Quantum mu ? Cob led mi ?

Xdragonzed

Yeni üye
Merhaba arkadaşlar

150x150 kabin için 2 lamba alıyorum . Lütfen bana yrdımcı olur musunuz? Cihazlar nasıl? 2 sinide quantum board yapabilirim

Yesil888

Ordinaryüs
2. sini unut kanka, 1. iyi görünüyor ama teknik bilgilerini vermisler. Bence 1. lamba da senin kabine etmez, 1 lamba icin saticiya mail at sor, yetisme ve cicekte kac cm mesafeden kaplama alini, isigin kac umol oldugu.

nasa

Doktor
Merhaba arkadaşlar

150x150 kabin için 2 lamba alıyorum . Lütfen bana yrdımcı olur musunuz? Cihazlar nasıl? 2 sinide quantum board yapabilirim

sponsorun kampanyasından almanı öneririm attığın ürünler ederine göre çok pahalı hemde lm301b var eski seri son model ürün al bütçende var attığın ürünlere göre 2 tane 270w pro veya 2 tane 340w alabilirsin bu bütçeyle

Xdragonzed

Yeni üye
Değerli dostlarım şimdi garden ile konustum . Ls evo mu yoksa pro mu ?
Bize bu lazım mı ? Pro serisinde uv ır ve red spektrum kontrolü bulunmakta

nasa

Doktor
Değerli dostlarım şimdi garden ile konustum . Ls evo mu yoksa pro mu ?
Bize bu lazım mı ? Pro serisinde uv ır ve red spektrum kontrolü bulunmakta
aralarında çok ciddi fark bulunmuyor ikisinde de kullanıl led paneller aynı ikisindende maks lux değeri olarak aynı değeri alacaksın yani. standartı tercih edebilirsin

Xdragonzed

Yeni üye
Sizede çok zahmet veriyorum. Zaten sizin konudan topladım . Uv,ır,red ayarlaması yapıyormusunuz. Sadece bu ayar farklı bize hiç lazım olmuyacaksa standart mantıklı yok siz derseniz ben ayarlıyorum farklı garklı dönemlerine o zaman pro gibi sanki

nasa

Doktor
Sizede çok zahmet veriyorum. Zaten sizin konudan topladım . Uv,ır,red ayarlaması yapıyormusunuz. Sadece bu ayar farklı bize hiç lazım olmuyacaksa standart mantıklı yok siz derseniz ben ayarlıyorum farklı garklı dönemlerine o zaman pro gibi sanki
uv ır red etki ediyor tabii ancak kastettiğim şey aman aman arada dağlar kadar fark edecek kadar değil yani

Xdragonzed

Yeni üye
Ayrıca bilgi paylaşarak büyür .
Evo serisi ledlerin medical bitkiler için özel üretildiği yazıyor.

In the actual light effect, 301h Evo is better than 301h. 301h Evo claims to be specially developed and designed for medicinal plants. Adding purple light to the original spectrum can better promote the growth of THC.

nasa

Doktor
Ayrıca bilgi paylaşarak büyür .
Evo serisi ledlerin medical bitkiler için özel üretildiği yazıyor.

In the actual light effect, 301h Evo is better than 301h. 301h Evo claims to be specially developed and designed for medicinal plants. Adding purple light to the original spectrum can better promote the growth of THC.

hay ağzınla bin yaşa şu bilgiyi kimseye anlatamadık gitti

Grow Muhabbetleri
Help Users
  • nicozaniolo nicozaniolo:
  • TabldotLife TabldotLife:
    ********* ********* ***** *** hahahaha** **********
    ***** * ***** ******* hahahaha* ***** ***** *** **********
    hahahaha* **** ********** ****** ***** **** hahahaha hahahaha********* ***** *** ******* *******
    **** ***** ***** ****** ***** ** ******** ******* ***** hahahaha* **** ********** ****** ***** **** hahahaha hahahaha****
    *** ******** hahahaha ** hahahaha* ********* *** hahahaha* ****** ********** *** ******* hahahaha
    * ***** ********** hahahaha**** *** *** **** hahahaha** **
    **** hahahaha *** **** *****
  • M Marryhuana:
    ******** ******** hahahaha* ****** **** *** ***** ** ******** ******* ******** ***** ******
    ***** ******* hahahaha*
  • Q Qirve:
    ******** ******* ***** ****** **** ***** ******** ***** ***** ***** ****** ****** hahahaha*****
    ******** ** ********** ***** ******* ******* ******* ******** ****** ******* **** **
    ***** ** ***** hahahaha** **** hahahaha ****** ****** ******* ****** ******** ******** hahahaha* ****** **** *** ***** ** ******** ******* ******** ***** ******
    **** ****** hahahaha********
    **** ******** **** hahahaha*** ** ********** ***** ******* ******* ******* ******** ****** ******* **** **
    +1
    ***** ***** ******* ********** hahahaha *** hahahaha***
    +1
    hahahaha** **** ***** *******
  • M Marryhuana:
    ******* *** ***** ********** *** *** ****** ******* ** *** *** ***** ** *** * ******** hahahaha** *** ** ***** hahahaha** ** *** * *** ****
  • P PsyWeed:
    hahahahahahahaha
  • P PsyWeed:
  • Q Qirve:
  • Mest Mest:
    Mest Mest: **** ******