Ölümcül bir hata yaptım

waseur97

Yeni üye
Kankalar selam, Biobizz (bio,grow,bio,bloom,topmax) üçlüsü kullanıyorum ve her şişe yarısına gelmiş durumda,Fakat çok geç farkettiğim bir hatam var, Ben şişeleri hiç çalkalamıyordum kullanırken,ve azaldıkça rengin koyulaştığını fark ettim, yani bugüne kadar hiç homojen kullanmamışım gübreleri. şuan ne yapmam gerekiyor suya eklediğim miktarda değişiklik yapmam gerekiyor mu ?? lütfen yardımcı olun...

Kankalar selam, Biobizz (bio,grow,bio,bloom,topmax) üçlüsü kullanıyorum ve her şişe yarısına gelmiş durumda,Fakat çok geç farkettiğim bir hatam var, Ben şişeleri hiç çalkalamıyordum kullanırken,ve azaldıkça rengin koyulaştığını fark ettim, yani bugüne kadar hiç homojen kullanmamışım gübreleri. şuan ne yapmam gerekiyor suya eklediğim miktarda değişiklik yapmam gerekiyor mu ?? lütfen yardımcı olun...
Gübrelemeyi nasıl yapıyosun kanka her sulamaya ekliyo musun?

Grow Muhabbetleri
Help Users
  • içiciadam içiciadam:
    * ********* *** ******* ***** **** ******** ****** ****** **** ** *** ********
  • içiciadam içiciadam:
  • B Bekibekir:
  • B Bekibekir:
  • içiciadam içiciadam:
  • B Bekibekir:
  • B Bekibekir:
  • yoqyaa yoqyaa:
  • B Bekibekir:
  • H Heisenberg01:
  • H Heisenberg01:
  • yoqyaa yoqyaa:
    ******** ******* ******* * ****** *** * ****** ********* ******** ****** hahahaha* ****** **** hahahaha* hahahaha ******** ****** ********** ********* ******** ****** hahahaha ******** hahahaha **** ****** *** ** ****** hahahaha*** ******* ****** **** ***** * * hahahaha*
  • yoqyaa yoqyaa:
    **** hahahaha******* *********
  • yoqyaa yoqyaa:
    hahahahahahahahahahahahahahahaha******
  • yoqyaa yoqyaa:
  • Bandaleros Bandaleros:
    ********* ****** ******* *** ********** ***** hahahaha**** hahahaha* *** ******* *** ***
  • B bongalov:
  • yoqyaa yoqyaa:
    hahahahahahahaha
  • yoqyaa yoqyaa:
    hahahahahahahaha***
  • S Sentouin:
    ****** ** ******** hahahaha*** hahahaha* **** *** *** ****** **** ******
  • yoqyaa yoqyaa:
  • T Turco:
    * *
  • T Turco:
    ****** ****** ** hahahaha***** **********