Suriye de kilo çözme macerası

yokmubiseyinnn

HATAY HAZE
S a kankalar sizlere eskilerden bir anımı anlatayım.

Sene 2012 evde oturuyom cıgara ıcıyom , bir abim geldi kalk gıdıyoz dedı  dedim nereye kilo indirecez dedi , nerden dedim bir ilçe söyledı bızım buradan tamam dedım hadı gıdek , araba da 5 kişiyiz ilçeye geldık , başka tarafta dedıler ulan gelmısken gıdek dedık oraya gıttık yok şurada dıye dıye bızı surıyenın tel örgulerıne kadar getırdıler **** , ee hanı nerde dedık surıye de dedıler yok ebnın amı dedım evde oturuyorduk cıgara ıcerken kendımızıı deaşın pyd nın koluna atacaz kafamızı keserler dedım abı gıtmeyek **** et ya gelmişiz buraya kadar bak buranın çocukları dewamlı gecıyor sırtçılar fılan konuşuyor abı dedım zifiri karanlık bır cıgara ıcın bılınmeze sokma bızı fılan yok bişe olmaz girek dedı ıyı dedım **** hadı gidek ,  jandarmayı da kolluyoruz onlarda sınır da devrıye atıyor  oranın çocukları da war atladık pat surıyenın içindeyiz koşuyoruz içeri dogru kıbrıt tanesı kadar ışık yok **** mayın mı war ne war bılmıyoruz  , 2 saat yürüdük 20 km sonra köy gıbı bı yere geldık elektrık yok gaz lambasıyla oturuyorlar. Oranın yerli kürtleri belkı de pyd lıler dı ****, Yemek bıle koydu adamlar 100 luk chıvas verdı bana guzel ınsanlardı allah war , Bizimle gelenlerden bırı arapça kürtçe bılıyor o çeviri yapıyordu bıze  neyse bı sıgara getırdıler tırt , başka bıtane getırdıler tırt , sonra bı sıgara getırdıler o ıyıydı tamam dedık kılo 2 ye 5 kg sınırıda gecırecekler para yı da bızım abı o zaman verecek anlaşıldı , dedik gidek biz yok dedıler bekleyın gunduzu sımdı sıkıntı cıkar biri işe gidecem diyor bırı karım la papaz olurum dıyor yanımızdıkılerın tamam dedım gıdek hadı 20 km yol yurecez deaşe vıdeo mezesı mı olacaz ınsansız hava aracıyla mı vuracaklar bır bılınmez **** yurumekten artık elımde kı chavıs 100 kg gıbı gelmeye başladı , arabayı da oranın çocuklarına emanet ettık arayınca telın dıbıne getırecekler. Bız telin dıbıne geldık bunlar da geldı tam zıplıcaz jandarma geldı geri pustuk hemen , bızım arabayı durdular cocuklara bıse dedıler sonra jandarma dewam ettı bız atladık arabaya bındık jandarma u dönüşü aldı geldı arabaya bır baktı adamlar sımdı 2 kişiydiniz 6 kısı oldunuz dedıelr inin arabadan dedıler ındık gbt fılan nerden gelıyonuz olm dıyor uzman düğünden komutanım dedım nerde düğün diyor şu tarafta dıye elımle bır yerı gösterdım adam orada bırak köyü 1 tane çatı bıle yok dedı **** ::D Var dı komutanım şudur budur neyse bırının gbt sıkıntı cıktı sızı bırakırım ama bu kalacak dedı tamam dedık **** zaten sonradan geldıydı o tarafın çocugu tam köyden cıkıyoz köyün gençleri kaçakcılaktan eşşek arası gıbı olmuşlar ****  , 25 kişi önümüzü kestı ne ayaksınız dıye bızım abı ast.bılmem ne dedı  , o komutanım buyrun geçin dedi çocuklar sinan çetinin kapısı gıbı açıldı ora dumanlar eslıgın de **** , yola koyulduk pat yanımız da  kı o jandarmanın tuttuğu cocukla konusuyor telefon da komutanla konuştum benı bırakacak gelın alın bu başladı siz arkadaşınızı yarı yol da bırakırsınız ben konuştum bırakacaz uzman gıdek , ulan tamam da canımızı zor kurtardık en son köylü bile linç edecektı fılan döndurdu bızı yıne gırdık köyün içinden tam gıttık bunların yanına pat bır jandarma arabası daha ustegmen dedım kı olalalala **** , ne oluyor burada dedı uzman dırek satış bunlar buradaydı komutanım fılan anlatıyor pat arkadan köyün çocukları geldı demın onlarada ast. dedı ya bızım abı bunlar ayıktı olmadıgını orada uzmana dıyorlar kı hayırdır komutan bızden habersız işmi yapıyon uzman bunu duyunca cıldırdı **** uzerımıze geldı itiyor çekıyor sız kımsınız lan ust tegmen de orada ya götü kurtarmak ıcın bıze saldırdı sonra çocuklar buyuk bır taş alıp bır koydu ön cama ön cam paramparça **** , üstteğmen dedı kı 10 sanıye ıcınde burayı terkedın o arabaya nasıl atlayıp yol aldık kırık camla kaç km geldık , sigarada bişe oldu getıremedıler mı ne o da yalan oldu allah ıcın gıdıp böyle bırşey yaşayıp geldık.

Grow Muhabbetleri
Help Users
  • centerofattention centerofattention:
    dready**********
  • Mordecai Mordecai:
    ****** dready
  • Mordecai Mordecai:
  • Mordecai Mordecai:
    ********** **
  • Mordecai Mordecai:
    **** ***** ******* *********** ***** ******* *** ** **
    **** ******* **
  • Mordecai Mordecai:
  • B Bomberx:
  • Mordecai Mordecai:
    ********* ********* **
  • B Bomberx:
  • Mordecai Mordecai:
  • Mordecai Mordecai:
    ******** ** ***** dready* *** ***** ** **** ******** *** *****
  • B Bomberx:
  • Mordecai Mordecai:
    ******** ****** ********** *********** ****** ******* ****** ******* dready* ******** ********* ***** ******** ******* ********* ***** ***** **** *** *** ********** ** ***** **** * ** ****** dready*** ** *********** ******* ******* * ** ********* *** ****** *** ********* dready**
  • B Bomberx:
  • Mordecai Mordecai:
    * ***** **** ** ****** **
  • B Bomberx:
    **** **** **
  • Mordecai Mordecai:
    * ***** ** ** * ******* dready** ******** ** dready* * ** ********* ****** ****** **** ***
  • B Bomberx:
    ******** dready* *****
  • B Bomberx:
    Sleepless Sleepless: **