Teslimat Süresi deepweb markets

Ü

Üye silindi 20042

Guest
birşey sorucam deepwebden ürün siparişi vericemde direkt bizim üniversiteyi yazsam güvenliğe bırakıp gider diye düşünüyorum hem daha garanti takipsiz kargo söylerim adı başka soyadı benimki olur tanıdığın diye alırım güvenlikten

fortyeight

Yeni üye
Kanka bu konuda bilgi verebilir misin bana. Ben yeni üyeyim hiç bişey anlamıyorum kafayı yicem
dostm esas empire vs shoplarda hicbi urunu teslim alamadim bicogunu iade bile alamadim uzun suredir wickr kullaniyorum problem yasamadim bence platformdan cok kiminle alisveris yaptiginiz onemli hollanda kaynakli marketler var wickr'dan dzsa92 turkce de iletisim kurabilirsiniz market linki alabilirsiniz

Grow Muhabbetleri
Help Users
  • Uranyum Kamil Uranyum Kamil:
    ***** *** * ***** ***** ****** ****** ***** ** ******** **** ******** ***** ******* ***** ********* ********* * * *** **** *** ***** ******** ***** ******* ********* ****** ******** *** ***** *** ********* ******* ********** *** ********* ***** ******* *** * ***** ******** ********** ***** ******* ***** ****** ******
  • 3grcigara1dal 3grcigara1dal:
    **** ****** dready ****** dready***** ********** ***** ******* ******** ****** ****** ** *******
  • Sleepless Sleepless:
    dready********** ******** ***** ** ** **** ***** ***** ********* ** **** ** ****** ********* ******* ********** **** *** **** ******
    **** ***** ** ****** ***** ******** **** ****** dready ****** dready***** ********** ***** ******* ******** ****** ****** ** *******
    ****** ******* ******* ********* ** dready********** ******** ***** ** ** **** ***** ***** ********* ** **** ** ****** ********* ******* ********** **** *** **** ******
    +1
  • Sleepless Sleepless:
    dready**********
  • Sleepless Sleepless:
  • Sleepless Sleepless:
  • G GaribanMüptezel:
  • Sleepless Sleepless:
  • Sleepless Sleepless:
    ***** *** * ***** ***** ****** ****** ***** ** ******** **** ******** ***** ******* ***** ********* ********* * * *** **** *** ***** ******** ***** ***** ***** ** ****** **** * ****** ** ***
  • G GaribanMüptezel:
    ***** ***** ***** ***** ******** *********** ****** ******* ** ****** ****** **
  • Sleepless Sleepless:
  • Sleepless Sleepless:
  • I isoT:
    dready**********
  • I isoT:
  • G GaribanMüptezel:
    dready**********
  • G GaribanMüptezel:
    dready ****** ****** ****** ***** ****** ********* ********** ** ********
  • B Bomberx:
    ******** *********** dready*
  • G GaribanMüptezel:
  • I isoT:
  • G GaribanMüptezel:
    ****** ****** ***** *** **** *** **** ******** ********* ******** ******* ****** ******** ***
    G GaribanMüptezel: ****** ****** ***** *** **** *** **** ******** ********* ******** ******* ****** ******** ***