Konuyu Oyla:
  • Derecelendirme: 5/5 - 1 oy
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Deepwebden lsd alımı
arkadaşlar vendor ile telegramdan haberleşmiştik. kendisi şimdi mesaj attı. kıbrısa mal gönderiyormuş, türkiye üstünden geçecek, bu hafta eline ulaşacak bir şey ister misin diye. dedim tabii isterim moruk. dedi bitcoin var mı? dedim var. dedi tamam sen boş ver webmarketi buradan yapalım alışverişimizi.

şimdi sizlere sormak istediğim birebir alışverişe nasıl güveneyim ki?

bu arada agarthada vendorun yorumları gayet iyi. 

yarına kadar sipariş alacak aga ne yapmalıyım ki
Vendoru paylassan sorun olurmu. Birebirmi gorusceksin kargo ilemi. Eğer birebirse üstünlük hesabı arkadasinla git
(03-05-2020, Saat: 11:49)salvadord Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Vendoru paylassan sorun olurmu. Birebirmi gorusceksin kargo ilemi. Eğer birebirse üstünlük hesabı arkadasinla git

vendor paylaşımı yasak diye biliyorum. yüzyüze görüşmeyeceğim, yasak üstünden konuşuyoruz. ben ona btc atacağım o da kargoya verecek. avrupada kendisi
bilgilendirme için sağol babacigaracı. agartha ismi dcthugy.
Deep Web'de bir çok drug market %95.0 oranla scam!!! ve Bir hack forum sitesinde okuduğum kadarıyla Tomandjerry sitesinin Scam olduğu yönünde bir çok yorum vardı. Umarım Gerçek değildir.
Evet, an itibariyle scam empire markete 200tlmi kaptırmış bulunmaktayım. Hayatımda ilk defa dolandırıldım ve kendimi aptal gibi hissediyorum :Üzgün
@terasdacurcuna geçmiş olsun kankam , link atar mısın bende alışveriş yapacam sakata gelmeyelim
(05-12-2019, Saat: 02:44)AnilHigh Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Kankalar Namastelsd diye bir site var. Yurtdışından gönderim yapıyordu ama şimdi türkiye içinden gönderim seçeneği de var artık. Fiyatı diğerine göre çok yüksek. Eğer ben beklerim derseniz yurtdışı fiyatı çok uygun bir site. Dread sayfasına bakabilirsiniz güvenilir olduğunu anlamak için. Benim bir arkadaşım önermişti buradan alışveriş yapan öyle tanıştım siteyle. Totom yerse alışveriş yapacağım ben de ama bakalım Gülücük
Namastelsd:  namastehtkkctyoa.onion
Dread namaste : http://dreadditevelidot.onion/d/NamasteLSD/?sort=new

Siteyi inceledim, forumu da. Gerçekten güvenilir görünüyor. Tek sorum kaldı. Gelen zarfta gönderici veya alıcı ne yazıyor? Zarfın içinde yavruyu nasıl hide ediyorlar? Daha önce teslim almış olanlar da aydınlatırsa sevinirim.
Beyler namaste güvenilir satıcıdır ama türkiyeden gönderim yapmıyor artık çünkü burdaki kuryesi işten çekilmiş. Ben sipariş vermiştim gönderim yapamayacağını söyleyip paramı geri iade etmişti. 
Dün konuştum fransadan gönderime başlayacağım diyor. Gidip sağda solda tokatlanacağıza işini doğru dürüst yapan bir adamdan alın.
(05-12-2019, Saat: 02:44)AnilHigh Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Kankalar Namastelsd diye bir site var. Yurtdışından gönderim yapıyordu ama şimdi türkiye içinden gönderim seçeneği de var artık. Fiyatı diğerine göre çok yüksek. Eğer ben beklerim derseniz yurtdışı fiyatı çok uygun bir site. Dread sayfasına bakabilirsiniz güvenilir olduğunu anlamak için. Benim bir arkadaşım önermişti buradan alışveriş yapan öyle tanıştım siteyle. Totom yerse alışveriş yapacağım ben de ama bakalım Gülücük
Namastelsd:  namastehtkkctyoa.onion
Dread namaste : http://dreadditevelidot.onion/d/NamasteLSD/?sort=new

Bir kere girebildim ondan sonra sorun yasamaya basladım girislerde. Bir kontrol edebilir misiniz acaba normal calisiyor mu site diye. Benden mi yoksa karsidan mı kaynaklı cozemiyorum

Hızlı Menü:

Konuyu Okuyanlar:
1 Ziyaretçi