Tedavi Bittikten sonra süprize çağırılma

Siqertenkele

Kıdemli Üye
Sa agalar bayadır foruma girmiyodum 1 senelik tedaviyi bitirdik 2 süpriz verdim dosyayı kapattım . Sonra karakol aradı bidaha gittik süpriz verdik . Senede 2 kere çağrılcakmışız 2 .yi arayan soran yok daha 2. idrarı veren var mı merak ettim

Sa agalar bayadır foruma girmiyodum 1 senelik tedaviyi bitirdik 2 süpriz verdim dosyayı kapattım . Sonra karakol aradı bidaha gittik süpriz verdik . Senede 2 kere çağrılcakmışız 2 .yi arayan soran yok daha 2. idrarı veren var mı merak ettim
selam kanka dosya kapandıktan ne kadar süre sonra çağırdılar ilk süprize ve karakoldan arayıp ne dediler kaç gün içinde gittin ve karakoldan verdikleri kağıtta 10 gün içinde gitmesi gerekir yazıyor muydu

Siqertenkele

Kıdemli Üye
Dosya kapandıktan bir iki ay sonra çağırdılar 2 hafta erteledim . Tam hatırlamıyorum tarihleri baya oldu

Siqertenkele

Kıdemli Üye
İlk aramaları açmadım aileden birini aradılar oda açmadı ( arayn sabit numarayı google da arattım karakolun çıktığını gördüm ) 1 hafta sonra yakalama kararı çıkcak cart curt bi mesaj geldi diğer gün karakol bi daha aradı polise şehir dışında olduğumu söyledim be zaman gelebilirsin dedi pazartesi gelebilirim dedim tamam dedi öyle sallayabildim ama verdiğim idrarın temiz mi kirli mi olduğunu bile bilmiyorum bidaha arayan soran gelen giden olmadı

Aslan Akbey

Yeni üye
kanka 2 defa çağrılan var hatta sen açmışsın postu başka bir postta okudum adam 5-6 ay aralıkla mı ne iki defa çağrılmıştı

doqukan

Yeni üye
İlk aramaları açmadım aileden birini aradılar oda açmadı ( arayn sabit numarayı google da arattım karakolun çıktığını gördüm ) 1 hafta sonra yakalama kararı çıkcak cart curt bi mesaj geldi diğer gün karakol bi daha aradı polise şehir dışında olduğumu söyledim be zaman gelebilirsin dedi pazartesi gelebilirim dedim tamam dedi öyle sallayabildim ama verdiğim idrarın temiz mi kirli mi olduğunu bile bilmiyorum bidaha arayan soran gelen giden olmadı
Karakoldan verilen kağıttı süre yazıyor mu ?

Aslan Akbey

Yeni üye
Karakoldan verilen kağıttı süre yazıyor mu ?
kanka karakoldan gidip aldığından itibaren 10 gün yazıyor ama millet ertelediği için sanırım onun bir önemi yok postta birisi 20 gün ertelemiş aslında 20 gün önce 10 gün süresi varmış öyle yazıyordu normal denetimdeki gibi 10 gün veriyorlar kanka

kanka karakoldan gidip aldığından itibaren 10 gün yazıyor ama millet ertelediği için sanırım onun bir önemi yok postta birisi 20 gün ertelemiş aslında 20 gün önce 10 gün süresi varmış öyle yazıyordu normal denetimdeki gibi 10 gün veriyorlar kanka
bu detay çok önemli bunu bi avukata sorabilecek bi arkadaş yok mu? karakola gitme sürecini uzattıktan sonra gidip kağıdı aldıktan sonra o 10 günlük süreyi kullanabilir miyiz en net cevabı avukat vericektir

Son düzenleme:

egea

Yeni üye
Kanka hiç gitmesek dosyayı patlatırlarmı sence aradılar açmadık aradılar gelicez dedik gitmedik vs dosyayı patlatıyorlar mı acaba ? Mantıken patlatamaması lazım ama mantık arayamıyorum artık.

Aslan Akbey

Yeni üye
Kanka hiç gitmesek dosyayı patlatırlarmı sence aradılar açmadık aradılar gelicez dedik gitmedik vs dosyayı patlatıyorlar mı acaba ? Mantıken patlatamaması lazım ama mantık arayamıyorum artık.
kanka düzenli olarak arıyorlar en son evine polis ekibi yollıyıcaz seni alıp getircez diyor hani forumda okudum bende durmadan arıyor her hafta işte forumda gezersen bir sürü postta var yorum olarak yazmışlar kanka

Siqertenkele

Kıdemli Üye
Gitmediğin takdirde anladığım kadarı ile ikinci haftasında araman çıkıyor kuzen adresine polis geliyo komşulardan veya muhtardan ikametgahında olmağına dair ifade alındığında bir problem çıkmıyor . ( mantıken de ortada bi delil olmadığı için dosyan patlamaz ) En fazla vermen gereken süpriz idrar sayısına eklenir . En son bildiğim planlaman başladığında 1 seneye tedavi sürüyor. Bittikten sonra ortalama denetimin kalan 4 senesinde 8 kere idrara gitmen gerekiyor o ( 6 ayda bir random karakola aracılığı ile çağırılıyor )

Grow Muhabbetleri
Help Users
  • No one is chatting at the moment.
  • deyorke Chat bot:
    +1
  • TroubleStyla TroubleStyla:
    +1
    TroubleStyla TroubleStyla: ***** ******** +1