Ucuz ve Kaliteli Işık Sistemi Arayanlar Buraya Baksın

• Konbuyu başlatan silas
  • Başlangıç tarihi
S

silas

Guest
Arkadaşlar growa yeni başlamış veya başlayacak olanların "ucuza hangi ledi almalıyım, kaç bitki bakarım?" sorusuyla çok sık karşılaşıyoruz. Bu soruya tek bir konuda cevap vermek adına böyle bir konu açmayı uygun gördüm.

Satıcıyı, sahibindende uzun zamandır takip ediyorum, tavsiyeme uyup alan arkadaşlar memnun kaldı. Kullandığı cobledler XYO'nun son serisi, soğutucu alimünyum profil kalın ve geniş, en önemlisi metal kasa cnc kesim ve oda geniş tutulmuş, önde nemi azaltmak ledlere su gelmesini önlemek için plaksi cam kullanılmış, askı apartlarınıda ücretsiz veriyor. Üstelik kaliteden malzemeden de çalmadan fiyatını da çok makul tutmuşlar, kendimiz yapsak belki o fiyatlara bile çıkaramayız.

Bu ürünü önerdiğim 3-4 arkadaş alıp kullandı çokta memnunlar. Biz yinede tedbiri elden bırakmıyoruz, istanbul içinde olanlar elden deneyip alırsa daha ucuza alırlar, Şehir dışından almak isteyenler GET farkını ödeyip alabilirler.

Bununla çok büyük olmamak kaydıyla 2 photo anca yada 3 autoya rahat bakarsınız;
2-3 photo anca yada 4 autoya bakarsınız;

3-4 photo yada 5-6 auto bakarsınız;

Satın alıp kullanan yorum yazarsa, alacak olan arkadaşlarada çok yardımcı olur.
Herkese iyi forumlar, hasadınız bol olsun
Not: Cob ledlerde par değerine bakılmaz, cob ledler kendilerini grow konusunda kanıtlamış başarılı ucuz sistemlerdir. Bir çok arkadaşımız cob led kullanarak mükemmel sonuçlar almaktadır. @RabbitKanka ve @redCliffe ustalarımızın aldığı sonuçlar buna en güzel örnektir.

Moderatör tarafında düzenlendi:
S

silas

Guest
Ledler birbirine yakın değil mi
Daha geniş aralıkta yapan varsa kaçırma kanka, aralarını en geniş tutan bu satıcı, iyi bir havalandırman varsa yazında sıkıntı yaşamazsın. Diğer satıcılarınki dip dibe bantlı mantlı, kablolar açık kalp ameliyatı gibi falan yani. Adamlar temiz iş yapmış.

nasa

Doktor
Bu ledleri bende kullanıyorum 8 bitkiye 3 tane 600w veriyorum çok iyi gidiyoruz bitkiler 7. haftasına giriyor gerçekten güzel geliştiler bitki başına 200w yapıyor gayet iyi durumdalar kasımın ilk haftası gibi hasadımı alırım.

aga çok geniş alanın varmış niye yaymadın

bu ılk halının fotosu sımdı yaydım cekmeye usendım dostum bıde bıtkım daha 5 gunluk bıtkı 12 -13 gune gecınce buzdolabından yaptıgımbır kabın var orda ısık daha da genıs bır projektor sogutucusu var ona aktaracagım sımdılık evın catısını onarıyorum buzdolabına gecınce orda yayacagım sagdan soldan ustten asagıya olmakla beraber 400 w a tamamlayıp devamedecegım buz dolabı EN BUYUGUNDEN tek kapak :D:D hava sogtmalı yıne spedıal tasarım

nasa

Doktor
bu ılk halının fotosu sımdı yaydım cekmeye usendım dostum bıde bıtkım daha 5 gunluk bıtkı 12 -13 gune gecınce buzdolabından yaptıgımbır kabın var orda ısık daha da genıs bır projektor sogutucusu var ona aktaracagım sımdılık evın catısını onarıyorum buzdolabına gecınce orda yayacagım sagdan soldan ustten asagıya olmakla beraber 400 w a tamamlayıp devamedecegım buz dolabı EN BUYUGUNDEN tek kapak :D:D hava sogtmalı yıne spedıal tasarım
elon musk gibi adamsın tr de vakit harcıyorsun

Grow Muhabbetleri
Help Users
    S sumugan: *****