İdrar vermee acil@@@

Ü

Üye silindi 25578

Guest
Abilerim ben askerden önce 1 fişek ot yakalatım denetim vermiş hakim geldikten sonra idrae verdiler ilki kirli çıktı ot içmişim :) şimdi bu gün 15 geçti yani 2. İdrarıma idrar verirken yapmam gereken bişey varmı acil yardım ablerim yoksa dosyam kapanacak svcılıga gidecek.... ilki temiz değil diye 6 ya uzayacak ama 2 tane temiz vermesem dsoyam kapanacak
15 güne çikma ihtimali çok duşuk başardiğin kadar su iç tabii kendine zarar vermiyçek kadar

Gaga

Üye
Kanıt dizisindeki prof teyze, az yağ yiyip çok yağ yakanların testinin daha çabuk negatife döndüğünü söyledi. Anladığım kadarıyla vücut yağında depolanıyormuş meretin kalıntısı. Aşçının katil çıktığı bir bölümdü bulabilirseniz izleyin.

Kardeşim temiz bi arkadaşının idrarırını şırınga cek ve idrar vereceğin zaman çaktırmadan sık daha ne diyeyim sana ben :D

LvbelC5

Kıdemli Üye
Bu konu neden herhafta 1 kez düzenli olarak ana sayfamda adam konuyu açmış soruyu sormuş ogunden sonra hesaba bidaha girmemiş ama hala tavsiye veren var

Bu konu neden herhafta 1 kez düzenli olarak ana sayfamda adam konuyu açmış soruyu sormuş ogunden sonra hesaba bidaha girmemiş ama hala tavsiye veren var
Çünkü tavsiye verilmesi gereken bir konu kanka. Hiç verdin mi ya da ne için verdin bilmiyorum ama kimisi polis olacak kimisi taksi şöförü hepsinde uyuşturucu testi istiyolar. Bende veremedim diye taksiciliği bıraktım

Grow Muhabbetleri
Help Users
  • Nazim_Red Nazim_Red:
  • Nazim_Red Nazim_Red:
    ****** ***** ****** *** ****** ******* ****** **** ****** ** ***** ***** ** ****** ****** ********
  • Nazim_Red Nazim_Red:
  • VendettaX VendettaX:
    ***** ******* ** **** *
  • Nazim_Red Nazim_Red:
  • Nazim_Red Nazim_Red:
  • VendettaX VendettaX:
    **** * ***** ****** **
  • A ax-b:
    ***** **** ******* ***** dready** ********* ******* ***** **** **
  • Nazim_Red Nazim_Red:
    ****** ****** ***** ********** ***** *** * **** ******** ********* ****** ******** *******
  • VendettaX VendettaX:
  • Nazim_Red Nazim_Red:
    ***** **** ******* ***** dready** ********* ******* ***** **** **** ******
    +1
  • A ax-b:
  • A ax-b:
    ***** ******* *** ***** ********* * ******** ***** ********* ********* *****
  • Nazim_Red Nazim_Red:
    ********** **** ***** ********* *** ******** * ***** ******* ***** ** ****** ***** *** ***** **** ******** ****** **** ** ***** ****** ** ********* ********* ******* ****** ******* ******** ********* **
  • Nazim_Red Nazim_Red:
  • N nicozaniolo:
    +1
  • Nazim_Red Nazim_Red:
    ****** ** ********** *** **** ****** **** ***** ***** ********** *** ** dready**** ****** ******** *** **** *********
  • Nazim_Red Nazim_Red:
  • RuhsuzGarden RuhsuzGarden:
    ***** dready ***** ********* ********** ********** ******** ***** ******* *** ***** ***** **** dready* ** ********* ** ****** *** dready* ****** *******
  • Nazim_Red Nazim_Red:
    ***** dready ***** ********* ********** ********** ******** ***** ******* *** ***** ***** **** dready* ** ********* ** ****** *** dready* ****** ********* **** ***** ******* *********
    ***** *** *** **** *** ******** ** dready* **** *** ******* *** ****** *** ******** ****** ******* ****** ***** *****
  • Nazim_Red Nazim_Red:
    ********* ***** ****** ********* ****** ******** *** ***** ********** ******* **** ****** **** ****
    ******* dready** ******* ***** ***** *********
    RuhsuzGarden RuhsuzGarden: ******* dready** ******* ***** ***** *********