Konuyu Oyla:
  • Derecelendirme: 3.33/5 - 6 oy
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
VPN Programlari ( IP Gizleme + Proxy ) ve Bedava VPN
#1
VPNVirtual Private Network (Sanal Özel Ağ) teriminin kısaltılmış halidir ve en temel anlamıyla internete başka bir IP adresi üzerinden bağlanmanızı sağlayan hizmettir. VPN, bağlantınızı güvenli hale getirir ve herhangi bir ağa bağlaırken sizin bağlantınızı şifreler ve kimliğinizin bulunamamasını sağlar. Aynı zamada ülkenizdeki yasaklı sitelere, kısıtlanmış sitelere veya IP’lere yine VPN sayesinde bağlanabilirsiniz. Aynı zamanda VPN sistemi gönderdiğiniz, aldığınız tüm verileri kendisi şifrelediğinden 3. şahısların ne yaptığınızı görmesine izin vermeyen bir güvenlik sistemi olarakda kullanılabilir.
Kullanim Amaclari
Kısıtlı ve Yasaklı Sitelere Giriş
Bildiğiniz üzere geçmiş zamanlarda Youtube, Twitter gibi yüksek trafiğe sahip legal sitelerin bile yasaklandığını gördük.Benim kanalimda 10bin aboneden sonra TR ye kapanmisti. Özellikle bu durumlarda insanlar VPN programlarını, hizmetlerine büyük ölçüde ihtiyaç duyuyor. VPN sizin adresinizi başka bir ülkede gibi göstererek ve verileri şifreleyerek gönderdiğinden herhangi bir yasaklama veya kısıtlamaya uğramadan bağlanmanızı sağlıyor.
Dosya Indırmek (Torrent)
Bildiğiniz gibi ülkemizde çoğu Torrent sitesi yasaklanıyor.Sadece bizde değil genelde heryerde bu böyle çünkü kimse korsana destek çıkmaz.Bu tarz siteler bir bakıma korsan olarak size istediginiz herşeyi sağlıyan sitelerdir. O Dosya indirirken her ne kadar hızınızı yavaşlatsa da VPN kullanmanız güvenliğiniz açısından daha sağlıklı olacaktır.
Her Türlü Gizlilik Ve Güvence
İnternet kullanımınızda güvenlik önemli bir unsurdur. Özellikle banka bilgileriniz gibi önemli bilgilerinizin 3. şahısların eline geçmemesi için VPN programlarını tercih edebilirsiniz. Bu programlar sayesinde verileriniz şifreleneceğinden kötü niyetli kişiler bilgilerinize kolayca erişemeyecektir.
NERDEN ÇÖZERİK?
Uzun zamandır Avira Phantom u kullanıyordum Bedava cünkü sistemlerinde bir tür hata vardı.Bedava verdikleri sürüm önce 500mb kullanım kapasitesiyle geliyordu.Bitince programın altı kısmında bi 500mb daha kazan kayıt olarak derdi ve kaydoldugun zaman 1gb verirdi. Bu halen böyle ama sorunu ortadan kaldırdılar. Toplamda 2gb a kadar bedava alabiliyorsun oda forum vs tarzı yerlerde baya uzun gidiyor.

https://www.avira.com/en/avira-phantom-vpn

Su an NORD VPN i kullanıyorum. Bedava değil ne yazıkki ama 5 bilgisayara bağlanabiliyor ve oldukça ucuz size verilen hizmetin kalitesini ele alırsak. İstediğin ülkede gösterebiliyorsun kendini. Avira gibi Bedava bircok VPN programı var ve Google da FREE VPN PROGRAMS adı altında veya Bedava VPN Programları adı altında aratırsanız karsınıza birçok Proxy VPN programı çıkacaktır. 


İster parayla alın ister sürekli bedava sürümlerle uğraşın ama ne yapıp edip bu programları kullanma alışkanlığını kapın.

Esrarınız Bol Olsun
#2
Opera developer sürümünde ücretsiz olarak mevcut.
#3
Ek bir seçenek olarak Opera tarayıcısı kullanıyorum kendinden VPN ni var mobilde de var
#4
Mobil icin ne kullaniyorsunuz kankalar ?
#5
Türkiye gibi bir yerde DNMlerde dolaşırken tails kullanın VPN dır tordur bunlar tek başına yeterli değil.
Stay safe.
#6
Bilgi için teşekkurler
#7
Question 
Kankalar mobilden nasıl olucak
#8
foruma girerken vpn kullanmak şart mıdır ?
#9
Psiphon kullanıyorun başarılı tavsiye derim kanka
#10
Siz vpn para mı veriyorsunuz, veya sınırsız kullanamıyormusun? 
ios sistemli bi aletin varsa Jealbreak li ise bide, tadından geçilmez.
Varsa jealbreak, cydia stordan locallappstore tweak ini indir, daha sonra ayarlardan aktif et. Vpn sunucularının applarını indir uygulama içi satın alın lı olanlar, sonra uygulamada tweak aktif ikien satın sla tıkla, appstore gşrişi gelince cancel yap. Eğer satın aldınız derse tmm kanka! Bedava premium heh...!

Torbaci olmus üç kagitçi! Ekip olmus firsatçi! Oldum grower da UsTa Sanatçi! 
  


Hızlı Menü:


Konuyu Okuyanlar:
1 Ziyaretçi