Konuyu Oyla:
  • Derecelendirme: 5/5 - 1 oy
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
E-Sigara Likiti(Esrarlı)
(19-10-2017, Saat: 14:58)PotheadAyd?n Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Kanka bu yağ diye adlandırdığın şeyin wax ten farkı nedir?

wax icin liquidizer diye maddeler satılıyor. wax varsa direkt likite cevirme imkanı da var
(08-03-2018, Saat: 05:57)yaheL Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Bu tarifte ocağı ELEKTRIKLI ISITICI OCAKLARDA YAPIN VE SU KAYNARKEN  BIR VANTILATOR YARDIMI ILE CIKAN GAZI UZAKLASTIRIN ATES KESINLIKLE YAKMAYIN YOKSA BOK ESANSLI LIKIT SIZ OLURSUNUZ...

Bu arada peg400 bulabilen varsa iletişim kuralım bulmak sıkıntı bulan varsa versin yada eş değer bir çözelti bilen ????? Sabırsızlıkla bekliyorum ben nicedir ararim e sigara aldım ama kafa yapmıyor bana göre değil ..birde thc  yüksek marihuana varsa istanbul iletişime geçerse iyi olur (pis pis skang ları marihuana diye vermeye çalışıyorlar abi valla marihuana ....! Hayırdır ya...) normalden kek yaptim ama olmadı normal space cake yaptim 20gr kubarli kafa yapmadı  yada direk yağ yollayın iletişim bekliyorum dostlarım

Hocam alışveriş yasak, dikkatli olalım ve forum kurallarını okuyalım

80x80
400w
Organic
Scrog(test)
Second grow
Dün odtüdeydik normal sigaramızı içiyorduk bi arkadaş e sigara çıkardı uzattı valla kubar yağı aha dedim, kafası normal kubardan düşük hollandadan gelen kubar takılmıştım da bir iki hafta. Bide yenilemen gerekiyor tohumsuz kankanın da dediği gibi normal sigara varken yağını napalım. O arkadaşa nasıl yapıyorsunuz falan diye sordum bende e pip var zaten bakalım bulabilirsem alacağım pratik tabi ne biliyim sinemaya girmeden yemekten sonra falan iyi olabilir, yurt dışından getirmiyorlar sanırım düzgün bi site bulamadım, bakalım belki bulurum bulamazsam ilerde kendim yapacağım
5 yıldır içiyorum. en sağlıklı içme yöntemi ve tat olarak inanılmaz ötesi. diyelim ki kötü sigaranız var veya tadı kötü flush önce thcyi sömekten yapraktan arındırmanız gerek. bunun için çok yöntem var hangisi ? butan( cakmak gazı sakın denemeyin amk yakarsınız heryeri ve arındırma yapamayacagınız için kesinlikle önermiyorum. alkol asla denemeyin terpen kalitesi düşer tadı berbat olur denemesi sömekleriniz;) en dogrusu sıcak press en dogal yontem ancak dogru derecede basmamız şart. 60-100 c derece max. türkiyede bu gibi presleri bulamazsınız. saç düzleştirici ile yapabilirsiniz. dikkat edin yakmayın . yandıgı anda solvent tadı ve yogun öksürükten başka aptala bağlanmış bir kafa ve yüksek ihtimal ilk denemede kusma yapacaktr.vaporizer içinde içmek için dilerseniz wax dilerseniz e liqiud ile karıştırabilirsiniz ancak normal e liquid bunun için uygun degil yurt dısından p 400 gibi terpenleri iyi çözen bir çözelti kalite ve kafa için şarttır. burada söz ettigim kalite kesinlikle tat. tat iyi ise örnek okudugunuz yazıdaki en büyük iki harfin toplamı kadar miktar bir kişinin 2-3 saat kadar mükemmel bir kafa yaşamasına yeter. 1 gr ise yüksek ihtimal thc seviyesi düşük biri için halüsinasyona sebep olacaltır. şiddetle önerim yemek veya içeçeklerinize katmak ?paylaşımcı kardeslere nasıl yapıldıgını ögretebilirim ✌?afiyet olsun köfteler
Cümleten selamın aleyküm

Dondurucuya attığım trimlerden kalan yapraklar vardı. bu gün fas usulü ubar yaptım 3 gr kadar. nasıl yapayım derken burada buldum kendimi. bu arada tohumsuz da gelmiş. hepimiz amca olmuşuz.  (= hayırlı olsun.

Elde ettiğim bu kubar ile bu işleme devam edebilir miyim?

Yardımlarınız için şimdiden teşekkür ederim.
(19-10-2017, Saat: 16:56)PotheadAyd?n Adlı Kullanıcıdan Alıntı:
(19-10-2017, Saat: 16:00)Rollix Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Biri elektronik sigara içine koyulan sıvı likit. Diğeri ise wax kanka.
Yani bu konuda bahsedilen likiti yaptığında bongdan falan içemezsin,
Wax'ı içersin Dil Çıkaran

kanka onu biliyorum. Senin bu alkol içersinde tutarak elde ettiğin şeyde wax yani kubar yağı olmuyor mu onu soruyorum :Gülücük wax'ı hafif ısıtıp likitle mixlesem olur mu diye düşünüyorum o yüzden sordum Gülücük

(19-10-2017, Saat: 16:00)Rollix Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Biri elektronik sigara içine koyulan sıvı likit. Diğeri ise wax kanka.
Yani bu konuda bahsedilen likiti yaptığında bongdan falan içemezsin,
Wax'ı içersin Dil Çıkaran

kanka onu biliyorum. Senin bu alkol içersinde tutarak elde ettiğin şeyde wax yani kubar yağı olmuyor mu onu soruyorum :Gülücük wax'ı hafif ısıtıp likitle mixlesem olur mu diye düşünüyorum o yüzden sordum Gülücük
wax'ı hafif ısıtıp likit ile karıştırırsan eğer atomizerin içinde ayrıştığını göreceksin çünkü ben denedim :Gülücük
Düzleştirici ile rosin elde ettikten sonra aktarlarda satıla yoğun aromalı yağlarla karıştırıp cihaza koymak çok mu saçma?

Örneğin alttaki gibi bir karanfil yağı, hem aroması kokuyu bastıracaktır. Youtube'da gördüğüm tüm tutorial'larda gram başına 1-2 ml terpen koyup, azcık ısıtıp e-sigara cihazlarına koyuyorlar. Terpen dediğin temelde yağ değil mi?

https://www.pharmoils.com.tr/urun/100-sa...yagi-20-ml

Çok yüzeysel hissetim kendimi, bir üstad cevap verebilirse enfes olur .

Hızlı Menü:

Konuyu Okuyanlar:
2 Ziyaretçi