Yeni grower arkadaşınız yardımlarını bekliyor

CNNBS

Üye
Merhaba kankalar uzun süredir araştırmalar yapıyorum ve nihayet araştırmalarımın sonuna gelmiş bulunmaktayım. Artık sadece başlamak kaldı şu an sadece tek emin olamadığım konu ışık konusu. Led ışık yapmak istiyorum ancak led ile alakalı tam bir bilgi alamadım. 4 adet auto ile başlamak istiyorum. Aklımda 3 tane led var bunlardan hangisini almalıyım yada bu LED’ler uygunmudur tecrübeli kankalarımın bilgilerine şu dönemde ihtiyacım var.
Birinci led
İkinci led
Üçüncü ve son led
Şimdiden yardımlarınız için teşekkür ederim.

Aguş

Doktor
Bu arkadaşın ürünlerini övüyorlar bende alıcaktım ancak şuan elinde stok yok kasım da gelicek dedi o yüzden bende cob led e yöneldim başka bir ürün alıcam

S

silas

Guest
Selam. 2. al derim, kendini ispatlamış, ısı konusunda sıkıntı çekmeyeceğine inandığım 3 watt power led chip. 2. olmazsa 1. de olur fakat havalandırmanın iyi olması gerekir lakin cob ledler çok ısı üreten sistemler, 3.ye bakma bile derim.

CNNBS

Üye
Selam. 2. al derim, kendini ispatlamış, ısı konusunda sıkıntı çekmeyeceğine inandığım 3 watt power led chip. 2. olmazsa 1. de olur fakat havalandırmanın iyi olması gerekir lakin cob ledler çok ısı üreten sistemler, 3.ye bakma bile derim.
Bende onu düşünüyordum en güzeli o duruyor birde sizin gibi bilgili biriside önerdiyse kesinlikle 2. Olanı alıyorum ama 4 saksı yapabilir miyim ondan emin değilim. Bu led 4 saksıya yeter mi ek olarak destekleyici başka ışık almama gerek var mı kral

S

silas

Guest
1200W dediğine bakma özelliklerine baktım 240w çekiyor prizden 3 auto bakarsın, belki 4 ama ama sanmıyorum büyütür ama çiçeklenmede olgunlaşma olmaz kalitesine bağlı ışığın, bir de bunun bestva olanını al, kendini kanıtlamış marka sonuçta, Insma nedir ilk defa duyuyorum

CNNBS

Üye
İki ucu boklu değnek yani kanka :) Pek emin olamadım gidip direk bestva mı alsam bunu mu alsam arada fiyat farkıda var malum öğrenci işi bir şey yapıcam şimdiden baya limitleri aştım

S

silas

Guest
Ts1000 gibi vizyonu olan bir ışığı alır, 4 bitkiyi zorlar, gerekirse ileride yanına ucuz yollu bir sistem veya 1 tane daha ts1000 eklerdim elinde kalacak bir malzeme değil. Yaz aylarında hps ve cob kullananların %80'i sıcaktan grow yapamazken senin öyle bir derdin olmaz marsla.

CNNBS

Üye
Ts1000 gibi vizyonu olan bir ışığı alır, 4 bitkiyi zorlar, gerekirse ileride yanına ucuz yollu bir sistem veya 1 tane daha ts1000 eklerdim elinde kalacak bir malzeme değil. Yaz aylarında hps ve cob kullananların %80'i sıcaktan grow yapamazken senin öyle bir derdin olmaz marsla.
Kanka selamlar öncelikle bu ledle kaç auto bitkiye bakarım değer olarak soruyorum kabin büyüklüğü vs etkiliyor biliyorum. Sadece değer olarak soruyorum 240 w diyor çünkü ama adam 55000 lümen değeri var yazmış o zaman 4 bitki rahatlıkla bakılır galiba değerli yorumlarını bekliyorum.

Metgen7

Kıdemli Üye
İki ucu boklu değnek yani kanka :) Pek emin olamadım gidip direk bestva mı alsam bunu mu alsam arada fiyat farkıda var malum öğrenci işi bir şey yapıcam şimdiden baya limitleri aştım
Şimdiden limit aştıysan devam mı gelir sen sıkma canını daha cok para gidecek :))

Grow Muhabbetleri
Help Users
  • NewGardener NewGardener:
    ****** hahahaha ****** ******* ******** **
  • Bandaleros Bandaleros:
    *** ********** ****** ******* *** *** **
  • G ganjasevdalısı:
    *** ***** hahahaha**** *********
  • G ganjasevdalısı:
    ********** ***** ********** **
  • G Groww:
  • G ganjasevdalısı:
    ***** ******* ***** ******* ***** ***** **** **
  • G ganjasevdalısı:
  • A ax-b:
  • Bandaleros Bandaleros:
  • A ax-b:
    ******* ******** ****** *** ****** ****** *** **
    +1
  • G Groww:
    **** ******* *** ***** *** hahahahahahahaha* ******** ****
    +1
  • A ax-b:
  • A ax-b:
    **
  • G Groww:
    ******* ***** *** ********* hahahaha** hahahaha ** *********
  • Bandaleros Bandaleros:
    ***** ********** hahahaha **** **** hahahaha ** **** **** ***** **
  • Bandaleros Bandaleros:
  • G Groww:
    hahahahahahahaha* ******** ******* ****** ****** ** ****** ****** **** ******* ***** *****
    ** ** ***** hahahahahahahaha* ******** ******* ****** ****** ** ****** ****** **** ******* ***** *****
  • G Groww:
  • D despotdes:
    ***** hahahaha********** ***
  • G Groww:
    hahahahahahahahahahahahahahahaha **** ******* ****** ******* *** **** ******** ***** ****
    G Groww: hahahahahahahahahahahahahahahaha **** ******* ****** ******* *** **** ******** *****...