Vendor Önerileri!

DTK

Üye
Arkadaşlar bildiğiniz üzere ayın 21 inde Empire market kapandı benim şahsen kendisini çok sevdiğim bi waikiki dayımız vardı kendisinden de lsd siparişi almıştım bir kaç arkadaşın da sorunsuz bi şekilde alışveriş yaptığını öğrendim
İcarus markette bulunan WeAreAMSTERDAM dayımız ve tomandjerryy dayımız dikkatimi çekti başka bildiğiniz vendorlar varsa daha önce tecrübeniz olduğu yardımınızı alabilirim tomandjerry dayımızla iletişime geçtim Türkiye'ye gönderim yapmıyor denildiği için bana sorun yok göndeririz kanka cevabını verdi
dmt nin kargo sürecinde herhangi bi sorun çıkıyor mu bir de bilen arkadaşlarım cevaplarınızı bekliyorum bu ara bi sipariş daha alacağım siparişim ayın 19 unda kargoya verildi gelişme olunca bu konuya ekleme yaparım

futureofwolf

Yeni üye
ben de esrar almak için vendor arıyorum. çok değil 5-6 gram söyleyeceğim. daha önce eline ulaşmış biri vendor verebilir mi?

grower07

Üye
Arkadaşlar bildiğiniz üzere ayın 21 inde Empire market kapandı benim şahsen kendisini çok sevdiğim bi waikiki dayımız vardı kendisinden de lsd siparişi almıştım bir kaç arkadaşın da sorunsuz bi şekilde alışveriş yaptığını öğrendim
İcarus markette bulunan WeAreAMSTERDAM dayımız ve tomandjerryy dayımız dikkatimi çekti başka bildiğiniz vendorlar varsa daha önce tecrübeniz olduğu yardımınızı alabilirim tomandjerry dayımızla iletişime geçtim Türkiye'ye gönderim yapmıyor denildiği için bana sorun yok göndeririz kanka cevabını verdi
dmt nin kargo sürecinde herhangi bi sorun çıkıyor mu bir de bilen arkadaşlarım cevaplarınızı bekliyorum bu ara bi sipariş daha alacağım siparişim ayın 19 unda kargoya verildi gelişme olunca bu konuya ekleme yaparım
Kanka empire bakıma alınmış galiba satıcılar dahil kimse ulaşamıyor! Bu arada agartha baktım biraz ama genelde USA vendorları var! Bir de bazı yabancı kaynaklarda %90 scam vendorlar olduğu söyleniyor

dmt25

Üye
Arkadaslar Empiredan su siralar uzak durun lutfen serverlari ortaya cikti ve cok supheli olaylar donuyor zaman verin ve kendinizi guvende tutun. Baska marketlere yonelin simdilik, spyware ile acilmis olabilir tekrar site baskin atmak icin alici/saticilara.

DTK

Üye
ilk siparişlerim gelsin sağ sağlim 2 vendordan da siparişlerimi vereceğim kankalar hem weareamsterdam hem tomandjeryy dayımızdan gün geçtikçe bilgilendiririm sizi empire marketin son durumlarını bilen kankalarım size zahmet bilgilendirirseniz çok mutlu olurum !

grower07

Üye
ilk siparişlerim gelsin sağ sağlim 2 vendordan da siparişlerimi vereceğim kankalar hem weareamsterdam hem tomandjeryy dayımızdan gün geçtikçe bilgilendiririm sizi empire marketin son durumlarını bilen kankalarım size zahmet bilgilendirirseniz çok mutlu olurum !
Kanka bu weareamsterdam ve tomandjeryy dayıların geri dönüşleri nasıl? Alıcı yorumları vs? Link verir misin bende bir bakayım

DTK

Üye
Kanka bu weareamsterdam ve tomandjeryy dayıların geri dönüşleri nasıl? Alıcı yorumları vs? Link verir misin bende bir bakayım
kankam onion.live dan icarusun linkine girip lsd diye arama yaptığında trust level 7 üstü olan 2 tane vendor gözüküyor zaten fiyatları çok da farklı değil empiredan senin de kafa raporunu merakla bekliyorum :)

grower07

Üye
kankam onion.live dan icarusun linkine girip lsd diye arama yaptığında trust level 7 üstü olan 2 tane vendor gözüküyor zaten fiyatları çok da farklı değil empiredan senin de kafa raporunu merakla bekliyorum :)
Sağ ol kankam. Bu icarus daha düzgün bir market gibi geldi bana nedense :) weareamsterdam'dan sipariş geçebilirim mesaj yazdım cevap gelsin bi
Bu arada ben de merak bekliyorum kafa raporumu kanka :D Eylül 10-15 arası bir program yapmaya çalışıyorum
Bu arada merak edenlere benim teslimatın fotosunu atayım

DTK

Üye
Sağ ol kankam. Bu icarus daha düzgün bir market gibi geldi bana nedense :) weareamsterdam'dan sipariş geçebilirim mesaj yazdım cevap gelsin bi
Bu arada ben de merak bekliyorum kafa raporumu kanka :D Eylül 10-15 arası bir program yapmaya çalışıyorum
Bu arada merak edenlere benim teslimatın fotosunu atayım
kankam sipariş verirsen bilgilendirmeni bekliyorum benim de waikiki siparişim gelirse inş seninle aynı geçeriz :)

grower07

Üye
kankam sipariş verirsen bilgilendirmeni bekliyorum benim de waikiki siparişim gelirse inş seninle aynı geçeriz :)
Muhtemelen önümüzdeki hafta içi wearaamsterdam'dan 25lik geçeceğim kanka. Beraber aynı zamanlar verelim siparişi! Ben mesaj yazdım sorun yok göndeririz diyor! Birde ben her vendor'a "tohumsuz.com referansı ile geliyorum, ona göre bak!" diyorum adamlar daha dikkat ediyor herhalde :D

DTK

Üye
Muhtemelen önümüzdeki hafta içi wearaamsterdam'dan 25lik geçeceğim kanka. Beraber aynı zamanlar verelim siparişi! Ben mesaj yazdım sorun yok göndeririz diyor! Birde ben her vendor'a "tohumsuz.com referansı ile geliyorum, ona göre bak!" diyorum adamlar daha dikkat ediyor herhalde :D
Olur kankam geçelim hatta beraber kaynatalım bir gün :) referans mevzusu güzelmiş ben de adını türkiyede çok duydum gibisinden bişey dedim dikkat etmiştir herhalde lavuk :D

Grow Muhabbetleri
Help Users
  • A Anm1919:
    ****** ****** hahahaha ***** **** *** ******** ******** *** *** ****** *****
  • kawinnnz kawinnnz:
  • kawinnnz kawinnnz:
    ** ******* hahahaha ***** **** ******* ** ********* ** ***** ***** ** ***** *** ********* **** ********** **
    +1
  • Emmy Emmy:
    ***** ***** hahahaha ******** **** hahahaha* *** ****** ******* *** ***** ***
  • kawinnnz kawinnnz:
  • zero00 zero00:
    **
  • Ü Üfürükçü gargamel:
    ****** hahahaha** ***** ****** ******* ******** ******** ****** hahahaha** ******* ********** *
  • kawinnnz kawinnnz:
  • kawinnnz kawinnnz:
    ****** hahahaha** ***** ****** ******* ******** ******** ****** hahahaha** ******* ********** * *** ******** ****** ******** hahahaha*** *****
  • C clackster:
  • zero00 zero00:
    **** ****** hahahaha** ***** ****** ******* ******** ******** ****** hahahaha** ******* ********** *
  • Melez Melez:
    **** hahahaha
  • Melez Melez:
    ******** ***** ********** ******** ****** ********* ****** ***** ********* **** ***** ********* **** ****** **** **** ** ** ********* *****
  • buddha buddha:
  • kkush kkush:
    ****** hahahaha**** ********* ** ******** *** ** ******* ***** ******** **** hahahaha********* ***** ********** ******** ****** ********* ****** ***** ********* **** ***** ********* **** ****** **** **** ** ** ********* *****
  • F Fısfısss01:
    hahahahahahahaha* hahahahahahahaha
  • F Fısfısss01:
    ******* ********* ******* ********* ********* ** ******** hahahaha**
  • buddha buddha:
  • buddha buddha:
    hahahahahahahahahahahahahahahaha*******
  • buddha buddha:
  • buddha buddha:
  • F Fısfısss01:
  • F Fısfısss01:
    ***** hahahaha** **
  • zero00 zero00:
    ** hahahaha** ** *** **** ****** ********** ****** *** ** **** ***** ****** ********* ** ****** ****** *** ** *** ***** **** ******** ******** ***** ********** ******** ****** ********* ****** ***** ********* **** ***** ********* **** ****** **** **** ** ** ********* *****
    zero00 zero00: ** hahahaha** ** *** **** ****** ********** ****** *** ** **** ***** ****** ********* **...