YouTube'de ki videoları mobilden Türkçe alt yazılı ekleme yöntemi

Nahita

Üye
Forum kurtları bilir özellikle budama, lst, topping, main lining konularından çok güzel videolar var, ayrıca youtube de yetiştirdiğimiz genetiği benzer medyalarda yetiştirme videoları var. İngilizcem fena değil ama videoları berrak şekilde anlamaya yetmiyor.

İşim gereği sürekli pc başında olduğum için mesai saati dışında pcye oturmak zülüm oluyordu. Bu yöntem sayesinde uzanmış elimde telefon Türkçe alt yazı izliyorum.

Google Chrome tarayıcısı lazım, ayrıca kaliteli bir vpn kullanım playstoreden free olanlar var ben Thunder vpn kullanıyorum premiumda aldım gizlilik konusunda takıntılıyım biraz.

Vpn açıp chrome gizli sekmede açıyoruz.

Sağ üstteki üç noktaya tıklayıp, seçeneklerden aşağıdaki masa üstü sitesine tıklıyoruz.

İzlemek istediğimiz videoyu açılan masa üstü sitesinde google aratıyoruz ve videomuzu açıyoruz.

Aynı pcdeki gibi videonun sağ altına tıklayıp ayarlardan alt yazıya gelip otomatik çevire tıklayıp aşağıdan Türkçe yi seçiyoruz.

İyi seyirler :)

Nahita

Üye
Bende olmuyor birebir aynısını yaptım yok olmuyor otomatik ingilizce altyazı çıkıyor türkçe seçeneği yok
Alt yazı seçeneklerinden İngilizce nin en altında Otomatik Çevir buna tıklayıp oradan istediğin dile seçiyorsun.

YouTube e giriş yapıp aynı adımları tekrarlar mısın?

Maho1221

Üye
Arkadaşlar wpn açmaya gerek yok arkadaşımızın dediklerini herfiyen yaptığınız zman gönül rahatliyla izleyip anlayabilirsiniz wpn açmadan yapın açarsanız sizden oturum açmanız isteyecek çünkü

Ü

Üye silindi 30498

Guest
Otomatik çeviriden çok sağlıklı olmuyor çeviriler. Videoyu paylaşan arkadaş örneğin kısaltmalarla ya da terimlerle konuşunca saçma sapan çeviriler yapıyor. Ya da ben anlayamıyorum. Aslında videolar için güzel bir çeviri programı falan vardır diye tahmin ediyorum. Bilenler öneride bulunursa çok sevinirim.

Grow Muhabbetleri
Help Users
  • deyorke Chat bot:
  • lavrens lavrens:
  • lavrens lavrens:
    * ******** hahahaha ******* ** ***** ********* ****** **** ******* ***** **** hahahaha****** ****** *** **** *
  • deyorke deyorke:
    deyorke deyorke: ** **********