sog grow kabini için filtre ve fan önerisi

afrika6969

Yeni üye
Beyler forumda normal kabinler için filtre ve fan tavsiyesi mevcut fakat ben sog grow yapmak istiyorum ve haliyle kabinim diğer growerler gibi ince uzun değil
1 metre genişlik 1metre yükseklik ve 1 metre derinlik tam 1 M3 yani
Filtre ve fan önerileriniz nedir üstadlar

kaiser

Kıdemli Üye
360m3 çıkış fanı ve bundan daha hacimli(genelde 476m3 falan oluyor piyasada) bir karbon filtre iyi olur

higthead

Jolly Green
Beyler forumda normal kabinler için filtre ve fan tavsiyesi mevcut fakat ben sog grow yapmak istiyorum ve haliyle kabinim diğer growerler gibi ince uzun değil
1 metre genişlik 1metre yükseklik ve 1 metre derinlik tam 1 M3 yani
Filtre ve fan önerileriniz nedir üstadlar

Dostum sog ta bıtkı adetı fazla olucagı ıcın koku yogunluguda fazla olucaktır. 680m3h karbon fıltre onerırım. Normalde 480m3h karbon fıltre yeterlı ama sog ta ısler degısıtr.

550m3 vortıce quıte serisi 680m3h karbon fıltren

yada butcene gore

Normal serı vortıce fan set aynı m3 ve m3h ler

Giriş için ise
300m3 drslient aksıyel tıpı fan

Bu havalandırman tam profesyonel ıklımlendırmen olur. Cıkıs setını ses ısı ızolelı hava kanalı tercıh et. Bu havalandırma sıstemın tamamıyle sog ıcın gecerli. Sog yapmıyacagın zaman cıkıs fanını 1 dusuk hızda calıstırabılırsin ve 150x150 kabıne kadar bu cıkıs fanını kullanabılırsın. 1 taşta 2 kuş vuruyorsun=)

afrika6969

Yeni üye
Dostlar cevaplayan herkese çok teşekkür ederim
Amma velakin ben sog den vazgeçtim biraz daha tecrübe kazanınca yapmak daha mantıklı geldi

Grow Muhabbetleri
Help Users
  • MalrukLord MalrukLord:
  • MalrukLord MalrukLord:
  • L Levrekbaz45:
    *** ** ****** ********* *** ******* ******** ******** ********* hahahaha** *******
  • L Levrekbaz45:
  • L Levrekbaz45:
    hahahahahahahaha***
  • Probis Probis:
    hahahahahahahahahahahahahahahaha
  • Probis Probis:
    hahahahahahahaha
  • Probis Probis:
    ******** ****** ****** hahahaha hahahaha** ********** ***** ****** ***** ******
  • T Tropikal.MR:
    hahahahahahahaha*** ** ******** *******
    +1
  • T Turco:
    hahahaha* ****** ****** hahahaha hahahaha** ********** ***** ****** ***** ******
  • Probis Probis:
    hahahahahahahaha
  • T Turco:
  • T Turco:
  • Probis Probis:
  • D despacito:
    ******** ****** hahahaha**
  • T Turco:
    ****** ****** ********* ******* ***** **** ***** ********** ***** ******* *********
  • Probis Probis:
    * ******** ********* ***** ********** ** ** hahahaha** hahahaha**** *** **
  • Probis Probis:
  • T Turco:
    ***** ******* *** ***** ******** ******** ******* * *** ***** ********** *** *** ******** *** *** * ****** ******
  • T Turco:
    *** ***** hahahaha ******** ********* ******** ********** hahahaha*
  • T Turco:
    ******** ******* ******** **** ****** **
  • T Turco:
    ********* * ***** ********* ***** ******* ********* **** ***** ******* * ******* ******* hahahahahahahahahahahaha ** ******** *******
    +1
  • T Turco:
    ****** * ****** ***** ****** ******* ***** ****** ******* ***** **** ******* ** ******* ***** ****** *********
  • Probis Probis:
  • T Tropikal.MR:
    ***** ****** ********* ***** ******** ****** **** **** hahahaha ******* ********* **** ******* ******* ******** hahahaha***** * ***** ********* ***** ******* ********* **** ***** ******* * ******* ******* ********
    T Tropikal.MR: ***** ****** ********* ***** ******** ****** **** **** hahahaha ******* ********* ****...