Sonu ne zaman gelecek?

Birazcık diğer dalların fotoğrafını da at, kaçıncı haftadasın onun da bilgilerini yaz. Gübre be kullanıyorsun? Sömek cılız gibi. Trikomlar nasıl? Bitkin hakkında biraz detaylı bilgi verirsen ona göre bakarız

seawqda

Yeni üye
Birazcık diğer dalların fotoğrafını da at, kaçıncı haftadasın onun da bilgilerini yaz. Gübre be kullanıyorsun? Sömek cılız gibi. Trikomlar nasıl? Bitkin hakkında biraz detaylı bilgi verirsen ona göre bakarız
Çok emin değilim ama galiba 4 haftada gübre biobiz kulaniyorum her sulamada bloom top Max ve grow gübresi koyuyorum trikomlarda hepsi beyaz baktım biraz sadece bazı pistiler sarı olmuş baya bı stres yaşadılar yani bu günlere zor geldiler ilk deneyimim

seawqda

Yeni üye
Nem %50 lerde ışık 70 cm yukarıda ışığın markası

Harvest Master Pro RB 330​

Nem %50 lerde ışık 70 cm yukarıda ışığın markası

Harvest Master Pro RB 330​

Daha 2-3 haftası var gibi duruyor. Işık yüksek kalmış yaklaştır biraz. Ne kadar yaklaştıracağını nasıl hesaplayacağın benim son konumda detaylıca yazıyor. Trikomların şeffaf değil rakı gibi buzlu olması gerekiyor.
10 gün sonra al bir tırtık fansız fırında kurut. Kafasına bak ona göre son aşamaya geçersin

seawqda

Yeni üye
Daha 2-3 haftası var gibi duruyor. Işık yüksek kalmış yaklaştır biraz. Ne kadar yaklaştıracağını nasıl hesaplayacağın benim son konumda detaylıca yazıyor. Trikomların şeffaf değil rakı gibi buzlu olması gerekiyor.
10 gün sonra al bir tırtık fansız fırında kurut. Kafasına bak ona göre son aşamaya geçersin
Teşekkürler kanka ama konum dediğin şeye nasıl bakacam onu anlamadım

Teşekkürler kanka ama konum dediğin şeye nasıl bakacam onu anlamadım

ulvi

Yeni üye

haziran ortalarnda tohum attım , kaliteli boncuk tohum kullanıyorum, eziyorum 1 lt su içine bi kaşık bal bi kaşık su verdim ayda bi. Sulamayı normalde 2 günde bi geceler veriyorum 1 lt. Bilgimde pek yok ilk balkon denemesi

Grow Muhabbetleri
Help Users
  • TabldotLife TabldotLife:
    **** * ** ******** ******** ** ****** *** **
    +1
  • lavrens lavrens:
    ******** hahahaha ****** ******* ***** ***** ********** hahahaha ****** ******
    *** ***** ******* ******* *** ********* ******* hahahaha ******** ***** **** ********** *******
  • nicozaniolo nicozaniolo:
    ***** ******* ** ******** **** *** hahahaha ******* **
    ***** ***** ***** *** *** ****** *** ****** hahahaha* ***** ** ** **** *** **** *********
    **** **** ******** ******** hahahaha** ****** ******* *** ******* ***** *** ********** **** * ********* *** ******
    ** ******** ********* *** hahahaha* hahahaha* ******** *****
    hahahaha* *** **********
    +1
    ***** **** ********** ***** *** ** ***** ** ***** hahahaha* *** **** ** ****
  • lavrens lavrens:
    ******** hahahaha ****** ******* ***** ***** ********** hahahaha ****** ******
  • A Aklida:
    ******** ******** ******* ****** hahahaha* ******* ******* ***** ********** ** ****** hahahaha*
    ** ******* *** ***** ******** ***** ***** **
    hahahaha ****** ********* ***** hahahaha*****
    ********* ********* ***** ****** hahahaha* **********
  • Q Qirve:
    ***** ***** ******* ** ** ****** *** ****** ** ******** ******* ***** **** **** * ******** ***** hahahaha* **** ***** hahahaha ********* ****** ******** ****** **** ***** ****** ******* ****** ********* ******** ******* ****** ****** ********** ********* ****** hahahaha* *** ***** ** **** hahahaha* ******* hahahaha hahahaha*** **** *** **** **** ******** ***** *** hahahaha* hahahaha hahahaha*** *** * ***** hahahaha** *** ***** hahahaha*** ***** ******* ******** ******* * ***** ****** ** ********** ****** ********** ***** ** *** ***** **** ****** ******
  • Q Qirve:
    ***** ***** ********** ****** ******* ********* ***** ** ****** ****** ********* ****** ******** ********** ****** ** ****** ****** ** *** hahahaha** ***** hahahaha******* hahahaha* hahahaha** *** hahahaha* ** ******** ***** ** *** ******** ** ***** hahahaha*** ***** ********* hahahaha* ***** ***** ***** hahahaha* ***** ******** ******** ****** hahahaha ******* hahahaha ****** ****** hahahaha*** *** hahahaha**** ***** *** ******** ****** *** ***** hahahaha* **** *** ********** **** *** hahahaha**** *** hahahaha* ***** ****** *** ***** ** hahahaha* ***** ****** ****** ***** hahahaha** **** ***
    Q Qirve: ***** ***** ********** ****** ******* ********* ***** ** ****** ****** ********* ****** ********...