Çakmak gazı ile macun yapımı

• Konbuyu başlatan El Chavo
  • Başlangıç tarihi
E

El Chavo

Guest
Arkadaşlar öncelikle uyarayım bildiğiniz kimyasal içerikli bir macundur. Kimyasal kullanmıyorsanız hiç yapmayın içmeyin. Kimyasal içenler içindir.

------------------------

Malzemeler:

-Pet şişe
-Pet şişenin baş kısmını tam oturtabileceğiniz bir boru
-Tülbent
-Çakmak gazı kapaklarının iç kısmında bulunan huni şeklindeki plastikler

Yapılışı:

Öncelikle pet şişenin üst kısmını kesip borunun içine sabitlemeniz lazım. Kapak kısmı dışarıda kalacak. Kapağı çıkartıp çakmak gazı içindeki huniyi kapağı delip sabitliyorsunuz. Çakmak gazını bu huni kısımdan borunun içine basabilmeniz gerekiyor. Borunun alt kısmına tülbent takacaksınız. İyice sabitlediğinize emin olun. Macun aparatı hazır olduktan sonra pet şişenin kapağını çıkartıp kapak kısmından içeri cigarayı atacaksınız. Tavsiyem 3 yemek kaşığı civarı. Şeker yapraklarını kullanmanızı tavsiye ederim. Cigarayı attıktan sonra kapağı kapatıyoruz ve yerleştirdiğimiz huni kısmından içine 7-10 şişe arası çakmak gazı basıyorsunuz. Tülbentten aşağı çakmak gazı akacaktır. Altına bor cam koyun ve gazın akacağı bor camın altında ondan daha büyük bir bor cam daha koyun. En alttaki bor camın içine sıcak su doldurun. Gazı bastıktan sonra damlayacak ve buharlaşmaya başlayacak. Buharlaştıktan sonra macunlar kalacak.

------------------------

Kafa atan macununuz hayırlı olsun. Borunun içindeki yaprakları kubar yapıp içebilirsiniz ama gaz basmadan önce yapacağı etkiyi yapmaz hatta çeyrek oranda kafası daha az olur. Elde ettiğiniz macunu boş sigara üstüne sürüp içebilir yada tütünle karıştırıp kapak atabilirsiniz.

İyi kafalar dilerim ancak tekrardan söylemek isterim, kimyasala hiç bulaşmayın.

SpaceX

Üye
Kuzen ben terim bilmem. Mahalleden geldik. Açar mısın onu biraz ?
Bütan çakmak gazının ismi. Hash da haşişin (kübarın) kısaltması. Senin anlatdığınla aynı işlemi yapıyorlar videolardan izlemişdim. Yazıp baka bilirsin çıkan videolara. Ayrıca işlem yapılarken gazdan dolayı patlama olma ihtilamile karşın acemilerin bu işlemi açık havada yapılması önerilir.

E

El Chavo

Guest
Bütan çakmak gazının ismi. Hash da haşişin (kübarın) kısaltması. Senin anlatdığınla aynı işlemi yapıyorlar videolardan izlemişdim. Yazıp baka bilirsin çıkan videolara. Ayrıca işlem yapılarken gazdan dolayı patlama olma ihtilamile karşın acemilerin bu işlemi açık havada yapılması önerilir.
Kuzen ben mahallede öğrendim daha önce bi abim yapmıştı 9 ay fln oluyor tahmini çok fena kafa atıyor adama. Kafası çok hızlı geliyor. Yapımı bire bir aynıysa dediğindir kuzen. Kimileri başka maddelerde dahil ediyor esrarın üstüne ama onu hiç denemedim ve tavsiye etmem, ettirtmem. Pislik ötesi pislik şeyler yaşatıyor insana. İçebileceğiniz en temiz kimyasallardan birisidir gaz macunu ama ona rağmen tavsiye etmem.

SpaceX

Üye
Kuzen ben mahallede öğrendim daha önce bi abim yapmıştı 9 ay fln oluyor tahmini çok fena kafa atıyor adama. Kafası çok hızlı geliyor. Yapımı bire bir aynıysa dediğindir kuzen. Kimileri başka maddelerde dahil ediyor esrarın üstüne ama onu hiç denemedim ve tavsiye etmem, ettirtmem. Pislik ötesi pislik şeyler yaşatıyor insana. İçebileceğiniz en temiz kimyasallardan birisidir gaz macunu ama ona rağmen tavsiye etmem.
Ayrıca sen bunun kimyasal olduğunu gazdan dolayı diyorsun anladığım kadarıyla. Ancak işlem yapıldıkdan sonra alınmış macunun içinde kalan gazların uçurulmasının, temizlenmesinin de yöntemleri anlatılıyordu yanılmıyorsam. Tohumsuz esrar bile kendi kanalında bu konuda video çekmişdi. Bu yöntem macun/haşiş elde etmenin yollarından biri gibi anlatılır.

E

El Chavo

Guest
O macunun kendisi zaten gazın içindeki buharlaşmayan maddedir. Thc toplar ve içildiğinde kafa yapacak hale gelir.
Ayrıca sen bunun kimyasal olduğunu gazdan dolayı diyorsun anladığım kadarıyla. Ancak işlem yapıldıkdan sonra alınmış macunun içinde kalan gazların uçurulmasının, temizlenmesinin de yöntemleri anlatılıyordu yanılmıyorsam. Tohumsuz esrar bile kendi kanalında bu konuda video çekmişdi. Bu yöntem macun/haşiş elde etmenin yollarından biri gibi anlatılır.

merhaba kardeşim bence sen bu konuyu tam anlamıyla araştırmadan başkalarına tavsiye verme anllattığın şey pratikte biraz doğru olsada uygulamada bilmeyen insanlar için kötü sonuçlar doğurabilir sen bence sigaranın kafasını değil bütanın kafasını yaşamışsın en basit anlatımı ile YouTube'da "how to cannabis make bho" yazarak aratabilirsin.
hatta senin verdiğin tarif ölümlük bi tarif işkembeden tarif yazmayın rica ediyorum :)

E

El Chavo

Guest
merhaba kardeşim bence sen bu konuyu tam anlamıyla araştırmadan başkalarına tavsiye verme anllattığın şey pratikte biraz doğru olsada uygulamada bilmeyen insanlar için kötü sonuçlar doğurabilir sen bence sigaranın kafasını değil bütanın kafasını yaşamışsın en basit anlatımı ile YouTube'da "how to cannabis make bho" yazarak aratabilirsin.
Kuzen eksiklerim olabilir, ben eksik bir bilgim olmadığını (yüzeysel anlamda) düşündüğüm için yazıyı yazmak istedim. Anlattıklarım içerisinde eksik yada yanlışta fark edemedim. Bizim mahallede yapanlar böyle yapıyor ve gayet adama kafa atıyor ama sıkıntı yaratacak yada ellerindeki malı çöp edecek sorunlar varsa yazıyı silebiliyorsam silerim.

ayteach

Müptezel
Kullandiginiz gazin en az 7 kez rafine edilmis olmasina dikkat edin. 1 milyonculardan aldiginiz ucuz gazlarla bu isi yaparsaniz cakmak gazi kafasidan baska bisey yasamazsiniz. Gaz kalitesi cok onemli bulabildiginiz en saf gaz ile bi islemi yapin

Yorumlardan hic bisey anlamadim beyler gaz ucucu degilmi nasil kalinti biraksin cakmak gazini _ derecelere indirmek icin kullaniyorlar co2 tupuylede yapiliyor denemek isteyen acik havada denesin patlamayin

Ü

Üye silindi 19785

Guest
Daha önce iki kez denedigim yöntem ama boru falan anlatmışsın da pek kafamda canlandıramadım kanka.

Arkadaşlar bu çıkan yağı likit ile karistirsak direk çalışır mı e sigarada?
Kankam pek tavsiye etmem çünkü bütan ve içeriği buharlaşınca toksik birşeye dönebilir bunun yerine rosin yapıp likite çevirmeli ;)

Ü

Üye silindi 24060

Guest
Çakmagazı ile kullanmış olduğumuz LPG aynı ise vay halimize. Propan, metan adını bilmediğim gazlarının kalıntısı esans da var. En güzeli yağlı keğıdın arasına koy sömeği saç düzleştirici ile bas çıksın THC böyle bir şeyde vardı. Nasipse bu growda denicem meret ot hali çok kokuyor malum.

Grow Muhabbetleri
Help Users
  • No one is chatting at the moment.
    İ İbo Dayı: **********