Uygun ekipman kurulumu

Jamal

Üye
Arkadaşlar meraba ben sizden hangi ekipmanları almalıyım şeklinde yardim istiyorum
En az 3 4 saksı birden büyütmek icin bana kabin, led ışık ,carbonfiltre,tohum, gübre gibi kendi kullandığınız ve cevrenizden görüp şunları yapsan daha iyi olur şeklinde yardımlarınızı bekliyorum bütçemiz 4000tl dir
Teşekkürler

selam dostum biobiz gübre kullanmanı tavsiye ederim ha neşeri yapabilirsin 4000 tl ile kabin ve ışık konusunda sana söyleyecegim bişey olamayacak fakat uygun fiyatlı sahibinden.com da birkaç ilan var 4 bitki için 600w ve üzeri fullspectrum cobled kullanabilirsin gübre konusunda ise biobizz in grow - bloom - top max ve yan ürün olarak cal- mag ürünü var calsiyum ve magnezyum desteklidir ve genelde bitki yetiştiricileri kullandıgı ürünlerden dir bunlar haricen sömeklenmede daha buyuk somekler için bigbud gubre alabılırsın kabin konusuna gelince topraksu ve grow kent sitelerinden bir kaç ön araştırma yapabilirsin saygıla

R

Ripley'sOG

Guest
Bu tarz bır gırısımın sonucları genelde husran oluyor evet ekıpman konusunda destek alabılırsın ancak boyle hazır kurulumlar sonucta hazır ancak senın evınde calısıcak bır sıstem sureklı bır yere bagımlı olmak yerıne kendı kararlarını veren bır bırey gıbı once bıraz detaya ınerek arastır ne nerde nasıl ne zaman ıse yarıcak ya da hangı kosullarda ne tur bır kullanımı gerekıcek ya da bunların bıtkıde artı ve eksısı nedır gıbı detay konulara en sonda bu alet ve edavatların cannabıs ıle kesıstıgı noktaları ogrenıp ekıpman konusunda sızce hangısı sorusunu sorabılırsın.

ıyı forumlar

Grow Muhabbetleri
Help Users
  • Coke Coke:
  • Coke Coke:
    hahahaha ****** **
  • kawinnnz kawinnnz:
    ***** ******** ******** hahahaha* *** ******* ********* **** hahahaha**** *** *** ****** ****** ***** ****** ***** ****** ******
  • S serdar1122:
    **** ********* **** ********** **
  • kawinnnz kawinnnz:
  • Coke Coke:
    ***** ****** *** ***** ******* ********** ***** hahahaha***
  • kawinnnz kawinnnz:
    **** ******** hahahaha ******** **
  • Coke Coke:
    ****** hahahaha ****** hahahaha**
  • Bomberx Bomberx:
    ** **
  • Coke Coke:
    **
  • Coke Coke:
    ****** ****** ******** ********* ****** **** hahahaha** *** ****** ********* ******** hahahaha* hahahaha* ******
  • F FirstGrowing:
  • F FirstGrowing:
  • F FirstGrowing:
    hahahahahahahaha
  • F FirstGrowing:
  • NewGardener NewGardener:
    hahahahahahahaha***
  • F FirstGrowing:
    ******** ** ***** **