Yeni başlayanlar hangi autoyla başlamalı

semiholympos

New Member
Selam kankalar . Hatayı tolere eden , çok zorluk çıkarmayan auto ne önerirsiniz ? White skunk falan dikkatimi çekti biraz ama o da kokusundan dolayı biraz sıkıntılı gibi geldi. He şöyle sativa baskın bişey varsa kolay yetişir dediğiniz tadından yenmez

silas34

Moderator
Yönetici
autolarını alabilirsin

semiholympos

New Member
autolarını alabilirsin
Auto lar içinde geçerli mi bu liste acaba ? Jack herrer gerçekten en dirençlisi midir

RabbitKanka

Moderator
Yönetici
İndica sevıyorum dıyorsan blue dream dan tam ıstedıgın tadı alamayabılırsın ama hasata verıme dıkkat edıyorsan evet bluedream ıyıdır ama harbı ındıca olsun dıyorsan og kush onerebılırım

Gıddo

New Member
İndica sevıyorum dıyorsan blue dream dan tam ıstedıgın tadı alamayabılırsın ama hasata verıme dıkkat edıyorsan evet bluedream ıyıdır ama harbı ındıca olsun dıyorsan og kush onerebılırım
Teşekkür ediyorum yardımından dolayı az çok kafasını sorsam tam indica sevdiğimde söylenmez kafa olarak kötümü ? Biraz soru sordum ama hakkını helal et son rütüşlarım kaldı :)

By_Kush

Active Member
Selam kankalar . Hatayı tolere eden , çok zorluk çıkarmayan auto ne önerirsiniz ? White skunk falan dikkatimi çekti biraz ama o da kokusundan dolayı biraz sıkıntılı gibi geldi. He şöyle sativa baskın bişey varsa kolay yetişir dediğiniz tadından yenmez
Northern Lights öneririm. Ancak yetiştirme ortamın hakkında bizi bilgilendirirsen in door - teras - balkon vs direk nokta atışı yapabiliriz.

By_Kush

Active Member
Northern lights a sitelerde baktım çok acemilere uygun değil gibi geldi . Balkon düşünüyodum ama geç kaldım mecbur kapalı mekan yapacam . Led ışık 300w 2 3 autoyla başlamayı planlıyorum .
O da olabilir northern lights deme sebebim balkonda bakabilceğin mevsime ve neme dayanıklı bu dönem çiçeği. Güvenlik Kokuyu bilmem ama boy için 3. Hafta 1 kere topping ; boyu bi tık kısa 2 ana dal 4-6 yandal lst ile açtın mı ok! 89843519-DD10-4ED1-A73E-BD52B787E0A5.jpeg