Çiçeklenmeye girmiyor

harlem1

Yeni üye
Herkese selam dostlar bir sorunum var bu kızlarımı 1 hafta önce 12/12'e aldım hâlâ çiçeklenme belirtisi bile yok nedir bu derdin dermanı birşeylermi eksik veya teknik bi hatadanmı kaynaklanıyor anlayamadım yardımınıza ihtiyacım var bitki 67 günlük bloom kullanıyorum ne yapmam lazım Teşekkürler..

higthead

Jolly Green
Brom daha yeni yeni çiçeklenmeye başlar sabır=::) bloom gübrelerine devam çiçeklenmeye başlıyacaktır.

Ü

Üye silindi 25603

Guest
Kanka benim photo genetikler 10-11 haftada cicege giryior ki bu da normal. Sen 9.5 hatadasin sabirli ol

Ü

Üye silindi 25603

Guest
Ben hic 10-11 haftadan önce cicege girdigini yasamadim. 4. haftadan sonra hep 12/12 isik verdigim halde. Veg dönemini uzatabilirim ama nasil kisaltirim su konuda bana bilgi verisen sevinirim kanka

Ü

Üye silindi 25277

Guest
Ben hic 10-11 haftadan önce cicege girdigini yasamadim. 4. haftadan sonra hep 12/12 isik verdigim halde. Veg dönemini uzatabilirim ama nasil kisaltirim su konuda bana bilgi verisen sevinirim kanka
ben 15 günlükken çiçeğe soktuğumu biliyorum belki ışıklardan dolayıdır bilmiyorum ama 16 saat civarinda karanlikta bekletip sonra 12 12 veriyorum 1 2 haftada cicege giriyor. ana ışığımın yanına gün ışığı torch takviyesi yapiyorum daha kolay girsin diye ve bloom gubrelerini vermeye başlıyorum.

Ü

Üye silindi 25603

Guest
Peki bu tecrübene saygim var ve verdigin bilgi icin tesekkürler Ama amacini anlamadim photo bitkiyi 15 günlükken cicege sokmandaki onun yerine auto tohum kullansan daha kolay olmaz mi

Ü

Üye silindi 25277

Guest
Autoyu hiç bir zaman tasvip etmiyorum 20günde çiçeğe giren bir autoyla photonun arasinda yabana atilmayacak farklar oluşur. benim 15 günde sokmamım nedeni vardı ama genelde min. 2 3 ay tutuyorum.

Ü

Üye silindi 25603

Guest
Kanka ben de acil ihtiyac olmazsa hep photo yetistiryorum hakkini vererek. Aradaki farki cok iyi biliyorum cünki ikisinide yetistirdim. Haklisin auto ile photo arasinda yabana atilmayacak fark var

Ü

Üye silindi 21953

Guest
Işıktan yada kabın içine sizmadan kaynaklı çiçeğe geç girebilir kabininiz karanlık dönemde ışık almadığına emin olun

Grow Muhabbetleri
Help Users
  • No one is chatting at the moment.
  • Didrug Didrug:
    * ***** ********* ******** ** **
  • A active661:
  • Didrug Didrug:
    +1
  • Didrug Didrug:
  • Didrug Didrug:
  • Didrug Didrug:
    **** *** ******* hahahaha** ******* ********** **
  • A active661:
    ***** ***** hahahaha* ** ****** ******** * ****** ****** ******* **** ****** ****** ****** ** ** ***** ******** ****** ******
  • A active661:
  • A active661:
    hahahaha** ** **** *** hahahaha*
  • A active661:
    ********* ********** ********* **** hahahaha****** ***** ******
  • Didrug Didrug:
    hahahaha** ***** ****** ***** ***** * ****** hahahaha hahahaha***** ** ***** ****** * ***** *** **** hahahaha** **** ********** ******** ***** ** ***** ***** hahahaha* ** ****** ******** * ****** ****** ***
  • Didrug Didrug:
    ********** ******** * ********** ******* **** ********* ******** *** ***** **** *** ****** ********** ********* ****
  • Didrug Didrug:
    ******** ***** ******* ****** ******* **
  • A active661:
  • A active661:
  • A active661:
  • A active661:
    ******** ** ******* ********** ***** hahahaha
  • A active661:
    ******* hahahaha***** **** hahahaha** * ******* ***** ********* ********* **** ****** **********
  • A active661:
    hahahaha* *** ***** ******** ***** ** ******* ****** ******* *** ******** ********* **** ******* ******** ** ***
  • A active661:
  • A active661:
    ****** ** ***** ****** ********* ****** *** ***** hahahaha
  • A active661:
    **** hahahaha******** ****** ********** **** hahahaha ******** *
  • A active661:
    ****** ** ***** ****** **** **** ******* hahahaha **** ****** **** **** hahahaha* *******
  • A active661:
    ** ** ********* *** hahahaha* **** *** hahahaha***
  • A active661:
    ***** **** hahahaha********* ********** ** ******
    A active661: ***** **** hahahaha********* ********** ** ******