Çiçeklenmenin 7. Günündeyiz ( ana dal kırıldı)

Işık : 250 w qb 301 h 301 h evo

Toprak bio bizz : light mix

Gübre: bio bizz serisi fish mix , grow , bloom , top max call mag

20 l Saksı

Tohum çorbacı

Dalı kırıldıktan sonra ki gün

65 gün veg yapıldı Bir çok hastalık ve sıkıntıdan sonra çiçeğin 7. Günü. 12/12 e çektiğim gün ana dalda kırılma oldu ondan önce ph metre olmadığı için besin sıkıntısı yaşadık ve şuan her şeyi tam takır yoluna koydum 6,5 ile flush attım daha gübreleme yapmiyorum biraz kendi haline bırakıp toprak phsını düzenledim her fikire ve bilgiye açım teşekkürler.

Güncel durum

VendettaX

Ordinaryüs
Işık : 250 w qb 301 h 301 h evo

Toprak bio bizz : light mix

Gübre: bio bizz serisi fish mix , grow , bloom , top max call mag

20 l Saksı

Tohum çorbacı

Dalı kırıldıktan sonra ki gün

65 gün veg yapıldı Bir çok hastalık ve sıkıntıdan sonra çiçeğin 7. Günü. 12/12 e çektiğim gün ana dalda kırılma oldu ondan önce ph metre olmadığı için besin sıkıntısı yaşadık ve şuan her şeyi tam takır yoluna koydum 6,5 ile flush attım daha gübreleme yapmiyorum biraz kendi haline bırakıp toprak phsını düzenledim her fikire ve bilgiye açım teşekkürler.

Güncel durum
1 haftaya toparlanmaya başlar kanka fazla kurcalama bitkiyi kendini sarsın gübre yanığı var ama aynı zamanda besin eksikliği yaşamaya baslayabilirsin bunun sebebide ph dengesizliği vs olabilir herşeyin stabil olduğundan emin ol 10 gün içinde daha güçlü şekilde gelicektir ama azot desteği yapılması gerek tam strech uzama döneminde bitki kalsiyum tedaviside stresle başa çıkmaya iyi gelecektir calmag nemide ,bu durumlarda 50+ 55 seviyesine getir bı faydası olabilir.

VendettaX

Ordinaryüs
1 haftaya toparlanmaya başlar kanka fazla kurcalama bitkiyi kendini sarsın gübre yanığı var ama aynı zamanda besin eksikliği yaşamaya baslayabilirsin bunun sebebide ph dengesizliği vs olabilir herşeyin stabil olduğundan emin ol 10 gün içinde daha güçlü şekilde gelicektir ama azot desteği yapılması gerek tam strech uzama döneminde bitki kalsiyum tedaviside stresle başa çıkmaya iyi gelecektir calmag nemide ,bu durumlarda 50+ 55 seviyesine getir bı faydası olabilir.
Yaprak saplarindaki o renk tonu değişimi mesela

Yapraklardan sprey olarak call mag uyguladım bugün toprak ph şuan 6 ve yapraklar inanması güç şekilde toparladı ortadaki çatlak daha büyüdü ve sanki iki ayrı gövde gibi hareket etmeye başladı flush attığım için bir dahaki sulama gübreli mi yapayım ? Bioz bizz serisi mevcut hangilerini ekleyim tavsiyeleriniz değerli benim için

@VendettaX

@Emmy Ortadan ayrıldı gövdeyi esnetirken

VendettaX

Ordinaryüs
Yapraklardan sprey olarak call mag uyguladım bugün toprak ph şuan 6 ve yapraklar inanması güç şekilde toparladı ortadaki çatlak daha büyüdü ve sanki iki ayrı gövde gibi hareket etmeye başladı flush attığım için bir dahaki sulama gübreli mi yapayım ? Bioz bizz serisi mevcut hangilerini ekleyim tavsiyeleriniz değerli benim için

@VendettaX

@Emmy Ortadan ayrıldı gövdeyi esnetirken
Selam kanka yaprakdan calmag sıkıntı yok devam ortamı çatlağı kırığı tamir için daha fazl arnerji elde ediyor bitki kendini yırtıyor tedavi için herşey guzel sonraki sulamada da gübreli devam et yavaştan başla ama arttırarak git bio biz grow bloom topmax dışında elinde fishmix callmag vs varsa yeterli.

Grow Muhabbetleri
Help Users
  • B burap1:
  • B burap1:
  • Night owl Night owl:
  • Night owl Night owl:
    hahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahaha******
  • Night owl Night owl:
    ******** ********** ********** ** **** ** ******** ********* **** **** *******
  • N NoStressKush:
    ** ******** ** ***** ****** ** ****** **** ******* * **** ****** ***** ******* ***
  • S sharkek:
    *** ***** ****** * **** ** ******* *** **
  • S sharkek:
  • Coke Coke:
    Coke Coke: ******* ********