Son durumları için yardım öneri ! Balkondoor

Balkonda büyüttüğüm bitkilerime biobloom ve calmag veriyorum.(2ml) 2 sulamada bir keçiboynuzlu su veriyorum. Fakat yapraklarda resimlerdeki gibi ufak sararmalar var. Gübre fazla geldiği için oluyor diye araştırdım fakat olabildiğince minimum verdiğim halde neden böyle oluyor merak ediyorum. Ph6.6 içme suyu veriyorum. Bitkilerinin son durumunu nedir ne yapmam gerekir ve sizce hasata ne kadar kalmış. Yardımlarınızı bekliyorum bremınlar..E95F78FA-1BEA-4078-A549-3A8740B6FD62.jpegFF9E8DFD-F9BB-456D-9265-51324AD73B6B.jpegD814B1C9-CD28-42BA-BCDE-BA1E99613D21.jpeg0187A694-2C51-4FD1-B17A-71603E491E55.jpegB51CF0EF-666E-4C1C-8BF6-F69855888DED.jpeg0AE37503-A04E-41D1-B4E7-80E086E36D2A.jpeg

S

silas

Guest
Güzel kardeşim öncelikle her işin başı güvenlik! Güvenlik açısından balkonun çok sakat, 3-5 liraya nalburdan seralarda kullanılan şefaf naylonlardan alırsan çok iyi edersin, balkon demirlerinin arasından dolaştırman yeterli olur. Hem ışığı geçirir, hem de meraklı gözleri perdeler. Forumda bu şekilde komşusu ihbar ettiği için alınan arkadaşlarımız var. Maşallah balkonda bütün mahalleye bakıyor.
Bitkin çiçeklenmenin başlarında olduğu için besin ihtiyacı artmış, enerjisini artık sömek yapmaya ayırdığı için, özellikle altta kalan eski yaşlı yapraklardaki besini azaltıp sömeklere harcıyor. Sararmanın nedeni bu. Bir ara azotu fazla kaçırıp yaprak uçlarını çok minik yakmışsın ama öenmli değil. Bloom gübresini bir tık arttırabilirsin yada sisteme topmax gibi toprak düzenleyici, zenginleştirici ekleyebilirsin. Bol hasatlar.

Güzel kardeşim öncelikle her işin başı güvenlik! Güvenlik açısından balkonun çok sakat, 3-5 liraya nalburdan seralarda kullanılan şefaf naylonlardan alırsan çok iyi edersin, balkon demirlerinin arasından dolaştırman yeterli olur. Hem ışığı geçirir, hem de meraklı gözleri perdeler. Forumda bu şekilde komşusu ihbar ettiği için alınan arkadaşlarımız var. Maşallah balkonda bütün mahalleye bakıyor.
Bitkin çiçeklenmenin başlarında olduğu için besin ihtiyacı artmış, enerjisini artık sömek yapmaya ayırdığı için, özellikle altta kalan eski yaşlı yapraklardaki besini azaltıp sömeklere harcıyor. Sararmanın nedeni bu. Bir ara azotu fazla kaçırıp yaprak uçlarını çok minik yakmışsın ama öenmli değil. Bloom gübresini bir tık arttırabilirsin yada sisteme topmax gibi toprak düzenleyici, zenginleştirici ekleyebilirsin. Bol hasatlar.
4DF3DEE6-2118-4B08-BB5C-AE91554628B3.jpegTavsiyeye uyuldu

Grow Muhabbetleri
Help Users
  • B bandaleros:
  • B bandaleros:
    ********** *** ** ******* *** ***** ********** hahahaha**
  • kralartur01 kralartur01:
  • B bandaleros:
    **** ******** **** ***** ******** hahahaha ** * ***** ** *** ******* ****
  • SariTursu SariTursu:
    +1
  • B bandaleros: