Çeşitli şeyler

Kesabata

Yeni üye
Merhabalar...

İlk deneyimim olan saygıdeğer ağacımı, fotoğraftanda anlayacağınız üzere 17 18 litrelik pet içinde normal bitki toprağına ektim. Benim ilk sorum ağacım neden bu kadar zayıf kaldı?
Güvercin gübresi ile yakın zamanda destekledim.
İkinci sorum hasat ne zaman yaparım?
( Mart sonu Nisan başları Ekim yaptım )

Son düzenleme:

Tuzsuz Bekir

Müptezel
Hocam TDK da öğretim görevlisi misin? Şimdi ben bu soru işaretini koydum diye mi sorduğumu farkediyorsun biraz beyin cimlastigi yap kafan çalışsın
Soru işareti değil dostum. Senin ne dediğin anlaşılmıyor. 1 demişsin neden geniş yaygın değilde cılız ve uzun erkek dediler ... bu nasıl cümle :)

1 neden geniş yaygın değilde cılız ve uzun erkek dediler topladı kendini
2 sadece gece gidebiliyorum detaylı fotoğraf yok, Mart sonu Nisan başı gibi ektim şu satılan bitki toprağına hasat zamanı ne zaman olur?
sen ekmek sigarayı kötü yer ve güneş görmemek bitki cılız kalmak bu yüzden. pek hasat beklememek 2-3 sigara içmek ve bu sana tecrübe olmak

Kesabata

Yeni üye
Soru işareti değil dostum. Senin ne dediğin anlaşılmıyor. 1 demişsin neden geniş yaygın değilde cılız ve uzun erkek dediler ... bu nasıl cümle :)
Hocam kusura bakma ben sana yolu göstermeden yolunu bul demişim şimdi ilk önce tamamini okuyorsun kafan karıştığı yere virgül koyuyorsun sonra altta attığım fotoğraflara bakıyorsun ne demek istediğimi anlıyorsun
sen ekmek sigarayı kötü yer ve güneş görmemek bitki cılız kalmak bu yüzden. pek hasat beklememek 2-3 sigara içmek ve bu sana tecrübe olmak
Sen once nickini düzgün yaz sonra mesajlarımı yanıtla at salatası

Tuzsuz Bekir

Müptezel
Hocam kusura bakma ben sana yolu göstermeden yolunu bul demişim şimdi ilk önce tamamini okuyorsun kafan karıştığı yere virgül koyuyorsun sonra altta attığım fotoğraflara bakıyorsun ne demek istediğimi anlıyorsun

Sen once nickini düzgün yaz sonra mesajlarımı yanıtla at salatası
anladım kanka ne demek istediğini sıkıntı yok 10. okuyuşta anladım. Ama gerek yok zorlama bizi :)

kenank

Yeni üye
bunlar dwarf genetiklere benziyor yatay büyürler sen dikey büyütmeye çalışmışsın çubukla birde ipe bağlamışsın

Schrödinger

Yeni üye
Ayrıca gübre de alman lazım biobizz setleri var ucuz alamıyorsan hiç yoktan grow ve bloom gübresi al çok geçmeden hasatın az olur böyle

Grow Muhabbetleri
Help Users
  • T tayfurishere:
  • T tayfurishere:
  • F Firstgrow0:
    ********** ********** *** *** *** ****** ******** *** ******** *** ****** hahahaha*** *** **** ********* hahahaha* ***** ******** ** ********
  • TabldotLife TabldotLife:
    ***** **** ** ***** ********** hahahaha***** ********** *** *** *** ****** ******** *** ******** *** ****** hahahaha*** *** **** ********* hahahaha* ***** ******** ** ********
  • TabldotLife TabldotLife:
    ***** hahahaha
  • ayıboğan00 ayıboğan00:
  • ayıboğan00 ayıboğan00:
    hahahahahahahahahahahahahahahaha*****
  • ayıboğan00 ayıboğan00:
    **** ******* hahahaha ****
  • ayıboğan00 ayıboğan00:
    ******** ** hahahaha*** hahahaha*
    ayıboğan00 ayıboğan00: ******** ** hahahaha*** hahahaha*