Psikolojik Sorunlar

ocbtayfa2

Yeni üye
İyi akşamlar dostlar yazacağım şeyler için bana deli diyebilirsiniz yada ne diyor bu a.kk diyebilirsiniz her neyse dostlar önceden sigara içtiğim zaman güler eğlenirdim şimdi sigara içtiğim zaman benim için tamamen bir kabus oluyor ayık kafaylada psikolojik sorunlarım var araştırdım OKB deniliyormus aşırı düşünme stres kaygı olmayan şeyleri kafamda kuruyorum şimdi sigara içtiğim zaman bunlar dahada çok oluyor konuşamıyorum bile doğru dürüst sürekli insanların benim hakkımda kötü şeyler düşündüğünü düşünüyorum kafayı yemek üzereyim beni anlayacağınız düşünüyorum çok uğraşıyorum bu hastalığı yenmek için sizinde tavsiyelerinizi bekliyorum :(

Tr@cyaLı

Ordinaryüs
Ankisiyete olmuşsun sen psikaytra git citolex 20 mg önce yarım yarım başlıcak sonra her gün 1 sonra sabah 1 aksam 1 mis gibi olcan :)

Gilgamesh

Yeni üye
knk bendede vardı aynısı . Gelecek kaygısı , iş hayatı , stress , boşa zaman geçiyormuşsun hissi. Anlamsızlık ...vb... şeyler vardı. Cigarayı içince 100 katı artıyordu bu dertler. Bir arkadaşın önerisiyle Lustral adında bir antidepresan kullanmaya başladım ve o kaygılar azaldı. . .Lustral kullandığım zaman boyunca çok şükür robot gibi oldum. Hiçbişey sikimde değil di. Cigara daha çok zevk vermeye başladı. Ama müzik dinlemekten eskisi kadar zevk alamamaya başladım bu antidepresan kullandığım süre zarfında ve İntihar düşüncesi kötü bir histen uzak zevk veren bir hisse bürünmüştü. 4 ay kullandım antidepresanı. Çok şükür bırakalı 2 ay oldu ve bıraktım. En iyisi sağlam psikoloji ve dertlerden uzak kalmaya çalışmaktan başka çare yok.

Bide cigaranın cbd'si düşük olursa daha çok bunaltıyor kafası.

ocbtayfa2

Yeni üye
Kanka lustral reçetesiz alınıyor diye biliyorum ne kadar doğru olur emin değilim benim en iyisi psikiyatriye gitmem lazım yinede tavsiyen için teşekkür ederim
knk bendede vardı aynısı . Gelecek kaygısı , iş hayatı , stress , boşa zaman geçiyormuşsun hissi. Anlamsızlık ...vb... şeyler vardı. Cigarayı içince 100 katı artıyordu bu dertler. Bir arkadaşın önerisiyle Lustral adında bir antidepresan kullanmaya başladım ve o kaygılar azaldı. . .Lustral kullandığım zaman boyunca çok şükür robot gibi oldum. Hiçbişey sikimde değil di. Cigara daha çok zevk vermeye başladı. Ama müzik dinlemekten eskisi kadar zevk alamamaya başladım bu antidepresan kullandığım süre zarfında ve İntihar düşüncesi kötü bir histen uzak zevk veren bir hisse bürünmüştü. 4 ay kullandım antidepresanı. Çok şükür bırakalı 2 ay oldu ve bıraktım. En iyisi sağlam psikoloji ve dertlerden uzak kalmaya çalışmaktan başka çare yok.

Bide cigaranın cbd'si düşük olursa daha çok bunaltıyor kafası

M a k a v e l i

Yeni üye
İyi akşamlar dostlar yazacağım şeyler için bana deli diyebilirsiniz yada ne diyor bu a.kk diyebilirsiniz her neyse dostlar önceden sigara içtiğim zaman güler eğlenirdim şimdi sigara içtiğim zaman benim için tamamen bir kabus oluyor ayık kafaylada psikolojik sorunlarım var araştırdım OKB deniliyormus aşırı düşünme stres kaygı olmayan şeyleri kafamda kuruyorum şimdi sigara içtiğim zaman bunlar dahada çok oluyor konuşamıyorum bile doğru dürüst sürekli insanların benim hakkımda kötü şeyler düşündüğünü düşünüyorum kafayı yemek üzereyim beni anlayacağınız düşünüyorum çok uğraşıyorum bu hastalığı yenmek için sizinde tavsiyelerinizi bekliyorum :(
Kankam uzun süre Lustral Rexapin ritalin gibi ilaçlar kullandım hepsi başka sorun için stres kaygı kafada kurma durumlarında genelde lustral rexapin felan yazar psikiyatristler tabi yine en iyi kararı onlar verir bi görünmeni tavsiye ederim kullanan biri olarak tavsiyem **** et hiç bişe kullanma antidepresanlara başlaması ayrı bırakması ayrı dert çünki acilen spora başla Bence spor bilimsel olarakta vücutta seretonin dopamin adrenalini doğal olarak arttırıyor stres kaygın azalır gün içinde enerjini orda atarsın vucüdüna baktıkça özgüvenin yerine gelir ama yine de bi psikiyatriste görün belki başka bi sorunun vardır içinde neler yaşadığını bilemeyiz sonuçta geçmiş olsun kankam

oturanboga35

Müptezel
Yemin ederim aynı hikaye. Üni. de okurken çok samimi olduğum arkadaşlarla sabahlara kadar takılırdık bir çok zaman sabah kalktığımda çenem ağrırdi çok gülmekten, gülerken nefessiz kalıp boğulur gibi olduğumu hatırlıyorum. Ama tâbi öğrencisin bir derdin yok. o zamanlar ekonomide prime zamanlariydi. Sonra uniden mezun oldum işsizlik, evlenmek için yapılması gerekenler, gelecek kaygısı köle gibi çalıştıran iş yerleri. İki senede psikolojim alt üst oldu. Cigara içtiğim de girdiğim gülme krizleri anksiyete bozukluklarına bıraktı yerini. Biliyorum ki bu forumdakilerin en az yarısında var bu durum. Çok uzatmadan önerilerime geleyim.

-3-5 ay içmeye ara vermek sadece ot değil kafa yapan herşey.

-kahve, çay ve normal sigaradan uzak durmak.

-spor yapmak ki bence vücut geliştirme dışında bir spor olmalı çünkü vücut geliştirme Kendi başına bir stres kaynağı. (Ben boks yapmanı öneririm müthiş bir şey. Floyd ve Mike in antrenman videolarını izle zaten gaza gelip başlarsın :D )

-3-5 ay ara verdikten sonra tekrar başladığında. Mümkün olduğunca kendini güvende hissedeceğin bir yerde 3-4 kişiyle birlikte icmeni tavsiye ederim. Çok kişi olması muhabbeti açıyor. VE EN ÖNEMLİSİ BONG İLE İÇ; Çünkü sigara sardığinda tek bir seferde çok fazla miktar içmiş olabiliyorsun ve buda bad tribe yol açıyor. Kapaklar arasına mutlaka en az 20 dk koymanı tavsiye ederim.

ocbtayfa2

Yeni üye
Yemin ederim aynı hikaye. Üni. de okurken çok samimi olduğum arkadaşlarla sabahlara kadar takılırdık bir çok zaman sabah kalktığımda çenem ağrırdi çok gülmekten, gülerken nefessiz kalıp boğulur gibi olduğumu hatırlıyorum. Ama tâbi öğrencisin bir derdin yok. o zamanlar ekonomide prime zamanlariydi. Sonra uniden mezun oldum işsizlik, evlenmek için yapılması gerekenler, gelecek kaygısı köle gibi çalıştıran iş yerleri. İki senede psikolojim alt üst oldu. Cigara içtiğim de girdiğim gülme krizleri anksiyete bozukluklarına bıraktı yerini. Biliyorum ki bu forumdakilerin en az yarısında var bu durum. Çok uzatmadan önerilerime geleyim.

-3-5 ay içmeye ara vermek sadece ot değil kafa yapan herşey.

-kahve, çay ve normal sigaradan uzak durmak.

-spor yapmak ki bence vücut geliştirme dışında bir spor olmalı çünkü vücut geliştirme Kendi başına bir stres kaynağı. (Ben boks yapmanı öneririm müthiş bir şey. Floyd ve Mike in antrenman videolarını izle zaten gaza gelip başlarsın :D )

-3-5 ay ara verdikten sonra tekrar başladığında. Mümkün olduğunca kendini güvende hissedeceğin bir yerde 3-4 kişiyle birlikte icmeni tavsiye ederim. Çok kişi olması muhabbeti açıyor. VE EN ÖNEMLİSİ BONG İLE İÇ; Çünkü sigara sardığinda tek bir seferde çok fazla miktar içmiş olabiliyorsun ve buda bad tribe yol açıyor. Kapaklar arasına mutlaka en az 20 dk koymanı tavsiye ederim.
Kanka 3-5 ay içmeden durabilsem hiç içmem cigara içtiğim günün ertesi günüde çok düşünceli geçiyor habire kafada kuruyorum

oturanboga35

Müptezel
Kardeşim kurma olayı tek başına atlatacağın bir şey değil benim dediklerim yalnızca geçici çözüm ve önlem. Ülkede psikologlar çok pahalı olduğu için kendini iyileştiremesende semptomları azaltmak iyidir. Kronik bir rahatsızlık ise cigarayi tamamen bırakmanı öneririm

Grow Muhabbetleri
Help Users
  • No one is chatting at the moment.
  • Karsiyaka Karsiyaka:
  • Karsiyaka Karsiyaka:
    ******** ******* ******* ********* ***** ********* ******* ********* ******* **********
  • Lemonhazelover Lemonhazelover:
    ********** **** hahahaha* *** hahahaha* *** ********* hahahaha hahahaha* ******** ** ****** ********* ***** hahahaha ******* ** ****** **** ******** ******** ***** *****
    +1
  • Karsiyaka Karsiyaka:
    ** ***** hahahaha** ******** ****** **** ****** ***
  • NewGardener NewGardener:
    *** **** ********* hahahaha hahahaha* ******** ** ****** ********* ***** hahahaha ******* ** ****** **** ******** ******** ***** *****
    hahahahahahahaha
    +1
  • Night owl Night owl:
    ****** ****** ****** ********* ******** ** ***** ****** ********* ********* **** *** ** ****** ***** ********* ***** ***** **** ***** *** ******** ******* ******** ******* ******* ********* ***** ********* ******* ********* ******* **********
  • Night owl Night owl:
  • Night owl Night owl:
    ****** *** ***** ********* ** **
  • NewGardener NewGardener:
    *** ********* hahahahahahahaha
    +1
  • Night owl Night owl:
  • Night owl Night owl:
  • Night owl Night owl:
    **** ***** hahahaha*
  • Night owl Night owl:
    ****** ******* **** ******* **** **** **** ******* hahahaha ******* ****** hahahaha* ** ******** *** ******* hahahaha ** **** ** hahahaha ******** ******** ****** ***** ****** **** ********* ********* hahahaha** ****** ****
  • Night owl Night owl:
    ********* ******* ******* ********* ***** **** hahahaha
  • Night owl Night owl:
    ****** ******* **** ******* **** **** **** ******* hahahaha ******* ****** hahahaha* ** ******** *** ******* hahahaha ** **** ** hahahaha ******** ******** ****** ***** ****** **** ********* ********* hahahaha** ****** **** ********* ***** ** hahahaha***
  • Night owl Night owl:
    ***** ******* ******** *** **** ********* ****** **** ******* ******* **** **** ******* ********* ******** ***** hahahaha* ********** ** ******** ***** ***** ***** ********** ******** ****** ****** ********* **********
  • Night owl Night owl:
    hahahaha **** **** ******* ***** ******** hahahaha**
  • Night owl Night owl:
    ***** ****** ***** ******** hahahaha ***** *****
  • I ichbinkrytpon:
    I ichbinkrytpon: ***** ********