RDWC Sistem Çekilişi

Ü

Üye silindi 39151

Guest
Ya kankalar ne uğraşıyorsunuz ilk yazana verin işte :D

KOVACI

Üye
Merhaba,

Öncelikle bir süredir devam eden lansman kampanyamıza gösterdiğiniz ilgi için teşekkürler. Sizlerden aldığımız geri bildirimler doğrultusunda markamızı büyütmeye devam ediyoruz.

Türkiye’den, Hidroponik bitki yetiştirme sistemleri ve bitki besinlerini tek bir yerden satın alabileceğiniz e-ticaret sitemiz rootboxhydro.com.tr yi yayına aldık.

Yeni internet sitemizin açılışı sebebi ile 15 Haziran tarihinde son bulacak olan lansman kampanyası öncesinde forumda bir çekiliş düzenlemek istiyoruz. 15 Haziran tarihinde yapacağımız çekilişte kazanan RootBox Hydro RDWC 4 sisteme bedelsiz olarak sahip olacaktır. Katılım için konu altına ‘Katılıyorum’ yazmanız yeterlidir.

Hoşçakalın…
Katılıyorum

Intoxicated

Müptezel
Merhaba,

Öncelikle bir süredir devam eden lansman kampanyamıza gösterdiğiniz ilgi için teşekkürler. Sizlerden aldığımız geri bildirimler doğrultusunda markamızı büyütmeye devam ediyoruz.

Türkiye’den, Hidroponik bitki yetiştirme sistemleri ve bitki besinlerini tek bir yerden satın alabileceğiniz e-ticaret sitemiz rootboxhydro.com.tr yi yayına aldık.

Yeni internet sitemizin açılışı sebebi ile 15 Haziran tarihinde son bulacak olan lansman kampanyası öncesinde forumda bir çekiliş düzenlemek istiyoruz. 15 Haziran tarihinde yapacağımız çekilişte kazanan RootBox Hydro RDWC 4 sisteme bedelsiz olarak sahip olacaktır. Katılım için konu altına ‘Katılıyorum’ yazmanız yeterlidir.

Hoşçakalın…
Katılıyorum.

eagle54

Yeni üye
Merhaba,

Hoşçakalın…
Katılıyorum

Grow Muhabbetleri
Help Users
  • 420x 420x:
    ******* ****** ****** ***** ******** ******** * ** **** ***** ********** ** ***** ****** hahahaha** ***** *******
    +1
  • T Tropikal.MR:
    hahahahahahahaha ** ****** ********* hahahaha* ********* ** ******* *** *** ***** **** ***** *** ** ********* ******** ******** ********* *** ** ******** hahahaha **
  • Bandaleros Bandaleros:
    ****** hahahaha ** ******* **** **** **** **** *********
  • İşteşimdikızdım31 İşteşimdikızdım31:
    ****** ** ***** *** ***** hahahaha****
  • T Tropikal.MR:
  • Bandaleros Bandaleros:
    ***** **** ** ****** ****** **** *** ********** hahahaha**** **** hahahaha ** ***** *** ***** hahahaha****
    ****** hahahaha** ***** **
    hahahaha *** ********* ***** ***** ******* *** ****** ******
  • Bandaleros Bandaleros:
    ***** ***** ****** ***** hahahaha* ******
    ****** ******** ****** ***** **** ****** ********* ********* ********** *** * ***** ***** ****** ********* ********* ** ** *********
  • Bandaleros Bandaleros:
    ***** ***** ******** **** ****** hahahaha
  • 420x 420x:
    ******* ** hahahahahahahaha **** ***** ***** ***** ** ****** **** ***** *** ******** *** ***** *** ****** ***** ********* **
  • Bandaleros Bandaleros:
    ** ******* ******* ***** **
    *** ****** ******* ******** ***** ****** ***** ****** hahahaha***
  • Bandaleros Bandaleros:
    **** ***** hahahaha*** **** **
  • 420x 420x:
  • 420x 420x:
    **** ***** *** hahahaha*** *** ******** **
  • 420x 420x:
  • Bandaleros Bandaleros: