VİDEOLARIN ATILDIĞI SİTE

Toska

Üye
Kankalar tohumsuz reisin videoları attığı bir site vardı , youtube sürekli kanalı kapattığı sildiği için oraya geçmişti. O sitenin adı neydi hala aktif mi? Güzel yorumlarınızı bekliyorum.

Toska

Üye
Kanka eyvallah çok sağ ol da youtube linkini değil ben googledan aratıp bulduğumuz bir site vardı . Youtube da sürekli kanal kapatılıyor diye o siteye yüklemişti videoları :)

curva1907

Yeni üye
konuyu hortlatiyorum ama harbiden yok mu bi linkimiz ya? arkadas almanya'nin sogugunda, hazir lockdown da baslamisken biraz romantizm yasayalim, kizla yorganin altina girip kankamin amsterdam gezisi videosunu izleyelim dedik. baktik videolar ucmus! nedir baba bize yaptigin bu zulum senin. gurbete tasindik, muhabbetini o yuzden daha da ozluyoruz, birlik ve beraberlige boyle ihtiyac duydugumuz su gunlerde beni cok uzuyorsun...

curva1907

Yeni üye
konuyu hortlatiyorum ama harbiden yok mu bi linkimiz ya? arkadas almanya'nin sogugunda, hazir lockdown da baslamisken biraz romantizm yasayalim, kizla yorganin altina girip kankamin amsterdam gezisi videosunu izleyelim dedik. baktik videolar ucmus! nedir baba bize yaptigin bu zulum senin. gurbete tasindik, muhabbetini o yuzden daha da ozluyoruz, birlik ve beraberlige boyle ihtiyac duydugumuz su gunlerde beni cok uzuyorsun...

aradan geçen sürede neler oldu neler. evlendim, california'ya taşındım, videolardan hala ses seda yok :D

Grow Muhabbetleri
Help Users
  • No one is chatting at the moment.
  • higthead Chat bot:
    higthead Chat bot: ******** *** ******* *** *** *********