Konuyu Oyla:
  • Derecelendirme: 0/5 - 0 oy
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Harlequin Auto Ve Bluedream Auto 44.Gün (Güncel)
Kanka maşallah manyak olmuş kızlar, eline sağlık çok güzel gözüküyorlar. Eğip bükmeyi dert etme zaten 1 2 hafta içinde ne yapsan baş edemiceksin hayvan gibi büyüyecekler. Sonra file gerersin zaten biraz daha toparlanınca dallar. Takipteyim kanka hasatın bol olur umarım.
Kanka eğitim olayına baya eğildim zaten daha elleşmemeye karar verdim dallar da sertleşti zaten baya
kanka merhaba kullandığın ışık nedir? watt değeri kaç ? 

bol hasatın olsun paf paf paf.
(28-05-2020, Saat: 12:53)babahendrix Adlı Kullanıcıdan Alıntı: kanka merhaba kullandığın ışık nedir? watt değeri kaç ? 

bol hasatın olsun paf paf paf.

Kanka samsung qb lm301b 240w ışık.
kankacım hiç küçük diye dert etme bitkilerin aslan gibi biliyorsun bende harlequin yapıyorum nerdeyse benimkilerle aynı gibi tabi ben deneme amaçlı fakir grow yapıyorum ve yerimde çok dar ama yinede dediğin gibi harlequin canavar gibi bitki bende kafasını çok merak ediyorum gerçi fazla bi kafa beklentim yok hepimiz az çok THC nin etkilerini biliyoruz beni cezbeden ve merak ettiğim konu tamamen CBD yaşayıp göreceğiz bende güncelliycem konuyu birazdan.

bide şunu eklemek istiyorum kankam yaprakların böyle biraz sönük gibi yani nasıl diyim aşağı doğru salmışlar kendilerini gibi auto olduğu içinmi bi eksikmi var yoksa normalmi anlamadım bilenler bence bi yorum yapsın adam emek veriyor aq
Kanka bitkiler oksijensiz kalmış gibi geldi bana yapraklar bırakmış kendini havalandırman faalmi ?

fwlwapos.gif
(01-06-2020, Saat: 11:22)Pablo01 Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Kanka bitkiler oksijensiz kalmış gibi geldi bana yapraklar bırakmış kendini havalandırman faalmi ?
Kanka o zaman her zamankinden 1.5 lt fazla su vermiştim ondan salmıştı yaprakları. İki tane fanla içeri hava çekiyorum
Kanka ışığı nerden aldın link atar mısın ? Bir de kaç bitki var altında ? Takipteyim ?
Kanka alibabadan aldım 240w lm301b yaz alibabanın arama kısmına ordan çıkar zaten aşşa yukarı fiyatlar aynı. Ems ile gönderen firmalardan al diğer türlü gümrük mafyasından yakanı kurtaramazsın.

Konu ile Alakalı Benzer Konular
Konular Yazar Yorumlar Okunma Son Yorum
  #GÜNCEL 62. GÜN# 5x Blue Dream Auto ayranadam 43 2,630 6 saat önce
Son Yorum: Youloser
  MARMARA İKLİMİ AUTO? Volkbabba 7 146 01-06-2020, Saat: 04:10
Son Yorum: Volkbabba
  Yeni Başlıyorum Master Kush Auto Omni 3 147 31-05-2020, Saat: 17:12
Son Yorum: Omni
  İlk Grow Güncesi (Northern Lights & Lemon Haze) Auto Joe 16 2,127 31-05-2020, Saat: 16:36
Son Yorum: AfghanJan
  Auto Mainin Lining Nazarian 5 324 28-05-2020, Saat: 15:51
Son Yorum: Nazarian

Hızlı Menü:

Konuyu Okuyanlar:
1 Ziyaretçi