ******** dready ***
  • Nazim_Red Nazim_Red:
    **** dready** ***** ******** ****** ******
  • F FraudeG:
    ****** ********** ******* ***** **** ***** ***** ******* ***** ******* ********** ***** ** ********** ***** ***** ******* dready *** ******** **** ** **** ***** *** ***** *********
    +1
  • VendettaX VendettaX:
  • Nazim_Red Nazim_Red:
    ** ******** ** ** ******** **** ***** ******* **** ** ******** ***** **** ********* *** **** **** ******** *******
  • VendettaX VendettaX:
  • VendettaX VendettaX:
  • Nazim_Red Nazim_Red:
    ***** ***** *********** ****** ******* ******* ******** **** **** **** ****** *** ********** ** ********* ********* ***** ********
  • Nazim_Red Nazim_Red:
  • Nazim_Red Nazim_Red:
  • Nazim_Red Nazim_Red:
    ****** ***** ****** *** ****** ******* ****** **** ****** ** ***** ***** ** ****** ****** ********
  • Nazim_Red Nazim_Red:
  • VendettaX VendettaX:
    ***** ******* ** **** *
  • Nazim_Red Nazim_Red:
  • Nazim_Red Nazim_Red:
  • VendettaX VendettaX:
    **** * ***** ****** **
    VendettaX VendettaX: **** * ***** ****** **