Sömeklendirmeye hazırlıyorum

batuhhhh

Yeni üye
Cvp: Sömeklendirmeye hazırlıyorum

Bitkinin 5 gün önceki resimleri -> https://imgur.com/a/J52R1
Burdan doktor kardeşe selamlarımı iletiyorum.Bişeyi bilip bilmeden çok konuşan doktora kapagım olsun.Yalnız sıkıntılar yüzünden paylaşımları kesmek zorunda kaldım.Hasattan sonra doktoru tekrar **** etmek ve sizlerle deneyimimi tam olarak paylaşmak için resimleri yükleyip yorumumu yapıcam.Saglıcakta kalın seviliyosunuz kankalar

doktor1453

Yeni üye
1. konusmana dikkat et sana saygimi bozmadim, o babusla kapak yapcagin seyi yediririm sana.
2. Sen yeni yetistiricisin belli ondan grower demiycem.
3. Agac boylanmis diye gelip burda bilip bilmeden kelime yapanlara kapak olsun sekili yaptim saniyosun ya, git kime sorarsan sor kime gosterirsen goster dalgani, boy var ama  somekler bit kadar neden diye bitkiye yaptiklarini soylemeden deki bunu ektim ama somekleri neden ufak bu kadar. O bitkiye ellemeseydin o kadar seyrek kucuk someklerin olmazdi,her bogum dolu dolu olurdu, bak bakiyim genetigine senle ayni gunde olan bitkiler nasil,ama sen yeni oldugundan farkinda degilsin o somekler seni simdi mutluluktan ucuruyor biliyorum, he bide yaptigin yanlislara bok surmemek icin bozuntuya vermiyosun, beni ister sikle ister sikleme sana bir tavsiye, yeni yapacagin ekimde, bitkinde topping ve fimming yontemini uygula baska bisey yapma zamaninda gubrelerini ver otur izle somek nasil cikarmis, birsey daha soyliyim birsey bilip bilmedigimide eski formu bilirsen ordaki arkadaslardan burda olan varsa bir sor doktor1453 ü taniyan varmi diye cok yardimci oldugumuz insanlar vardi, bu sitede biraz daha pasif kalmayi tercih ettim cunku coluk cocuk doldu..

batuhhhh

Yeni üye

doktor1453' Alıntı:
1. konusmana dikkat et sana saygimi bozmadim, o babusla kapak yapcagin seyi yediririm sana.
2. Sen yeni yetistiricisin belli ondan grower demiycem.
3. Agac boylanmis diye gelip burda bilip bilmeden kelime yapanlara kapak olsun sekili yaptim saniyosun ya, git kime sorarsan sor kime gosterirsen goster dalgani, boy var ama  somekler bit kadar neden diye bitkiye yaptiklarini soylemeden deki bunu ektim ama somekleri neden ufak bu kadar. O bitkiye ellemeseydin o kadar seyrek kucuk someklerin olmazdi,her bogum dolu dolu olurdu, bak bakiyim genetigine senle ayni gunde olan bitkiler nasil,ama sen yeni oldugundan farkinda degilsin o somekler seni simdi mutluluktan ucuruyor biliyorum, he bide yaptigin yanlislara bok surmemek icin bozuntuya vermiyosun, beni ister sikle ister sikleme sana bir tavsiye, yeni yapacagin ekimde, bitkinde topping ve fimming yontemini uygula baska bisey yapma zamaninda gubrelerini ver otur izle somek nasil cikarmis, birsey daha soyliyim birsey bilip bilmedigimide eski formu bilirsen ordaki arkadaslardan burda olan varsa bir sor doktor1453 ü taniyan varmi diye cok yardimci oldugumuz insanlar vardi, bu sitede biraz daha pasif kalmayi tercih ettim cunku coluk cocuk doldu..

doktor,sana 1000 kelime de yazarım ama boş...Daha çiçeklenmesi yeni bitmiş sömeklenmeye girmiş bitkiye ufacık sömekleri var diyosun :)) sap gibi budadım bitkiyi biliyorum buda benim yanlışım olsun yeter ki kabarmasın göğsün doktooor.Ne biliyosun ne görüyosun bilmiyorum ama boş yapıyosun.Yapma.Nabız da yükseltme.Şahsımızı bilelim hepimiz.Hasattan sonra gel tekrar.Ben sana öğendiklerimi anlatıyım pasiflikte kafan karışmış olabilir doktorr

doktor1453

Yeni üye
Doktor ben soyliycegimi soyledim, tamam senin gozunde ben bilgisiz sallayan biri gibi gorunebilirim eyvallah ama bir daha ayni yanlisi yapma yapmada adam akilli hasat al,bitkinden belli ne verecegi cicegi somegi anlatma bana, ben tecrube edindim hepsini merak etme,  daha fazla almak varken neden eziyet ediyosun, yaptim bi yanlis azda olsa bana yeterde bok surmemeye calisma uste cikmaya calisma, bende diyim ki  tamam yapma ama bidaha bunu şunu şunu şunu yap daha iyi yada şu zaman şunu yap daha cok iyi diyim, o zman bana dersin ki ben kafama gore kesicem bicicem tabi kes bic dalga senin, sonra konu actiginda milletde sana eksiklerini yazdiginda,olacaklari soylediginde kabarip gider yapma konun basindan beri verilen cevaplara bak bir herkes asagi yukari ayni seyi demis herkesmi cirak hepsimi boş yapiyo,herneyse uzatmayacam, cikan hasat seni mutlu ederse beni inan hicc siklemez, banada biseyler ispatlamaya calisma cunku benim gozumde o dalga ilk resimlerini gordukten sonra buyudu somek oldu kesildi kurudu teraziye kondu bile ;)

batuhhhh

Yeni üye

5-10 sigara icersin bu kadarr basit dedin, dalgayı geçtin 100 gr muhabbetine girdin.Ben yanlısımı bastan kabullenmısım hatamı ayıkmışım kaba yorumun yüzünden tribe girdim doktor.Bak bitki şuan 100gr vericek durumda.Sana kalsa umut yok bişey yok zaten doktor.Ben foruma girip senle karşılıklı tartışmaya devam mı edicem? Tecrübeni al baska insanlara yardım et ben işi bu ramağa getirmişim zaten senin o yorumun tamamı ile - de şuan.

+ emeği sarfettim karşılığını alıcam sabır işi ne de olsa.Sana da teşekkür ediyorum güzel yorumların için doktor :) 
+ Saygı doktor saygı.Senin, benim yaptıgım hataya saygın olmadıgı için böyle boş boş tartışıyoruz.Biraz saygı

doktor1453

Yeni üye
[font=Tahoma, Verdana, Arial, sans-serif]Ne oldu aslan sesin cikmiyo umdugun hasatin 3 ucun 1 nimi aldin, tecrubelerimi kendime sakliyorum baskasina degil, bazen kucuk oldugunu acemi oldugunu toy oldugunu kabul edip tecrubelilerden isi ogrenene kadar sesini cikartmamayi eline avcuna geceni gormeden ses cikartmamayi ogreneceksin! Acikcasi uymazsan soylenenlere sikile sikile ogreneceksin 1 sene sonra aldigin hasattada zamaninda cok hata yaptim demeyi bileceksin. Unutma aga pasa yok bu dalga yetistirmede, senden daha onde illa biri var sana soylenenler boş degil. Ne ekersen onu bicersin kardeşş.[/font]

Limonhaze88

Yeni üye
kanka hiç sorun olacagını sanmıyorum ben daha önce denedım bunu köftecıden elde ettiğim tohumdan . sadece biraz gecikme olur gelişimde çünkü kankaların da dediği gibi kol bacak ta lazım. şimdi bu kızımız  kendini toparlar tekrar yapraklanır daha fazla yaprak sahibi olur ama önerim tekrar budama yaparsan üst yaprakları al altta biraz bırak kendini toplamasına yardımcı olacaktır.

enoc

Yeni üye
Marangoz' Alıntı:
Budama işine biraz sert girmişsiniz ama farklı bir şeyler yapmaya çalışmanızı taktir ettim doğrusu. 
SOG metodu sadece klonla olmuyor, tohumdan 12/12 başlayarak da yapılabilir, ki siz yapmışsınız. Yalnız tohumdan itibaren 12/12 uygularken şöyle bir durum var. Bitki yaşamına 12/12 ile de başlasa yaklaşık 3 hafta sömeklenmeye geçmiyor. O yüzden ilk 20 gün 18/6 ışık periyodu uygulamak bitkinin 12/12'ye göre daha fazla gelişmesini sağlıyor. Tohumdan SOG yapacak arkadaşlar ilk birkaç hafta 18/6 ışık verirlerse daha verimli olur. Siz de bu growunuzda tecrübe etmişsinizdir.
Hasadınız bol olsun.

iyi akşamlar hocam sana zahmet profesyonel bir ışıklandırma periyodu paylsşırmısın mesela ilk 20 gün 18/6 sonraki 20 gün 12/12 gibi birde bu periyotlar cannabise uygunmudur şimdiden teşekkür ederim :)

Axccd

Yeni üye

Yardımcı olurmusunuz

Ali soydan

Yeni üye
Selamün aleyküm canlar ben evde dolabın altına normal let ampul koydum filizlendi hatta 10 cm kadar büyüdü zaten koyduğum yer sıcak ama ilk çıkan yaprak sarardı üstleri yeşil neden olabilir acil cevap verirseniz çok sevinirim

Grow Muhabbetleri
Help Users
  • Nazim_Red Nazim_Red:
  • B bandaleros:
  • istr istr:
  • istr istr:
    istr istr: ** ********* **** **********