Yapraklarda yırtılma ve sararma

• Konbuyu başlatan Üye silindi 20691
  • Başlangıç tarihi
Ü

Üye silindi 20691

Guest
Kankalar selam,

Bitkilerden birinde böyle bir olay söz konusu. Diğerleriyle aynı muameleyi görüyor ama bi tek bunda böyle bir şey var. Blueberry auto. Karakteri mi böyle yoksa bi sorunu mu var?

Bol hasatlar/Saygılar

S

silas

Guest
o yapraktaki yırtık dış etkenlerle oluşmamışsa ufak bir kök problemi yaşamış bitki önemli değil. Al mixi karıştırmasaydın keşke, kim ne sorun yaşıyorsa biobizz toprak kullanıyor. Konu açacağım herkes plagron, monkey yada canna kullansın. Gübre fazla gelmiş gibi bitkiye bitkin alışmaya çalışıyor toprağa ve ph 'a.

Ü

Üye silindi 20691

Guest
o yapraktaki yırtık dış etkenlerle oluşmamışsa ufak bir kök problemi yaşamış bitki önemli değil. Al mixi karıştırmasaydın keşke, kim ne sorun yaşıyorsa biobizz toprak kullanıyor. Konu açacağım herkes plagron, monkey yada canna kullansın. Gübre fazla gelmiş gibi bitkiye bitkin alışmaya çalışıyor toprağa ve ph 'a.
Aynen kanka gübrelerim biobizz diye öyle yaptım daha da kullanmam.

dmt25

Üye
Biobizz bende iyi saniyordum ya uzakmi durmak gerek? İlk growumda allmix topraklarini kullaniyorum bende simdi sence birdahakine baska bir markayami grcmeliyim? sebebi ne kanka bide bana cok guzel bi his veriodu toprakla ugrasirken guzel die dusunuodum ben

S

silas

Guest
Biobizz bende iyi saniyordum ya uzakmi durmak gerek? İlk growumda allmix topraklarini kullaniyorum bende simdi sence birdahakine baska bir markayami grcmeliyim? sebebi ne kanka bide bana cok guzel bi his veriodu toprakla ugrasirken guzel die dusunuodum ben
isteyen devam edebilir herkesin kişisel tercihi, ben tonla sorunla karşılaştığım için genelde biobizz toprak görüyorum.

muptinho

Üye
Kankam selamlar. Benimde bitkilerim 2. haftasındalar şu an biobizz lighmix’teler önümüzdeki hafta allmix’e alıcam toprak ve gübreleme konusunda biraz tedirginim allmix’le alakalı dikkat etmem gereken ya da tavsiye edeceğin bi nokta var mı ?

dmt25

Üye
Kankam selamlar. Benimde bitkilerim 2. haftasındalar şu an biobizz lighmix’teler önümüzdeki hafta allmix’e alıcam toprak ve gübreleme konusunda biraz tedirginim allmix’le alakalı dikkat etmem gereken ya da tavsiye edeceğin bi nokta var mı ?
kanka ben direk bitkiler 1 hafyalik bile deilken torf yerlestirmistim ortasina bi miktar hemen yanmasinlar diye hic problemsiz cok sagliklilar bence senin onuda yapmana gerek yok

Grow Muhabbetleri
Help Users
  • RuhsuzGarden RuhsuzGarden:
    ***** *** *** **** *** ******** ** dready* **** *** ******* *** ****** *** ******** ****** ******* ****** ***** *****
  • Nazim_Red Nazim_Red:
    ********* ***** ****** ********* ****** ******** *** ***** ********** ******* **** ****** **** ****
    ******* dready** ******* ***** ***** *********
  • Nazim_Red Nazim_Red:
    ***** *** *** **** *** ******** ** dready* **** *** ******* *** ****** *** ******** ****** ******* ****** ***** ******** ******** ***** ***** ********* ******* *** ****** **** ** ***** **** ** ** ***** **** **** ******* ********
    ********* **** dready*
    +1
  • Nazim_Red Nazim_Red:
    ********* **** dready*********** ** **********
  • Nazim_Red Nazim_Red:
  • Nazim_Red Nazim_Red:
    ********* ****** dready** ********** ** ******* **** ****** ****
  • Nazim_Red Nazim_Red:
  • Nazim_Red Nazim_Red:
    ********** **** dready***** **** *** *** ***** ******** *** ***** ***** ******
  • Nazim_Red Nazim_Red:
    ****** ******** *** dready ** *** ********** ***********
  • Nazim_Red Nazim_Red:
    ****** ******** *** dready ** *** ********** dready**** ** ****** ********* dready * ** *** *******
  • Nazim_Red Nazim_Red:
  • Nazim_Red Nazim_Red:
    ****** ******** **** *** ********* * **** ** ********** ****** ****** ********** ***** *** ****** ** ***** ******* *** **** ***********
    ***** dready****** ******** * ***** ******* **** ********
    +1
  • Nazim_Red Nazim_Red:
    ***** dready****** ******** * ***** ******* **** dready **** ******* ****** ****
  • Nazim_Red Nazim_Red:
  • Nazim_Red Nazim_Red:
  • Nazim_Red Nazim_Red:
    Nazim_Red Nazim_Red: ***** ********