Süpriz idrara gidilmese ne olur?

Tinapolis

Yeni üye
Merhaba abiler kardeşler bugün 2. kez süpriz idrara gönderildim yarına kadar idrar vermem gerekiyor.En son dün takıldım.Hiç uyarı almadım yarın idrara gitmesem ne olur bilgisi olan yardımcı olabilir mi?

Volo

Yeni üye
dostum cuma günü teste gittim denetimede gittiğim için tek hakkım varmış pozitif verdim bi dünya sıkıntıya girdim savcılığa dosyam gidicekmiş sana tavsiyem o gün amatemde bir dünya çocukla konuştum bi çocuk bana bi bilgi verdi kulağıma dün içtim dedi gecesinde ertesi gün hapı kullandım 4. testim dedi negatif gösterdi test sonuçlarını gecesinde ertesi gün hapı iç bol bol su iç bütün gece uyumadan teste git

Tinapolis

Yeni üye
dostum cuma günü teste gittim denetimede gittiğim için tek hakkım varmış pozitif verdim bi dünya sıkıntıya girdim savcılığa dosyam gidicekmiş sana tavsiyem o gün amatemde bir dünya çocukla konuştum bi çocuk bana bi bilgi verdi kulağıma dün içtim dedi gecesinde ertesi gün hapı kullandım 4. testim dedi negatif gösterdi test sonuçlarını gecesinde ertesi gün hapı iç bol bol su iç bütün gece uyumadan teste git
geçmiş olsun kral nasıl bi karar verildi hakkında? idrara gitmezsem uyarı mı alacağım yoksa direk dosya mı kapanacak bi fikrin varmı

Grow Muhabbetleri
Help Users
  • No one is chatting at the moment.
    çaylakyetiştirici çaylakyetiştirici: ***** *** ******* ****