Ww auto grow durum değerlindirmesi

Bitkim 47. Gününde hesap ettiğim kadarıyla
Şuana kadar çok güzel büyüdü son 3 gün yavaşladı biraz
İlk 5 günü hariç 2 tane 23 w cfl lambanin altında büyüdü sürekli ışığı yaklaştırdığım için çok yanan yaprak oldu
Toprak yarı torf yarı solucan gübresi kattım başka bir şey vermedim
En son bir hata yapıp someklere bağlı olmayan yaprakları dalindan degil direk yapraklardan kestim enerji sömeklere gitsin diye halbuki enerjiyi toplayan onlar zaten yanlış bilginin kurbanı oldum
Tepe sömek kırıldı ve baya yandı kopartmadım ama
Şu anda yapraklar biraz üzgün duruyor sebebi nedir genel bir durum değerlendirmesi alalım dedim

R

Ripley'sOG

Guest
Bitkin o kadar çok şey yaşamış ki öyle durmasında haklı ancak pekte bir sorun yok sadece bitkiyi biraz rahat bırak oynaşma hafiften ısı stresı var gibi ileri gitmemiş günlük değişimlerden pekte dert etme kendi haline bırak bakımını yapsan kafi hasatına daha var stresi geçtikten sonra daha fazla gelişim gösterir.

hasatın bol olsun

Bitkin o kadar çok şey yaşamış ki öyle durmasında haklı ancak pekte bir sorun yok sadece bitkiyi biraz rahat bırak oynaşma hafiften ısı stresı var gibi ileri gitmemiş günlük değişimlerden pekte dert etme kendi haline bırak bakımını yapsan kafi hasatına daha var stresi geçtikten sonra daha fazla gelişim gösterir.

hasatın bol olsun

Eyvallah başkan haklısın çocuğum gibi oldu o yüzden fazla elleştim hobi tarafı da çok güzel bu olayın dediğin gibi salıcam bir süre toparlasın kendini

Grow Muhabbetleri
Help Users
  • Melez Melez:
    ******** hahahaha*** ****** **** ******* ******** ****** **** ******** *** ********** *** **** ** ***
  • zero00 zero00:
    * ** ******** *** ********** ******* ***** * ********** ***** ******* *** **** **** hahahaha******** *** *** **** * ** ******* ****** *** ***** ***** *** ****** ********* **** hahahaha* *** *** ** **** ******** **** ** ******
  • S sharkek:
    *** ***** ******** *** **** hahahaha** hahahaha* *** ********* * ** ***** *****
  • Melez Melez:
    hahahaha** ******** *** ****** ***** ** ******* ***** ***
  • F Flair:
  • S sharkek:
  • DiabLoo DiabLoo:
    ****** ********** ****** ******* ********** ********** ******** ** ***** ***** **
  • DiabLoo DiabLoo:
  • F Flair:
  • F Flair:
  • S sharkek:
  • DiabLoo DiabLoo:
  • DiabLoo DiabLoo:
  • F Flair:
    **** **** ********* hahahaha**
  • F Flair:
  • S sharkek:
  • Melez Melez:
    **** ***** ***** ***** *** ********* ******** ***** *** ***** ** ******* ***** ***** **** *** **** ****
  • F Flair:
  • DiabLoo DiabLoo:
  • Melez Melez:
  • F Flair:
    ****** ** ** hahahaha* ******* *********
  • S sharkek:
    **** * *** hahahaha***
  • Melez Melez:
    *** ********** **** ********* ******** *** **** hahahaha *** hahahaha*
  • Melez Melez:
    ***** ******** *** ******** ******** ***** *** **** ****** ***** **** **** ****
  • F Flair:
    F Flair: ****** *****