Sihirli Mantar(Magic Mushroom) Kavga

CannaMontana

Yeni üye
Merhaba arkadaşlar yurtdışında yaşıyorum Bildiğimiz mantar ülkede illegal ama 10’larca dükkan ruhsatlı şekilde satıyor. Bunu anlamadım.
Herneyse

2 gün önce Mantarları arkadaş İLE beraber yedik
Yarım saat sonra bakkaldan su almaya geldik o sıra arkadaşım anlık olarak bakkala giren adama kitlendi ve ne yapıyorsun, iyi misin diyemeden koştu adama saldırdı sebebsiz yere tanımadığı halde.
Bende o daha içeri girer girmez yol almaya başladım ve köşeden olanları izledim.

Daha sonra kaçtı gitti ve onu hayatımdan çıkardım ne oldu en son bilmiyorum.
Ancak şunu biliyorumki polisler olaydan 20 dakika sonra ismini telaffuz ederek ortaya çıkmasını söylediler. Şuanda tahminimce ve umarımca yaptığı yanlıştan ötürü hakettiği cezayı çekiyordur.

Şimdi ben ülkede öğrenciyim ve olay içerisinde kesinlikle hiç birşey yapmadım hatta anlam bile veremedim.
Bu süreçten sonra başıma birşey gelir mi ?
Sırf sadece bu olay oldu diye çocukta yanımdaydı diye beni etkiler mi ?
Bana karşı herhangi bir suçlamada bulunabilir mi yani iftira atsa ne olur ?

Nacizane görüşlerinizi bekliyorum sizlerden…

IcBlue

Doktor
kankacım tabi o gün orda ne yaşandığını ancak arkadaşın kendi anlatabilir, ancak ben durumu biraz anlamlandırmak ve içini de biraz rahatlatmak adına düşüncemi şöyle paylaşacağım;

yasal olan bir yerde bulunduğun için erişebildiğin ürünlerin kalitesini hafife almamak gerekir. gerek arkadaşının yaptıkları, gerek senin durumu yönetme şeklinden yola çıkarak dozu biraz fazla kaçırmış olma ihtimaliniz geliyor ilk olarak aklıma. yaşanan etkiler bünyeden bünyeye çok fazla değişiklik gösterir, örneğin ben hiçbir psychedelic ile görsel halisünasyon deneyimleyemiyorum ancak arkadaşında ortaya çıkan sebepsiz saldırganlık muhtemelen bir halisünasyon ürünü. arkadaşının yaşadığı durumun boyutu aldığınız doze göre, paranoyak halisünasyonlardan gerçeklik algısını kıran halisünasyonlara kadar uzanıyor olabilir.

halisünatif paranoya genellikle kişinin duygu durumundan etkilenen, aslında olmamış durumları var sayma halidir. yargılanma kaygısı, yersiz niyet okuma gibi duygular psychedeliclerin yarattığı kırılgan psikolojide herkesin deneyimleyebileceği bir durum. bunun halisünatif boyutunda arkadaşın, karşı tarafın dik dik baktığını, el kol hareketi yaptığını hatta belki laf attığını bile varsaymış olabilir. kişi şiddeti günlük hayatında bir çözüm yolu olarak kullanmıyor olsa dahi, öğretici psychedelicler insanı pirimitif haline en çok yaklaştıran deneyimler olduğundan olası bir tehdit ''ya saldır ya kaç'' durumunu tetikler. pirimitif duygularla yönetilen canlıların tamamında bu davranış gözlemlenebilir, örneğin bir kediyi sıkıştırdığında ya senden kaçacaktır ya da varını yoğunu ortaya koyarak saldıracaktır. insanlarda pirimitif içgüdüler id,ego ve süperego dengesinde rasyonellik ve kaygılarla baskılanır. bizi hayvanlardan farklılaştıran ve bütün hayatımızı s*kimizin keyfine göre yaşamamızı engelleyen de aslında budur. normal şartlarda rasyonel halinle muhtemelen yapacacğın olaya müdahale etmek veya durumu anlamaya çalışmakken, senin de dümdüz devam etmiş olman çok büyük ihtimalle tehdite karşı pirimitif içgüdünün kaçmak olmasından kaynaklanıyor. ki bu saldırmaktan daha avantajlı bir durumdur, doğal şartlarda daha uzun süre hayatta kalacak olan arkadaşın değil sensin :D

gerçeklik algısını kıran halisünasyonlar ise işin daha tehlikeli bir boyutu. genellikle formlarda değişiklikler gibi güçlü görsellerden oluşur. bu formların boyutlarında yaşanan değişiklikler kadar hafif de olabilirken - örneğin eline baktığında şeklin sürekli olarak büyüyüp küçülüyor olması gibi- görsel halisünasyonların gerçekte olması mümkün olmayan formlara yaklaşması da mümkün ve bu durum canavarlaşma olarak tabir edilir. yani böyle bir durumda arkaadaşın saldırdığı kişinin bir insan olduğunu bile farkında olmayabilir ve bu bir anlık ''canavarlaşmaya'' bakar.

psychedeliclerle yaşadıklarımız çoğunlukla içimizde olduğunu farkında olmadığımız ya da günlük hayatımızda bilinç tarafından baskılanan duygulardan oluştuğundan bu yeni deneyimleri yönetebilmek de yolda edinilen bir beceri. bu nedenle de psychedelicten beklenti, ortam hazırlığı, güvenlik gibi mevzuların aslında çoğumuzun farkında olduğundan çok daha fazla ciddiye alınması gerekir. şu an yaşadığın kaygıların da henüz bu duygularla nasıl başa çıkacağını çözümleyememiş olmandan kaynaklanması oldukça muhtemel. anlamlandırmaya başladıkça durumu aslında şu an düşündüğünden çok daha iyi yönettiğini kendin de farkına varacaksındır zaten ancak ben yine şu an bunları duymaya ihtiyacın olduğundan ekleyeyim;

bu yaşadığın durumda senin başına dert olabilecek hiçbir şey yok. yasal olan bir yerdesin, kimse mantar kullandığın için üzerine zaten gelemeyecektir. ancak işin içinde mantar olmasaydı dahi, sırf olay çıkartan birini tanıyorsun diye de içinde olmadığın olay başını ağrıtamazdı. arkadaşın sana iftira atsa bile saldırıya uğrayan kişinin ifadesi, ortamdaki güvenlik kameraları gibi kendini rahatça ispat edebileceğin çok fazla unsur var.

ancak tüm bunlardan bağımsız olarak eğer arkadaşın değer verdiğin bir kişiyse hiç değilse o gün ne yaşandığını bir de ondan dinlemeni öneririm. kötü geçmiş mantar deneyimleri, sonrasında aşabilmek için uzunca bir düşünsel süreç gerektirir. arkadaşının da bu durumda psikolojik olarak müthiş yaralı olması oldukça muhtemel ve hiç olmadığı kadar desteğe ihtiyacı olabilir. psychedeliclerin bir dezavantajı henüz farkında olmadığımız psikiyatrik rahatsızlıkları yüzeye normalden daha hızlı bir şekilde çıkartıyor olması. alkol de dahil herhangi bir şeyin saldırganlığı tetiklemesi çoğu zaman altında tedavi edilmesi gereken sebepler barındırır. olayın şokunu atlattığında arkadaşın hakkında ne düşünecceğini tekrar bir gözden geçirmen faydalı olacaktır.

yaşadığınız kötü deneyime çok üzüldüm. umarım gönlünce olsun, bol şans.

CannaMontana

Yeni üye
@IcBlue Öncelikle zaman ayırdığın ve bilgilendirdiğin için çok teşekkür ederim kanka.

Şimdi bu arkadaşı ben gerçekten duygularını yönetemeyen zayıf, kötü duygulardan arınamamış zaman zaman ise negatif ve beklenmedik ufak agresiflikler gördüm. Zaten hayatında problemleri vardı ve son 2 hafta içerisinde hergün 1-2 gram olmak üzere 10-15 gr yediğini biliyorum. Son zamanlarda iyice bozdu ve aslında içinde baskıladığı bütün durumlar açığa çıktı, parkta takıldığımız o an kendini kralım ben gibisinden şeyler söylüyor ve sürekli tanrıdan bahsediyordu ve aynı zamanda negatifti baya. Ve gerçekten mantarın ona yaramadığı çünkü hali hazırda kafasında problemlerin olduğu huzurunun olmadığı ve yenemediği bi kaç şey olduğunu biliyordum.
Gerçekten Mdma,Met türü uyarıcı veya mushroom gibi malzemeler insanın içinde baskıladığı durumları ortaya çıkarıyor.
Bunu ben kendimde yakalamıştım ve çok konuşuyordum sonra bunu onarmam gerektiğini düşünüp kendimi biraz daha değiştirdim.
Ancak elbette asla kimseye zarar vermedim.
Bir arkadaşımsa kız arkadaşıyla tartışmıştı ve sinirliydi o gün akşam ilk mdma deneyiminde aşırı sinirlenmişti(mutlu olması gerektiği yerde. çünkü mdma sonuçta)

Ve daha önce okuduğum bir araştırmaya göre seri katilin beyni inceleniyor ve yine yanlış hatırlamıyorsam cinayet işleyen şahıslarda(psikopat diyelim) beyinde bir maddenin düzensizliği vardı. Buna rağmen seri katilin akrabasında da genetik olarak bu vardı ancak o hiç cinayet işlemedi. Bu da bana adama helal olsun dedirtti.

***Egodan bahsetmişsin:
Discord grubunda kendimizi geliştirme üzerine kurduğumuz anonim arkadaşlar arasından biri dediki herhangi bir kişi bana küfür etse veya biryerde rezil olsam hiç farketmez(fiziksel olmadığı müddetçe) örnek veriyorum rezil oldum fakat bu benim hayatıma devam etmemi ve de sokağa çıkıp ekmek almamı engelleyemez yani bu direk EGO diyor ve egoyu yok etmemiz gerektiğini söylüyor.

Bir diğer arkadaşımın arkafaşı şekerliyken bıçaklandı ve öldü.(sanırım o kafayla durmadı ve çok sinirlendi.)
Diğeri Alkol içti diye polislere sataştı.
Diğeri yine alkolden sonra başkasına sataştı yine…

Açıkcası bende doğuştan ANKSİYETE var ve genetik olarak bu bizde mevcut bu bende daha 16-17 yaslarında liseden mezun olduğumda 1 sene boştaydım ve
ev-spor yaptığım içinde bu nüksetti ve aileme bile zarar verme obsesyonlarım vardı(Elbette sadece zarar verir miyim korkusu) bu yüzden 1 sene bundan kurtulmaya çalıştım sonra da kendimi bipolar veya şizofren miyim diye 1 sene her gün goolede kendimi tatmin etmeye çalışıyordum.
o zamanlar antidepresana başladım ancak yine de fayda etmedi. Psikiyatriye gittim ve bilişsel davranışçı terapi aldım anında çözdüm.(O zamanlar esrarda içmiyordum.)çok şükür atlattım aslında hepsi amigdalanın biraz fazla büyümüş olduğundan beynin seni fazla evhamlandırıp, kaygılandırmasıyla alakalı bunun farkına dolaylı anlatımlardan ve örneklerden varınca farkındalığın artmış oldu ve şuanda sahte alarm olduğunu biliyorum ve neyin ne olduğunu da daha iyi biliyorum.

Orada süper ego,ego ve ıd’den bahsetmişsin biraz ilgimi çekti.
Açık konuşayım; Yarın 2-3 gram penis envy yemeyi düşünüyorum ve Gidipte birine saldırmak istemiyorum bu ülkeye göç etmek benim hayalimdi ve bunu başardım sayılır ve bunu başka insanlara asla şiddet uygulayarak veya rahatsız ederek bunu bok etmek istemiyorum.( Elbet biraz Kaygı halindeyim denilebilir.) Ben öyle bir insan değilim ama bunu yapmam di mi kanka ?
Bi kaç öneri verir misin ?

“ALİCE HARİKALAR DİYARI’NIN KİLİDİ”

Kanka bana bunu Esencılıslı bir arkadaşım vermişti :) . Daha doğrusu göstermişti.(Extacy ile)

Bunu da siz değerli forum insanlarına vermek isterim.

Öncelikle 2 adet MDMA kullanabilirsiniz veya Mushroom tüketebilirsiniz.

Burdaki mesele bir yere odaklandıktan sonra o odaklanan nokta şekerin kalitesine göre zaman mekan hava ve saati değiştirebilir. Önemli olan odak noktasını bozmamak ve daha sonra 1 dakika içinde çok farklı sahnelere tanık olacaksınız ancak eğer gözlerinizi kapatıp odak noktasından çıkmak isterseniz bu kolay olucaktır.
Bir gece televizyonu açtık ortamda patlarken televizyonda Kemal sunal vardı kanka baksanıza sanki yanımızdalar diyordu o zamanlar yakalayamıyorduk onu ve hepimizden de sağlam yönettiği bir kafa yapısı vardı. İlk önce kıpırdamadan arkadaşınızın yüzünüze bakıyordunuz bize ilk öğrettiğinde hepimiz onu kurt adam olarak gördük :D
Bir gün arabada giderken arkada patlarken yola kitlendim önümde mandalina tezgahı üstünde 3 Noel kıyafetli kimse ortam ambiyansı mavi tonlarındaydı ve elinde şemsiye vardı fakat bu şemsiye ledle çevrilmişti. Kafamı çevirdim halis devam ediyor ve yine E5 te giderken yola bakıyordum Uzun olan trafik lambalarını bilirsiniz nokta şeklinde ampulü görürsünüz onlar çukur dizisindeki amblem gibiydiler ilk başta, odaklanmaya devam ettikçe hepsi teker teker damlayarak yola düştü ve yerde ordu şeklinde yürüyorlardı bu yürüyenlerde sadece sarı renkteki ampulden yeryüzüne düşen nokta gibilerdi. Ya varya çok efsaneydi. Bunu da mantar İLE tecrübe etmek istiyorum. Ancak dikkat edin ilginç veya kötü birşeyler de görebilirsiniz her zaman ayık olun.

www.pillreports.net sitesinden şekeri kontrol ettim ve orjinal yapıda çok güçlü MDMA barındıran bir şeker olduğunu gördüm.(Test kiti kullanıyorlar)Pisliği yoktu ve yuttuğum en iyi şekerdi.

Final olarak bende başkasına bir zarar vermek istemiyorum sonra başkasına zarar vermeyeyi düşünmekle ilgili tribe girmeyeyim dostum ?
Bu konuda yardımcı olabileceğini fikirlerin var mı ?

Son düzenleme:

CannaMontana

Yeni üye
Bu arada Mdma, Kokain veya Mushroom kullansamda her daim pozitif olan birisiyim. Zaten herdaim pozitif olmak isteyen birisiyimdir içten içe ve de merhametli ve vicdanlı bunu samimi olarak söyleyebilirim. Bu saatten sonra da zamanımı ve enerjimi negatif kimselerle harcayamam. Gerçekten bir ara şeker attığımda çok konuşmuştum arkadaş dedi çok konuşuyon bolum :D fakat şuanda öyle değilim. Şunu görüyorumki bu hayatta insanlara zaman zaman negatif olduğum ve aslında onları rahatsız edebildiğimi gördüğüm ve bununla neden insanları rahatsız ediyorum anlayışında hareket ederek kendimi iğdiş ettim ve geliştirdim. Çünkü buna kimsenin hakkı yok. Şuanda ise gördüğüm negatifliklerin beni nasıl etkilemeyeceği üzerinde çalışıyorum. Açıkçası duygusal olmanın zayıf olduğu kitaplarda bahsediliyor. İyi bir mindset yaratmak bu hayatta benim görevim bence herkesin ama bazı şeyleri değiştiremeyeceğimi bildiğimden dolayı sanırım değiştirebileceğim yani kendime odaklanmam gerektiği kanaatıne vardım. Yani himalaya dağlarındaki kafasını hiç birşeye takmayan şamanlar gibi :D

Grow Muhabbetleri
Help Users
  • No one is chatting at the moment.
  • Didrug Didrug:
    +1
  • Didrug Didrug:
  • Didrug Didrug:
  • Didrug Didrug:
    **** *** ******* hahahaha** ******* ********** **
  • A active661:
    ***** ***** hahahaha* ** ****** ******** * ****** ****** ******* **** ****** ****** ****** ** ** ***** ******** ****** ******
  • A active661:
  • A active661:
    hahahaha** ** **** *** hahahaha*
  • A active661:
    ********* ********** ********* **** hahahaha****** ***** ******
  • Didrug Didrug:
    hahahaha** ***** ****** ***** ***** * ****** hahahaha hahahaha***** ** ***** ****** * ***** *** **** hahahaha** **** ********** ******** ***** ** ***** ***** hahahaha* ** ****** ******** * ****** ****** ***
  • Didrug Didrug:
    ********** ******** * ********** ******* **** ********* ******** *** ***** **** *** ****** ********** ********* ****
  • Didrug Didrug:
    ******** ***** ******* ****** ******* **
  • A active661:
  • A active661:
  • A active661:
  • A active661:
    ******** ** ******* ********** ***** hahahaha
  • A active661:
    ******* hahahaha***** **** hahahaha** * ******* ***** ********* ********* **** ****** **********
  • A active661:
    hahahaha* *** ***** ******** ***** ** ******* ****** ******* *** ******** ********* **** ******* ******** ** ***
  • A active661:
  • A active661:
    ****** ** ***** ****** ********* ****** *** ***** hahahaha
  • A active661:
    **** hahahaha******** ****** ********** **** hahahaha ******** *
  • A active661:
    ****** ** ***** ****** **** **** ******* hahahaha **** ****** **** **** hahahaha* *******
  • A active661:
    ** ** ********* *** hahahaha* **** *** hahahaha***
  • A active661:
    ***** **** hahahaha********* ********** ** ******
  • istr istr:
  • istr istr:
    istr istr: * ******* *********