Çift cinsiyet ?

Reception

Kıdemli Üye
Diğer iksinden ayırdım bu arkadaşı onlardan biraz öndeydi ama inşallah diğer 2 de tassaklanmaz

Reception

Kıdemli Üye
Birde şöyle bir ayrıntı var kankalar bunun tohumu deli gibi thc ve tohum üreten bir ürünün tohumu ben umudumu kaybetmiyor ve biraz daha şans veriyorum arkadaşa diğer 2 sinden ayrı belki hem thc üretip hemde tohum üretir annesi gibi ?

Cashh

Doktor
Birde şöyle bir ayrıntı var kankalar bunun tohumu deli gibi thc ve tohum üreten bir ürünün tohumu ben umudumu kaybetmiyor ve biraz daha şans veriyorum arkadaşa diğer 2 sinden ayrı belki hem thc üretip hemde tohum üretir annesi gibi ?
Ayrı yerlerde bakabilmek imkanı var sa bak tohum alırsın

Reception

Kıdemli Üye
Var öyle bir imkanım 2 ay bekle sonra direk sok at kıyamıyorum birde annesini bildiğim için umut doğuyor işte içime çünkü herma bitkiden alınan tohumda 100de 90 herma oluyor die bir bilgi var okuduğum kadarıyla çünkü daha 2 gün önce sadece dişi organı belirgindi şimdi bu durumda bu arkadaş

Cashh

Doktor
Var öyle bir imkanım 2 ay bekle sonra direk sok at kıyamıyorum birde annesini bildiğim için umut doğuyor işte içime çünkü herma bitkiden alınan tohumda 100de 90 herma oluyor die bir bilgi var okuduğum kadarıyla çünkü daha 2 gün önce sadece dişi organı belirgindi şimdi bu durumda bu arkadaş
İkinci ışığın varsa yap aklında kalmasın

photo

Üye
bence direk erkek bu kanka o sivri şeyleri sen dişilik göstergesi zannedysun bence ama pistil başka bişey o nasıl ayırt edilir şeyine bak orda pistil yuvarlak içine almış o sivri şeyler erkektede var aynısı bnmde ilk growumda basıma geldi bende herma sigaradan tohum baktım 4 ay sonra söküp attım

Reception

Kıdemli Üye
bence direk erkek bu kanka o sivri şeyleri sen dişilik göstergesi zannedysun bence ama pistil başka bişey o nasıl ayırt edilir şeyine bak orda pistil yuvarlak içine almış o sivri şeyler erkektede var aynısı bnmde ilk growumda basıma geldi bende herma sigaradan tohum baktım 4 ay sonra söküp attım
Anladım kanka yaşanmış bir gerçek var ortada diyorsun ne olduysa çiçeğe soktuktan sonra belli oldu zaten peki koku veriyormuydu acaba şuanda bu arkadaş kokuda salıyor bulunduğu ortama

photo

Üye
benimkide kokyodu kanka özellikle kalın dallara elimi srttüğümde mis gibi esrar kokyodu ama erkekti işte sen yine aklında bişey varsa danış bi iki kişiye ama bana erkek gibi geldi kanka o sivri şeyler bendede vardı dişilik pistili daha ince ve beyaz olyo sonra parayla tohum alıp bakınca ayırt edebildim ben dişi ile erkeği

Reception

Kıdemli Üye
benimkide kokyodu kanka özellikle kalın dallara elimi srttüğümde mis gibi esrar kokyodu ama erkekti işte sen yine aklında bişey varsa danış bi iki kişiye ama bana erkek gibi geldi kanka o sivri şeyler bendede vardı dişilik pistili daha ince ve beyaz olyo sonra parayla tohum alıp bakınca ayırt edebildim ben dişi ile erkeği
Evet kanka dediğin gibi eve gelip diğer 2 arkadaşı kontrol ettim onlarda şeffaf beyaz gibi uçlar var bunda deli gibi tassak lar infaz edildi erkek arkadaş az önce 2 siyle yola devam 3 te 2 yine iyi bence binada şükür :D

Grow Muhabbetleri
Help Users
  • Bandaleros Bandaleros:
    ****** * ****** ** **** ***** ***** **** ****** ********* ********* hahahaha ***** ****** **********
  • A alperdelicitas:
    ***** ***** ********* ** ****** **** **** ***** ***** ***** hahahaha* ******
  • Bandaleros Bandaleros:
  • A alperdelicitas:
  • L letheriver:
  • A alperdelicitas:
  • L letheriver:
    ********* ***** ***** ** **** hahahaha hahahaha hahahaha ******* ******* **** ********* *** ****** ** **** ***** ******* **********
  • A alperdelicitas:
    ******** *** ********** *** hahahaha
  • A alperdelicitas:
    **** ****** ***** ********** ** ********* ****** ********* ****** ********** ***** ***** ** **** hahahaha hahahaha hahahaha ******* ******* **** ********* *** ****** ** **** ***** ******* **********
  • A alperdelicitas:
    hahahaha ****** ****** ****
  • A alperdelicitas:
  • L letheriver:
    ******** ****** ***** hahahaha ****** ****** ****
  • A alperdelicitas:
    **** ********** ****** hahahaha** ***** ********* ******** ** hahahaha* **** ******
  • S sonradangurme:
    ******** hahahaha ***** *** hahahaha ********* hahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahaha***
  • A alperdelicitas:
    ********** ***** *** **** *** ******** hahahaha**** hahahaha ***** *** hahahaha ********* hahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahaha***
  • A alperdelicitas:
    ****** *** ********* ******** ***** hahahaha**** ***** *** **** *** ******** *******
  • A alperdelicitas:
  • S sonradangurme:
  • S sonradangurme:
    ******* ********** ** ***** hahahaha* *****
  • A alperdelicitas:
    +1
  • S SafOt:
    ******** ** ****** ***** ********* ****** ***** hahahaha
  • A alperdelicitas:
  • Mest Mest:
    hahahahahahahaha
  • Mest Mest: