Yurtdışından Bong getirtmek

Selamlar kankalar, İsviçre'de yaşayan bir akrabamdan Bong getirmesini istedim. (Uçakla) Oradan çıkarken sorun olmayacağını fakat Türkiye ye girerken sorun olabileceğini ama konu hakkında tam bilgisi olmadığını söyledi. Böyle bir süreç geçirmiş var mı? Bagajda Bong sorun çıkartır mı?

Melez

Müptezel
bildigim kadari ile ucaga kirilan kesici cam hicbiseyi almiyolar bongta cam olduguna gore almazlar

Melez

Müptezel
kesici kirilan bisey olduguna ragmen gecse bile sonuc itibari ile bong oldugu icin yine alinmaz zaten istanbuldayken kapalicarsiya gidip bong alicaktm bong satan kim varsa dukkanlardan toplamislardi turkiyede bulundurmasi yasak biseymis

Draggula

Yeni üye
kesici kirilan bisey olduguna ragmen gecse bile sonuc itibari ile bong oldugu icin yine alinmaz zaten istanbuldayken kapalicarsiya gidip bong alicaktm bong satan kim varsa dukkanlardan toplamislardi turkiyede bulundurmasi yasak biseymis
bong nargile gibi birşey aslında gerçekten yasakmı ?

Trendyolda var kanka ben ordan almıştım, buyur link göz atmak istersen,
Kanka fiyat boyuta göre çok fahiş, bongantalya tercihim olur daha kaliteli ürünler daha uygun fiyatlarda, fakat yanlış anlaşılmadan şunu eklemek istiyorum Türkiye den alınabilecek yerler var güzel de bonglar var fakat, İsviçre'de bu işler daha rahat olduğu için daha şekilli şukullu yok köpürtmeli yok extra fokurtmalı bonglar var hemde çok uygun fiyatlara, hazır da akrabam gelecekken oradan almak istedim, sorunum Bong almak değil, İsviçre'den Bong getirtmek

wooZ

Üye
Selamlar kankalar, İsviçre'de yaşayan bir akrabamdan Bong getirmesini istedim. (Uçakla) Oradan çıkarken sorun olmayacağını fakat Türkiye ye girerken sorun olabileceğini ama konu hakkında tam bilgisi olmadığını söyledi. Böyle bir süreç geçirmiş var mı? Bagajda Bong sorun çıkartır mı?
İsveçten cüzdan da cigara getiriyolar tanıdıklar bong a mı laf atıcaklar? Getirir kanka çok yüksek ihtimal

Grow Muhabbetleri
Help Users
  • İstanbul İstanbul:
    ***** ******** *** ***** *** **** ***** ** ** ** ********* ***** ****** hahahaha*** ******** ******
    +1
  • jackherermi jackherermi:
  • A ax-b:
    ** **** * ** ****** ****** ***** *** * *** **** ********* **
  • İstanbul İstanbul:
    **** ******** ******** ***** ***** *** ***** ******** ******* ** ** *** ** *****
  • İstanbul İstanbul:
  • İstanbul İstanbul:
    ********* **** ** **** ****** *** **** ***** ***** hahahaha *** ******** ****** ** *** ********** hahahaha*** *** ** **** *** **********
  • 5.yaprak 5.yaprak:
    ******** **** hahahaha **** ********
  • İstanbul İstanbul:
    ***** ** ***** ****** ****** *** ***** ****** ******* ** *** ***** ***** ********
  • İstanbul İstanbul:
  • 5.yaprak 5.yaprak:
    ***** hahahaha** ******* *** ******* ***** ***** hahahaha* ******* ***
  • 5.yaprak 5.yaprak:
    ********* *** ******** ** ****** ***** ***** * ***** ******** ******** ******* ******** ** ***** ******** ***** ****** *******
  • İstanbul İstanbul:
    ***** ********* hahahaha* ***** ******* ***** ******** ******* ********** ********* ***** ***** ***** ********** ***** hahahaha** ******* *** ******* ***** ***** hahahaha* ******* ***
  • Didrug Didrug:
  • İstanbul İstanbul:
    ********* ******** *** *** ******* hahahaha********* *** ******** ** ****** ***** ***** * ***** ******** ******** ******* ******** ** ***** ******** ***** ****** *******
  • A ax-b:
  • A ax-b:
    ***** ******* ********** *** * hahahaha**
  • 5.yaprak 5.yaprak:
  • İstanbul İstanbul:
  • Didrug Didrug:
    ****** ****** ********* ***** ***** **** ***** ******* ******** ***** ** ***** ******* ********** *** **** ***** *******
  • 5.yaprak 5.yaprak:
    ******** hahahaha** ***** ********
  • A ax-b:
    ***** *** ***** ******** ****** hahahaha* ********* **
  • 5.yaprak 5.yaprak:
    *** ***** ********** ******* ******* ***** ******* ** ** ********* * ** ******
  • 5.yaprak 5.yaprak:
    hahahaha *** ***** ******** ****** hahahaha* ********* **
    5.yaprak 5.yaprak: hahahaha *** ***** ******** ****** hahahaha* ********* **