sömeklerimi nasıl doldurabilirim

burap1

Yeni üye
Sömekten ayıkladığım iki tohuma dışı çıktı, yalan yanlış bazen spontane bazen buradan yardım alarak bu güne kadar getirdim. Şimdi ben bu ssömekleri nasıl doldurabilirim. Kullandığım ışık çok iyi bir ışık değil. Gübrem de biobizz fish mix bunlarla devam ediyorum. Daha güçlü ve hacimli sömekler için öneriniz nedir.

Night owl

Müptezel
Knka öncelikle eline sağlık asıl iş sonu görebilmek sende bunu başarmışsın iyice forumdan konuları okuyarak yeni bi growda çok daha başarılı olabilirsin olabileceğini olmuş zaten tavsiye verenler olabilir ama benim görüşüm daha iyi bi Işık ortam vs ile yeni bi growdur sömekleri şişirme ni en etkili yolu sonlara yakınsın galiba pekmezli su vererek tadını bi tık iyi hale getreblrsn

burap1

Yeni üye
Çok teşekkür ederim, pekmez derken bildiğimiz pekmez öyle değil mi. Ve topp max biobiz gübresinden mi alsam diyordum.daha ne kadar beklemeliyim bu arada kesip almak için. Alttakiler ufak ufak büyüyor halen çünkü

Night owl

Müptezel
Çok teşekkür ederim, pekmez derken bildiğimiz pekmez öyle değil mi. Ve topp max biobiz gübresinden mi alsam diyordum.daha ne kadar beklemeliyim bu arada kesip almak için. Alttakiler ufak ufak büyüyor halen çünkü
Knk çiçekte kaçıncı gün bilmiyorum ama 10 hafta olunca alırım ben altları bırak onları sonradan kesersin gübre vs almana gerek yok bitki bitime yakın duruyor

Night owl

Müptezel

Grow Muhabbetleri
Help Users
  • Coke Coke:
    ***** ****** ********* *** ** ******** ********* ******** ********* ****** ***** ***** ***** ***** ****** hahahaha*
  • universesingularity universesingularity:
    hahahaha** ***** ****** **** *** ******** ******** hahahaha*
    +1
  • A aleksey:
  • Coke Coke:
    *** *** hahahaha***
  • Coke Coke:
  • A aleksey:
    **** ******** **** hahahaha* ***** ** **** **** ********* hahahaha****
  • A aleksey:
    ****** hahahaha* hahahaha* *******
  • A aleksey:
    ****** *** ****** *** **
  • A aleksey:
    ****** ****** hahahaha**
  • Coke Coke:
    ******** ******** hahahaha* ***** *** **** *** *** **** ****** ******* hahahaha*
  • A aleksey:
  • A aleksey:
    ******* **** ***** **
  • Coke Coke:
    ********** ********** ** ******** ******* hahahaha*** *** ********* **** hahahaha***** hahahaha* ******* **
  • Coke Coke:
    ******* **** ***** ********* ***** ***** hahahaha ********** **** ***** hahahaha
  • A aleksey:
    ********* ********* **** ***** **** hahahaha* ********** ***** hahahaha****
  • A aleksey:
    hahahaha
  • Coke Coke:
    ********** ********** ** ********* ******** hahahaha*
  • Coke Coke:
  • A aleksey:
    ** ****** *** *** ** hahahaha *** ******** *****
  • A aleksey:
    ********* ******* **** **
  • Coke Coke:
  • A aleksey:
    **** hahahaha**
    +1
  • Coke Coke:
    ****** ***** hahahaha**** ****** *** *** ****** hahahaha** ****** ********
  • A aleksey:
  • Coke Coke:
    ******** ******* hahahaha hahahaha ****** hahahaha* *** *** hahahaha**** hahahaha**
    Coke Coke: ******** ******* hahahaha hahahaha ****** hahahaha* *** *** hahahaha**** hahahaha**