✲HASAT YAPILDI ! White Widow Auto, Afghan Kush Auto..

Cvp: ✲HASAT YAPILDI ! White Widow Auto, Afghan Kush Auto..

jointmonster' Alıntı:
Kanka kafa yorumlarını bekliyorum. Yapıştır dönsin dünya fumanın bol olsun

kanka yaşken tavada kurutup denedik. Afgan ağır sağlam bi kafa yapıyor çok sağlam genetik, ww uyuşturup çene açıyor eğlenceli kafası var. tamamen kurutup içmeye başladığımda yazarım yine kafasını.

secoy

Yeni üye
Eğer bitkiye eğitim verseydin gelişirken daha çok sömeklenmesine ve hasattan elde ettiğin verim artar mıydı?

secoy' Alıntı:
Eğer bitkiye eğitim verseydin gelişirken daha çok sömeklenmesine ve hasattan elde ettiğin verim artar mıydı?

bence olmazdı çünkü alanımız küçüktü. eğitimde bitki enine genişlemeye başlıyor kabine sığmayıp verim azalacaktı.

serserievi19

Yeni üye
valla kanka helal olsun çin işi 300w ufo led ile çok güzel hasat almışsın demekki 1500 yada 1800w çin işi bi cob led alsak 2-3 bitkiyi harbiden uçurur hasat konusunda yani gömdükleri kadar kötü değil bu çin işi ledler burdan bunu anlıyoruz he belki çalışma saati konusunda 50 bini devirmezde 30 devirir ama o fiyata iyi performans yinede helal olsun bol hasatlar :)

slemoonhaze

Yeni üye
Ellerine sağlık kanka gayet başarılı bi grow görüyorum darısı başımıza iyi günlerde duman edersin inşallah :)

Ü

Üye silindi 7637

Guest

Kanka ben stonedman bayagidir konusmuyoduk senle ozlemistim seni rastgele denk geldin konuları gezerken...

Adına çok sevindim umarım daha nice hasatlarda görüşmek üzere

serserievi19' Alıntı:
valla kanka helal olsun çin işi 300w ufo led ile çok güzel hasat almışsın demekki 1500 yada 1800w çin işi bi cob led alsak 2-3 bitkiyi harbiden uçurur hasat konusunda yani gömdükleri kadar kötü değil bu çin işi ledler burdan bunu anlıyoruz he belki çalışma saati konusunda 50 bini devirmezde 30 devirir ama o fiyata iyi performans yinede helal olsun bol hasatlar :)

teşekkür ederim kanka. açıkcası bende bu kadar beklemiyodum. beklentilerimin üstünde miktarda hasat almış oldum.

slemoonhaze' Alıntı:
Ellerine sağlık kanka gayet başarılı bi grow görüyorum darısı başımıza iyi günlerde duman edersin inşallah :)

amin kankacım darısı başınıza inşallah :)

desert101' Alıntı:
Kanka ben stonedman bayagidir konusmuyoduk senle ozlemistim seni rastgele denk geldin konuları gezerken...

kanka özlendin mk nerelerdesin sen ::D  
darısı başına kanka yapıştıralım gelsin :)

GÜNCEL !
Beyler Afghan Kush'un çok ahım şahım bi kafası yok standart narkotik etkisi yaratan sakinleştirici bi kafası var ancak White Widow için öyle söyleyemem affedersiniz imanımız gevredi **** hem bayıltıyor hem güldürüyor çok eğlenceli lan mk genetiği tavsiye ederim herkese :D

Deliskunk' Alıntı:
serserievi19' Alıntı:

teşekkür ederim kanka. açıkcası bende bu kadar beklemiyodum. beklentilerimin üstünde miktarda hasat almış oldum.

slemoonhaze' Alıntı:

desert101' Alıntı:

GÜNCEL !
Beyler Afghan Kush'un çok ahım şahım bi kafası yok standart narkotik etkisi yaratan sakinleştirici bi kafası var ancak White Widow için öyle söyleyemem affedersiniz imanımız gevredi **** hem bayıltıyor hem güldürüyor çok eğlenceli lan mk genetiği tavsiye ederim herkese :D

White widow hangi breeder kanka ?

jackHerrer' Alıntı:
Deliskunk' Alıntı:

GÜNCEL !

White widow hangi breeder kanka ?

breeder ne la :D

BontMarte' Alıntı:
bir autodan kaç gr. aldın kanka

kanka sana belli bir sayı veremem ama gözlemlerime göre 50-60grAfghan'dan 30gr civarı ww'den çıktı.

trinity

Yeni üye

jackHerrer' Alıntı:
trinity' Alıntı:
Afiyet olsun kanka bol dumanlar

Kanka seni öncedendir tanıyorum bayadır görmedim forumda enselendin zannettim sıkıntı mı var
Sıkıntı yok kardeşim  buralardayım işler biraz yoğun ara ara giriyorum foruma ,güzel hasat almışsın ,iyi growlar kardeşim

jackHerrer' Alıntı:
trinity' Alıntı:
Afiyet olsun kanka bol dumanlar

Kanka seni öncedendir tanıyorum bayadır görmedim forumda enselendin zannettim sıkıntı mı var
Sıkıntı yok kardeşim  buralardayım işler biraz yoğun ara ara giriyorum foruma ,güzel hasat almışsın ,iyi growlar kardeşim

Grow Muhabbetleri
Help Users
  • Lemonhazelover Lemonhazelover:
  • F Fısfısss01:
    dready*********** ** ********** ** ********* ********* dready* ***** ******* ******* dready **********
  • F Fısfısss01:
    dready*********** ** ********** ** ********* ********* dready* ***** ******* ******* dready *********** **** ****** **** ****** *******
  • F Fısfısss01:
    ********* ******* ***** ***** dready* ***** ********** ***** *** ****** ******* ***** *** ****** ****** *******
  • F Fısfısss01:
  • A akaaka123:
    dreadydreadydreadydready****
  • A akaaka123:
  • kralartur01 kralartur01:
    **** **
  • kralartur01 kralartur01:
    dready *********** ** ********** *** ******
  • A akaaka123:
    *** ***** *** dready **** ***** *********
  • A akaaka123:
  • A AmanBee:
    ********* ****** dready***
  • A AmanBee:
    dready**********
  • A AmanBee:
    dready**********
  • A AmanBee:
    dready**********
  • A AmanBee:
    *********** ******* **** ****** *** ********* ****** ***** *** ********* * **** ** ** *** ****** ****** dready** *** ********** ****** *** ****
  • A AmanBee:
    *** ***** ********* **** *** ******* ** ******** ** ******* ** *********** ******** **** *********** ******* **
  • A AmanBee:
    dready**********
    A AmanBee: dready**********