Çiçeğe geçerkenki veg dönemi

Mahsun

Kıdemli Üye
Ustalar bitki çiçeğe girdikten sonra 3 hafta daha veg devam ediyor deniliyor ancak bişey sormak istiyorum photo bitkide bu gelişim 18 e 6 da mı devam ediyor yoksa 12 12 lik ışık periyodun da mı yani 2 ay sonra 12 12 olarak döngüyü değiştirmeli miyim yoksa 2 ay 3 hafta olana kadar 18 e 6 mı gitmeliyim

higthead

Jolly Green
Dostum photoda çiçeğe geçirme olayını sen belirlersin.12-12 aldığın zaman çiçeğe gecer. :içek geçiş sonrası 3 hafta strech yani gelişim uzama devam eder. Sen 12-12 aldıktan sonra 18-6 ya alırsan ne olur? Mantık çalıştır. Söylim bitki re veg dönemine tekrar geçer çiçeklenmeyi durdurur ve bunu asla istemeyiz. Sen olayı yanlış anlamıssın çiçek sonrası 3 hafta sadece strech dönemi olur ışığınla oynamazssın.

püskütvarmı

Ordinaryüs
Kankacim bitki çiçeğe girdiğinde de bir müddet büyümeye devam eder hemde çiçeklenir büyürken O muhabbet bu. Işıkla alakalı yada 3 hafta daha veg olacak diye ışığı 18 6 devam etmene gerek yok. 12 12 ye alacaksın o çiçeklenirken biraz daha büyücek . Mevzu bu. Sen sadece 12 12 alacaksın. Birde foto varsa atta kabine göre ne kadar büyümüş artık çiçeğe alman gerekiyormu bakıp yardımcı olalım.

Mahsun

Kıdemli Üye
14 günlükler daha atayım üstat bugün gübreye başladım saksıları büyüttüm

Mahsun

Kıdemli Üye
Dostum photoda çiçeğe geçirme olayını sen belirlersin.12-12 aldığın zaman çiçeğe gecer. :içek geçiş sonrası 3 hafta strech yani gelişim uzama devam eder. Sen 12-12 aldıktan sonra 18-6 ya alırsan ne olur? Mantık çalıştır. Söylim bitki re veg dönemine tekrar geçer çiçeklenmeyi durdurur ve bunu asla istemeyiz. Sen olayı yanlış anlamıssın çiçek sonrası 3 hafta sadece strech dönemi olur ışığınla oynamazssın.
Teşekkür ederim üstat sağolasın yanlış anlama değilde kafam karıştı orda acaba dedim ışıkla bi ilgili var mı

Grow Muhabbetleri
Help Users
  • Ayhan Chat bot:
  • kralartur01 kralartur01:
  • A ax-b:
    ***** ***** ***** **
  • A ax-b:
    ** ****** ******** ******** ***** ***** ****** * **** **** * hahahaha hahahaha ** *******
    +1
  • A ax-b:
    **** hahahaha****** hahahaha** hahahaha****
    +1
  • TabldotLife TabldotLife:
    ***** ***** ********* ******** ******** ******** **** hahahaha****** hahahaha** hahahaha****
  • A ax-b:
    *** ** ********* **** ***** * ** **** ***** * ** ********* ***** ******* ** **** hahahaha *****
  • E Einsatz:
    +1
  • A ax-b:
    +1
    kralartur01 kralartur01: *****