Tütün bulamıyorum - George Karelias

Selam arkadaşlar, 5-6 yıldır kullandığım tütün olan George Karelias (açık renk paketi olan) corona ve kısa süre önce ithal tütüne ceza gibi bir konunun gündeme gelmesi sebebiyle önce fiyat olarak 25₺'lerden 50-60₺ seviyelerine çıktı (25gr.) sonrada temelli kayboldu piyasadan. Ekşide okuduğum kadarıyla şu an piyasada bulunsa bile tümü için çakma deniyor, gürcü versiyonu bilmem ne diye satılmaktaymış.

Neyse efendim, bu güzide tütünün yokluğu beni bir hayli kedere boğdu. Aranızda bilen, tüketen varsa durumu anlamıştır, orjinalini arıyorum, temini için bildiğiniz bir yol varsa lütfen benden esirgemeyin...

#Cigâ

Doktor
Selam arkadaşlar, 5-6 yıldır kullandığım tütün olan George Karelias (açık renk paketi olan) corona ve kısa süre önce ithal tütüne ceza gibi bir konunun gündeme gelmesi sebebiyle önce fiyat olarak 25₺'lerden 50-60₺ seviyelerine çıktı (25gr.) sonrada temelli kayboldu piyasadan. Ekşide okuduğum kadarıyla şu an piyasada bulunsa bile tümü için çakma deniyor, gürcü versiyonu bilmem ne diye satılmaktaymış.

Neyse efendim, bu güzide tütünün yokluğu beni bir hayli kedere boğdu. Aranızda bilen, tüketen varsa durumu anlamıştır, orjinalini arıyorum, temini için bildiğiniz bir yol varsa lütfen benden esirgemeyin...
https://tutunsepeti4.com/george-karelias-light-hafif-ithal-paket-tutun-25gr/

İncele bro

Koal

Üye

Havalimanlarında Duty Free de var kanka hemde hiç bilmediğin çeşitleri bile...
Ama yurt dışı giriş çıkış yapman gerekiyor kullanabilmen için

https://tutunsepeti4.com/george-karelias-light-hafif-ithal-paket-tutun-25gr/

İncele bro
Bugün sipariş vereceğim bakalım buradan, artık sahte mahte ne gelir göreceğiz...

CubeHaze

Üye
Bugün sipariş vereceğim bakalım buradan, artık sahte mahte ne gelir göreceğiz...
Gelince haber eder misin? Aynı durumu yaşıyorum seninle. Eskiden 12 liraya alırdık. 4 yıldır içiyorum. Korona başında komple kayboldu sonra bi sahte furyası geldi. Sonra orijinale döndü. Ama kalitesi düşük. Tekellerde 25 gr 35-40 TL ye buluyorum şu sıralar.

ewening

Üye

www.tobaccoshop41.com adresinden teymin edebilirsin

Grow Muhabbetleri
Help Users
  • İstanbul İstanbul:
    ****** **** ** ****** ********** **
  • İstanbul İstanbul:
    *** ***** **** **
  • Uranyum Kamil Uranyum Kamil:
    *** *** *** ********* ***** **** ****** ******* ** ****** **** ** ****** ********** **
    ********* ***** **** **
  • A ax-b:
    ** ******* **
  • K Kafirimam:
    ******** ***** ***** ***** ****** ******* *** ****** ****** ********* **** hahahaha* ******* ******* ****** *** **
    +1
  • İstanbul İstanbul:
    +2
    ***** ****** ****** ******** ** *** ******** ***** ***** ***** ****** ******* *** ****** ****** ********* **** hahahaha* ******* ******* ****** *** **
  • B biggie34_:
    **** ****** ***** **
    ****** ** ***** ****** ****** ***** **
  • B biggie34_:
    ****** hahahaha ********* ******** ********* hahahaha** ********* ******* *** ***** ******* ** ***** **
  • B biggie34_:
    *** ***** ***** ***** ****** ********* hahahaha* **
  • K Kafirimam:
  • İstanbul İstanbul:
    **** hahahaha** **** ********* ********* ** ** ******** *****
  • B biggie34_:
    ***** ******* ********* ****** * ******* ***** ****** **
  • B biggie34_:
    ** **** ***** **
  • İstanbul İstanbul:
    hahahaha hahahaha****** ******* *** *** ****** hahahaha ********* ******** ********* hahahaha** ********* ******* *** ***** ******* ** ***** **
    +2
    **** *** *** * **** ****** ****** ***** ****** ********** **** *** ***** ********** ** **** hahahaha** **** ********* ********* ** ** ******** *****
  • İstanbul İstanbul:
    *** ** ***** ** **
  • K Kafirimam:
    hahahahahahahaha ***** ******* ****** ***** ***** **** *** *** ****** ***** ******* hahahaha* ******
    ****** ****** ***** **
    +1
  • K Kafirimam:
    **** *** ***** **** hahahaha** **** ********* ********* ** ** ******** *****
    K Kafirimam: **** *** ***** **** hahahaha** **** ********* ********* ** ** ******** *****