Proflar destek pls

Evet çok pahalı gerçekten bro. Qb nin tek artısı elektrik mi yoksa hasattada farkedermi
Orjinal samsung çiplerle üretilmiş quantum board mars hydrodan da verimlidir aslında mars hydro da bir quantum board ama son çıkan ışığı hariç çipleri epistarın bu da samsungun bir tık altında kalite olarak ama kötü çip değil kesinlikle. Bunun için kingbrite figolitegrow meiju enfun canna gibi firmaların quantum boardlarını görürsen kaçırma al onlar samsungla lisanslı anlaşmalı firmalar çipleri orjinal.Zaten bu aralar lm301h çip sıkıntısı var ve samsung üretim kapasitesini çok düşürdü sadece belli firmalara lm301h sağlıyor. Onun için kıytırık bir pcp karta dizilmiş her ürünü orjinal qb sanmayın. Şu anda trde bir pcp kart getirip alüminyuma koyup satma furyası başladı. Bilindik firmaların qblarını tercih edin.
Quantum boardın artısı hem elektrik az yakar hem hasatı bol verir hem de ortam ısısını çok yükseltmez.
Mor pempe veg bloom ledlere merakın varsa o zaman da bestwa vs değil advanced platin serisini tavsiye ederim. Quantum boardlarla kapışacak iki ışık var ya hps ya da platin serisi.

Son düzenleme:

weedmary

Yeni üye
Orjinal samsung çiplerle üretilmiş quantum board mars hydrodan da verimlidir aslında mars hydro da bir quantum board ama son çıkan ışığı hariç çipleri epistarın bu da samsungun bir tık altında kalite olarak ama kötü çip değil kesinlikle. Bunun için kingbrite figolitegrow meiju enfun canna gibi firmaların quantum boardlarını görürsen kaçırma al onlar samsungla lisanslı anlaşmalı firmalar çipleri orjinal.Zaten bu aralar lm301h çip sıkıntısı var ve samsung üretim kapasitesini çok düşürdü sadece belli firmalara lm301h sağlıyor. Onun için kıytırık bir pcp karta dizilmiş her ürünü orjinal qb sanmayın. Şu anda trde bir pcp kart getirip alüminyuma koyup satma furyası başladı. Bilindik firmaların qblarını tercih edin.
Quantum boardın artısı hem elektrik az yakar hem hasatı bol verir hem de ortam ısısını çok yükseltmez.
Mor pempe veg bloom ledlere merakın varsa o zaman da bestwa vs değil advanced platin serisini tavsiye ederim. Quantum boardlarla kapışacak iki ışık var ya hps ya da platin serisi.

tskler bro beni aydınlattın birde genetic tavsiyesinde bulunursan sevinirim

Grow Muhabbetleri
Help Users
  • kkush kkush:
    ******* ***** ********** ***** hahahaha*
  • Ü Üfürükçü gargamel:
    ****** ******** ** *** ******** ******* ********* **** ****** ********** ******* ********* hahahaha** ***** ** **** **** *** ***** ****
  • TroubleStyla TroubleStyla:
    hahahaha*** hahahahahahahaha********** hahahahahahahaha
  • kkush kkush:
    ***** ***** ********* ********** ******** ******** ******* ********* **** ****** ********** ******* ********* hahahaha** ***** ** **** **** *** ***** ****
    +1
  • kkush kkush:
    ***** *** ***** ******* hahahaha
  • kkush kkush:
  • kkush kkush:
    ** ********* ********** ******** ********* ** ****** hahahaha****** *******
    +1
  • kkush kkush:
    +1
    ***** ********* *** hahahaha** hahahaha***** **** hahahaha* ***** ***** ***** ******** ********* ******** hahahaha*** ********* ***** ***** **** ***** **** ***** ******* ********* * ***** ****** ** ****** ******* ******** ******* ********* **** ****** ********** ******* ********* hahahaha** ***** ** **** **** *** ***** ****
  • istr istr:
    ****** ******* ******** ***** *** ****** **** ***** ***** **** ****** **** ********* ***** ********* *** hahahaha** hahahaha***** **** hahahaha* ***** ***** ***** ******** ********* ******** hahahaha*** ********* ***** ***** **** ***** **** ***** ******* ********* * ***** ****** ** ****** ****
    ******* *** hahahaha ********** hahahaha ********* **
  • kkush kkush:
    +1
  • istr istr:
    ******** ****** **** ********* ********* ********* ***** ******* ******** ******* **** hahahaha**
    +1
  • kkush kkush:
    ********* ********* hahahaha* ** ****** ******
    +2
  • Ü Üfürükçü gargamel:
    ******* ***** ********* *** hahahaha *** ****** hahahaha* ***** hahahaha ********* ***** ***** **** hahahaha* ** ******** ********** hahahaha ********** *****
    +1
    ******** ********* ***** *** ******* ****** ******* ***** ********* hahahaha***** ******** ******* ******** ***** *** ****** **** ***** ***** **** ****** **** *********
  • istr istr:
    ***** **** ******* **** ***** ******* **** ********* ********* hahahaha* ** ****** ******
  • kkush kkush:
  • kkush kkush:
  • istr istr:
    **
  • kkush kkush:
    ***** ******* *** ********** ********* hahahaha
  • istr istr:
  • istr istr:
    **** ***** hahahaha* ********* ***** ***
  • istr istr:
    **
    ******* ******* ***** ******* hahahaha ******** ********** ***** * ******* ******** ****** ********* hahahaha** **** hahahaha ******* ******** ********** ********* ********* ********* ***** ***
    TroubleStyla TroubleStyla: ******* ******* ***** ******* hahahaha ******** ********** ***** * ******* ******** ******...