Tohum tohum mıdır nedir? mevzuyu ayıkmadım

Recep21

Yeni üye
Selamün aleyküm herkese iyi akşamlar diliyorum. Ben birşey merak ediyorumda kankalar, Ben yurt dışından 1 tohum aldım, Şimdi bu tohum bizim burda içtiğimiz sigaraların içinde çıkan tohumla aynı değil mi sizce? dişileştirilmiş tohum aldım bu neye yarıyor. "banana crush" bu tohum olduğunu söyledi avusturulyadan.

Sizce bu yabancılardaki tohumlar ile türkiyedeki tohumlar aynı değil mi? karar veremedim bu tohum işine.

Herşeyin tohumu ayrı mıdır her bitkinin bu bölümüde merak ediyom.

Kemotropizma

Yeni üye
kanka öyle bir soru sormuşsunki, aklıma şundan başka açıklama şekli gelmiyor..
misal veriyorum asyalı bi çekiğin afrikalı bi zencinin amerikalı bi kızılderilinin avrupalı bi mavi gözlünün spermleri de hep aynıdır bunların çocukları birbiriyle ne kadar farklıdır dimi? cigara tohumlarında da durum aynı

Selamün aleyküm herkese iyi akşamlar diliyorum. Ben birşey merak ediyorumda kankalar, Ben yurt dışından 1 tohum aldım, Şimdi bu tohum bizim burda içtiğimiz sigaraların içinde çıkan tohumla aynı değil mi sizce? dişileştirilmiş tohum aldım bu neye yarıyor. "banana crush" bu tohum olduğunu söyledi avusturulyadan.

Sizce bu yabancılardaki tohumlar ile türkiyedeki tohumlar aynı değil mi? karar veremedim bu tohum işine.

Herşeyin tohumu ayrı mıdır her bitkinin bu bölümüde merak ediyom.
olum sen nasıl girdin buraya he baştan diyim toprağa atıp çıkacağını düşünüyorsan yanılıyorsun hay allahım :D (yok banana darling mk)

Son düzenleme:

Grow Muhabbetleri
Help Users
  • 420x 420x:
  • NewGardener NewGardener:
    ***** *** **** ******* *** ***** ******** ******** **** * ** ********* ********* ***** ****
    +1
  • TroubleStyla TroubleStyla:
    hahahahahahahaha
    +1
    ****** hahahaha*
    ******** ****** ******* ***** ***** ******** hahahahahahahaha
    ********* **** *** hahahaha* ***** ***** hahahahahahahaha
    +1
  • TabldotLife TabldotLife:
    ** ******* ***** *** ****** ******** ***** ******* ****** ******** hahahaha **** ******** ****** ********** ******* *** **** ********* ******* ***** ***** ***** ***** ********** **** ********* ***** ***** ****** ***** *** **** ******* *** ***** ******** ******** **** * ** ********* ********* ***** ****
  • deyorke deyorke:
    ******** ***** ** ** ********** hahahaha ***** hahahaha** *** ***** hahahaha **** hahahaha
    +1
    ***** ***** **** * ****** **** ** ***** hahahahahahahaha**
    +1
  • 420x 420x:
    hahahahahahahaha***** ****** ***** ***** ********
    +1
  • deyorke deyorke:
    ***** *** ** *** *** ** **** ********* *** ******* hahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahaha*

******** ****** ******* ***** ***** ******** hahahahahahahaha
    +1
    **** **** ********** *** ** ***** **** ******* **** **** ****** ******* *** ** *** *** ** **** ********* *** *******
    ******** ***** ** ******* ** hahahaha** ********** ********* **** **** ****** ******* ********* hahahahahahahaha
    +2
  • deyorke deyorke:
    ***** ****** **** ******** *** hahahahahahahaha********
    *** ****** hahahaha hahahaha* ****** ******* *** ** *** *** ** **** ********* *** ******* hahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahaha*
    hahahaha *****
    **** ******* ******** ** ***** *** **** **** **** **** ***** * hahahaha*
  • deyorke deyorke:
    ******* **** ** hahahaha* ****** hahahaha hahahaha* ****** **
    +1
    +1
    **** **** ****** hahahaha** ***** **** **** ******* ***** ***** **** ***** ***** ****** *******
    +2
    ***** ********** ** ***** ******** **** ****** hahahaha** ***** **** **** ******* ***** ***** **** ***** ***** ****** *******
  • deyorke deyorke:
    ***** ****** ****** **** ****** hahahaha** ***** **** **** ******* ***** ***** **** ***** ***** ****** *******
  • Didrug Didrug:
    ***** *** ** ***** ****** **** ****** ****** ******* ******* * * ***** ******* ****** ** ***** ***** **** hahahahahahahaha **** ** *********
    Didrug Didrug: ***** *** ** ***** ****** **** ****** ****** ******* ******* * * ***** ******* ****** ** *****...