Çimlenen tohumların sağlık durumu

Kralod

Üye
Hocalarım selamlar. Yaklasık 4-5 gün önce bu kızları peceteden topraga aktardım. 2 purple dimdik cıktı. 2 critical cush'ta dimdik cıktıktan sonra yamuldu ve bu hale geldi. Artık büyük saksıya alıp indoor ısıgın altına almamın vakti geldi mi sizce? bayagı hızlı büyüdüler ve boylular masallah.. Boynu bükülenler ölmemis öyle degil mi ?
Cevaplayacak olan hocam varsa sevinirim :)

@Blueberry
@Broo
@Canna
@ceysi
@FullHD1
@HighMann
@higthead
@Püskütvarmı
@Kanka
@TengriKutCannabis

püskütvarmı

Ordinaryüs
Boynu bükülenler dibinden incelmiş işi bitmiş onların . Geç bile kalmışsın ışık altına almayı , sağlam olanların yarı beline kadar toprak doldurup acil şekilde ışık altına al .

Loyd

Üye
Kesinlikle amacım seni yadırgamak değil ama insan birşeylere başlamadan önce enazından ufak bi araştırıp okumalı bence, Kimseye zararın olmuyor zararın kendine.
"boylular maşallah" cümlen bile kafi yani
@Püskütvarmı gerekeni söylemiş

Kralod

Üye
Kesinlikle amacım seni yadırgamak değil ama insan birşeylere başlamadan önce enazından ufak bi araştırıp okumalı bence, Kimseye zararın olmuyor zararın kendine.
"boylular maşallah" cümlen bile kafi yani
@Püskütvarmı gerekeni söylemiş
Dediğiniz gibi haklısınız, hep outdoor çalıştığım icin toprağa koyup bırakıyordum. İndoor cehaleti iste..

Kralod

Üye
Boynu bükülenler dibinden incelmiş işi bitmiş onların . Geç bile kalmışsın ışık altına almayı , sağlam olanların yarı beline kadar toprak doldurup acil şekilde ışık altına al .
Tesekkür ederim hocam sağolun
Tesekkür ederim hocam sağolun

kralkobraa

Kıdemli Üye
kanka ışık almayan yerde bırakırsan böyle oluyor ya da direk güneşin altına koyarsan gene ölüyor ben , 3 gün içerde bırakıyorum 3-4cm olunca pencereye koyuyorum güneş yakmıyor , 2 hafta sonrada saksıya alıyorum , gene 2-3 gün fazla güneş olmayan bir yerde bırakıyorum kökler tutsun diye sonra güneşe koyuyorum on numara oluyor

Kralod

Üye
kanka ışık almayan yerde bırakırsan böyle oluyor ya da direk güneşin altına koyarsan gene ölüyor ben , 3 gün içerde bırakıyorum 3-4cm olunca pencereye koyuyorum güneş yakmıyor , 2 hafta sonrada saksıya alıyorum , gene 2-3 gün fazla güneş olmayan bir yerde bırakıyorum kökler tutsun diye sonra güneşe koyuyorum on numara oluyor
Bizde deneye deneye tecrübe edeceğiz artık hocam :)

Grow Muhabbetleri
Help Users
  • Sleepless Sleepless:
    dready**********
  • Sleepless Sleepless:
  • Sleepless Sleepless:
  • G GaribanMüptezel:
  • Sleepless Sleepless:
  • Sleepless Sleepless:
    ***** *** * ***** ***** ****** ****** ***** ** ******** **** ******** ***** ******* ***** ********* ********* * * *** **** *** ***** ******** ***** ***** ***** ** ****** **** * ****** ** ***
  • G GaribanMüptezel:
    ***** ***** ***** ***** ******** *********** ****** ******* ** ****** ****** **
  • Sleepless Sleepless:
  • Sleepless Sleepless:
  • I isoT:
    dready**********
  • I isoT:
  • G GaribanMüptezel:
    dready**********
  • G GaribanMüptezel:
    dready ****** ****** ****** ***** ****** ********* ********** ** ********
  • B Bomberx:
    ******** *********** dready*
  • G GaribanMüptezel:
  • I isoT:
    +1
  • G GaribanMüptezel:
    ****** ****** ***** *** **** *** **** ******** ********* ******** ******* ****** ******** ***
  • Sleepless Sleepless:
  • G GaribanMüptezel:
    dready* *****
  • G GaribanMüptezel:
  • cokorama cokorama:
  • cokorama cokorama:
    cokorama cokorama: *********