Tohum önerisi

S

silas

Guest
Auto tohum alacaksın kardeş. Autolar fazla uzamaz, daha bodur bitkilerdir.
Mesela Auto hobbit haze olabilir mesela.

Ü

Üye silindi 20002

Guest
Sensi bin sitesine girince nasıl arattırım çıkmıyo veya bi site
Evet büyük olmuyor hocam orjinali 40-60 cm arasında 1 kere topping ve lst ile 25-35 cm arasında tutabilirsin. Balkonda dipdibe evler olduğu için gizli ve kompakt bişey arıyordum bende öyle tanıştım bu genetik ile critical auto sponsorda var ancak kokusu çiçeklenmede çok fena uyandırayım.

Ü

Üye silindi 20002

Guest
Degenica.org da bir de başka bir site var autolarının küçük ve yüksek verimlilikleriyle bilinir şimdi site kurallardan dolayı buraya yazamıyorum.

parol42

Yeni üye
Evet büyük olmuyor hocam orjinali 40-60 cm arasında 1 kere topping ve lst ile 25-35 cm arasında tutabilirsin. Balkonda dipdibe evler olduğu için gizli ve kompakt bişey arıyordum bende öyle tanıştım bu genetik ile critical auto sponsorda var ancak kokusu çiçeklenmede çok fena uyandırayım.
Sponsor ?

Ü

Üye silindi 20002

Guest
Kusura bakma lütfen gizlilik en önemli şey benim için ondan ekleyemem. Zaten tr ye yollamıyor o site yurtdışından gelen birine anca getirtebilirsin. Quick one dediğim genetik arat bulursun. Ama dediğim gibi critical kush auto enfes bir genetik tadı thc si boyu vs. O da degenetica.org da var bende ordan vanilla kush auto alıcam. vanilla kush auto u satan tek yer degenetica

Grow Muhabbetleri
Help Users
  • Tarzan450 Tarzan450:
  • Tarzan450 Tarzan450:
  • kkush kkush:
    +1
  • Emmy Emmy:
    ** *** ****** ***** ****** **** hahahaha **** ****** **** ******** **** *********
  • K kushuchtu:
    *** **** *** **** ********** *** *** **** **** *** ********** *** ******* ****** **** ****** ******* * ****** *****
  • kkush kkush:
    ******** ******** hahahaha **** ******* hahahaha*********
  • kkush kkush:
    +1
  • kkush kkush:
    *** ****** ****** hahahaha***
    +1
  • TabldotLife TabldotLife:
    ***** ***** *** hahahaha* ******* ** ****** ******* ******** ****** ***** ********** *** hahahaha ****** ********* ***** ****** ****** *** *****
  • kkush kkush:
    +1
  • C CashYeşiL:
  • Emmy Emmy:
    ******** ********* ****** **** ****** ***** *** hahahaha** ****** ****** hahahaha***
  • K kushuchtu:
    *** ******* *** *** ***** *** ** ******* ****** ******** **** ** ******* ******** ********** ***** *******
    +1
  • C CashYeşiL:
    hahahaha** *** ******* ********
  • A ax-b:
    *** *** hahahaha ******* ********* ***
  • kkush kkush:
  • K kushuchtu:
  • kkush kkush:
    ********* ***** ******* ******** ***** ******* *** ******* ******** **** ******* ******
  • K kushuchtu:
  • kkush kkush:
    *** ** hahahaha***
  • kkush kkush:
    **** ***** ********** *** **
  • kkush kkush:
  • Emmy Emmy:
    ***** ****** ********** ******* *** ** **** ********** ***** ** hahahaha hahahaha* **** *** **** ***** ********** ** ******** ** ** hahahaha* *****
  • K kushuchtu:
    ******** *** *** ****** ****** ******** hahahaha*** **** hahahaha* ****** **** ******* **** hahahaha ******* ***** ******* ***
  • VisneliKadayif VisneliKadayif:
    ******* ******** **** ********** hahahaha **** ********** **
    VisneliKadayif VisneliKadayif: ******* ******** **** ********** hahahaha **** ********** **