Türkiyede Vaporizer Nerede Bulabilirim?

makis

Yeni üye
Merhabalar herkese,
Dry herb vaporizer diye geçen bu cihazlar esrarı en verimli ve sağlıklı şekilde tüketilmesini sağlıyor. Yabancı forumlarda çokça konuşulan yurtdışında heryerde satılan bu cihazı türkiyede bulabilir miyim? Daha önce aramış bulmuş olan var mıdır?

Ü

Üye silindi 2874

Guest
Merhabalar herkese,
Dry herb vaporizer diye geçen bu cihazlar esrarı en verimli ve sağlıklı şekilde tüketilmesini sağlıyor. Yabancı forumlarda çokça konuşulan yurtdışında heryerde satılan bu cihazı türkiyede bulabilir miyim? Daha önce aramış bulmuş olan var mıdır?
İçine mi esrarı somegi koyuyorsun bunun içine yoksa sıvı likit mi yani icinde ne olacak bilgi verirsen sevinirim kanka bende aradım bulamadim

Ü

Üye silindi 20691

Guest
İçine mi esrarı somegi koyuyorsun bunun içine yoksa sıvı likit mi yani icinde ne olacak bilgi verirsen sevinirim kanka bende aradım bulamadim
Sömek koyuyosun kanka dumanı sıfır koku. Çok iyi bi olay amsterdama gittiğimde almadım çok pişmanım. Tr de bulmak imkansız

2MoreWeeks

Doktor
Kankalar, esigara.eu adresinde mod tanıdığım var, sizler için sordum, hiç bir zaman satış için getirmemişler. Milyon tane insan ticaret yapıyor yurtdışından getirip ama bir allahın kulu bunu getirip satmamış.

Geçmiş olsun, o forumda bile satılmıyorsa, hiç bir yerde satılmaz.

h0rby

Yeni üye
Bende aradım bulamadım aliex de sanırım 2 model var bi tane ucuz bi tane orta yollu ama daha önce elektronik sigara yasakları yüzünden vape malzemeleri zor geliyor veya gelmiyordu. Başka bir atomizor modifiye edilerek yapılabilir mi acaba?

makis

Yeni üye
Kanka bı uclu sigara ya koyduğumuz somegi 3 dumanda yutar o ona sigara dayanmaz o zaman
Sömek derken galiba kuru ot şeklinde koyulduğunu belirtmek istedi. Sömeğin tamamını sığdırcak haznesi yok zaten. Sigara ve bonga göre çok daha az içerek çok daha yüksek kafa alabiliyosun kanka. Üstüne içtikten sonra çıkan külü (kül değil abv) edible yapmak için kullanabiliyosun

makis

Yeni üye
Bende aradım bulamadım aliex de sanırım 2 model var bi tane ucuz bi tane orta yollu ama daha önce elektronik sigara yasakları yüzünden vape malzemeleri zor geliyor veya gelmiyordu. Başka bir atomizor modifiye edilerek yapılabilir mi acaba?
Kanka bende ondan korkuyorum bunlar e sigarayı bile yasakladı insanlar aliden vape getiremiyo. Bu cihazında görünüş olarak vapeden farkı yok zaten. pandemiden yurt dışınada çıkılmaz bi süre şimdi tr de satan bulsam yapışıcam direk.

Ü

Üye silindi 2874

Guest
Sömek derken galiba kuru ot şeklinde koyulduğunu belirtmek istedi. Sömeğin tamamını sığdırcak haznesi yok zaten. Sigara ve bonga göre çok daha az içerek çok daha yüksek kafa alabiliyosun kanka. Üstüne içtikten sonra çıkan külü (kül değil abv) edible yapmak için kullanabiliyosun
Evet kullanım şeklini bilmek istedim...çıkan kulu ne oluyor ki hakağıda yapistiril Co gibimi
Sömek derken galiba kuru ot şeklinde koyulduğunu belirtmek istedi. Sömeğin tamamını sığdırcak haznesi yok zaten. Sigara ve bonga göre çok daha az içerek çok daha yüksek kafa alabiliyosun kanka. Üstüne içtikten sonra çıkan külü dediğin şey ne oluyor onuda mi sonra içiyoruz kanka o zaman bundan almak mantıklı yani az tüketim sağlıyorsa

dmt25

Üye
Bende pax3 kalem duman yapici var esrar icin hem yag hem normal somek, kafasi cok vurmuyo buhari cok az masa ustu buharlastiriclardan almak daha iyi olur bence el ici olanlarin guzelleri 300-400 dolar o paraya masa ustuler var asiri kaliteli para isteyen isler hep

Grow Muhabbetleri
Help Users
    Z ZzındıK: **********