Vayt vidov ve sarıları

ayteach

Müptezel
Bitkin kac haftalik hangi gübreleri nasil hangi ölçüyle veriyorsun bunlari bilmemiz gerekli. Gübre yanığına benziyor usta olan arkadaslar daha iyi anlar ama ilk goruste oyle gibi.

M

MalrukLord

Guest
cal mag eksikliği gibi duruyor. beyaz sarı benekli yapraklar hem de ileri derece cal mag eksikliği

R

Ripley'sOG

Guest
Kanka ne verdin bunlara gübreyi abartmışşın azot toksitesi var ufaktan fazla gübreden besin kilitlenmesi sonucu olarak potasyum eksikliği ek olarak sanırım powdery mildew sorunun var yapraklarında toz gibi beyaz oluşumlar gözlemledin mi?

Metgen7

Kıdemli Üye
Kanka ne verdin bunlara gübreyi abartmışşın azot toksitesi var ufaktan fazla gübreden besin kilitlenmesi sonucu olarak potasyum eksikliği ek olarak sanırım powdery mildew sorunun var yapraklarında toz gibi beyaz oluşumlar gözlemledin mi?
Beyazlık gümüş renk arası var bazım yapraklarda an marka gübre kullanıyorum potasyum için ne yapmam lazım ucları kuru yaprakların içe dönük bazı yerde yyukarı bı ivme yok yapraklarda şimdiden teşekkür patron

R

Ripley'sOG

Guest
Şuan bitkini bir at olarak düşün sen ona 1 tır malzeme yüklemiş gibi birşeysin sisteme flush gerekli daha bunu yaptıktan sonra bana besleme takvimini söyle ve aralığını bir ayar çekelim belli ki fazla yük bindiriyorsun fazla hasat alcam diye ya da belki firma tavsiyeleri bitkine fazla geliyor.

Metgen7

Kıdemli Üye
Şuan bitkini bir at olarak düşün sen ona 1 tır malzeme yüklemiş gibi birşeysin sisteme flush gerekli daha bunu yaptıktan sonra bana besleme takvimini söyle ve aralığını bir ayar çekelim belli ki fazla yük bindiriyorsun fazla hasat alcam diye ya da belki firma tavsiyeleri bitkine fazla geliyor.
Selam patron bugün flush yaptım üstüne neem oil ile spreyledım bugun çarşamba diger suyuda ctesi vermeyı planlıyorum yada. Kuruyunca a/n gübre takvine göre devam edıyordum ama sıcak stresinden ne yapacagımızı şasırtdık sanırım son 3 haftasında gibi kacırdık ucunu :( şimdi işe bugun 2 tohum atım crital ve goril ona ayrı bi konu ve açıcam şimdiden tekrar saol

Grow Muhabbetleri
Help Users
  • kokokoco kokokoco:
  • bandaleros bandaleros:
    ***** ****** ********* ******* ********* hahahaha ***** ********** ***** ***** hahahaha *** ***** hahahaha ********
  • bandaleros bandaleros:
  • bandaleros bandaleros:
  • kokokoco kokokoco:
    *** ********* ********** ******** hahahaha* hahahaha**** ***** ****** *******
  • bandaleros bandaleros:
    ***** ***** *** ******** ****** *** ******** ***** *** ********** *** ****** ********* ***** ****** **** ***** ********
  • kokokoco kokokoco:
  • kokokoco kokokoco:
  • kawinnnz kawinnnz:
  • bandaleros bandaleros:
    hahahaha ****** ** ***** *** ***** ****** ***
  • Şakkir Şakkir:
  • bandaleros bandaleros:
  • bandaleros bandaleros:
  • bandaleros bandaleros:
    ***** ***** **** ******* hahahaha** * *** ** **** ** **** hahahaha ******* ***** ****** ******
  • bandaleros bandaleros:
    ***** ****** ******** ****** ******** ****** **** ** ***** ******* ****** ********** ***
  • kokokoco kokokoco:
  • kokokoco kokokoco:
  • Şakkir Şakkir:
    hahahaha**
  • Şakkir Şakkir:
    **** *** ********** hahahaha***
  • bandaleros bandaleros:
    ***** ***** ****** ***** ********* hahahaha
  • bandaleros bandaleros:
    hahahaha***** **** hahahaha*** ** ** ****** hahahaha* hahahaha** hahahaha ** **** *** ***** **** hahahaha*** ** ***** ***** **** ******** ********** **
  • kokokoco kokokoco:
    ***** ******* **** hahahaha hahahaha* ***** **** ******** ********* ********** ********* ******** hahahaha** ** ****** ****** ******
  • bandaleros bandaleros:
    ****** ********* ******* ****** ***** *** ****** ********* ***** ******* **** hahahaha hahahaha* ***** **** ******** ********* ********** ********* ******** hahahaha** ** ****** ****** ******
  • Şakkir Şakkir:
  • bandaleros bandaleros:
    ******* ** ****** *** **** *** ** ***** **** hahahaha *** **** ******** ******** ****** ********** **** ******* hahahaha *****
    bandaleros bandaleros: ******* ** ****** *** **** *** ** ***** **** hahahaha *** **** ******** ******** ******...