Pistiller neden kızarmıyor ?

Hyperone

Müptezel
çok kanka 1.5 litre yeterli, 2 turda bir 2 litre yapabilirsin. mesela 1.5 litre gübreli su verip yarım litre normal su verebilirsin. bu en dogrusu degildir belki ama ben hep böyle yaptım hicte bu gibi sorunlar yasamadım. gübreyide cok veriyorsun 3 boş 1 dolu yapsan bitkin ateş eder.
Kanka alttan çay bardağı kadar su gelmesi gerekmiyor mu ? 4litreyi toprak tamamen emiyor saksım 19 litre , 4 litreden sonrası aşağıdan hafif akmaya başlıyor , 1.5 litre su gıdıklamaz bitkiyi diye düşünüyorum , bu arada dün posttan sonra sulama yaptım gübreli, bugün sömekler biraz daha şişmiş , kızarmalar artmış , tricomların da bi kısmı sütleşmiş , zaten hasata 1-2 hafta var diye söyleniyor , bu saatten sonra pek kurtaramayız gübi yanlış yapıyorsak , hasatta göreceğiz artık kaç gr çıktığını ve malın kalitesini

1.5 degil 2.5 litre olsun önemli olan bitkinin ihtiyacının karşılanması, cok gübre cok verim degil yıllardır üstalar her seferinde söylüyorlar birde o sigarayı ciğerlerine cekiceksin verdiğin gübreleri flush atınca tam temizlendiğini düşünme.
kötülemek icin demiyorum daha iyisini hakkettigin icin söylüyorum bir sonraki growunda 3 gün sulama aralıgını 2 güne düsür buna göre daha az miktarda su ver gübrelemeyide haftada bir olcak sekilde yap aradaki farkı gözlemle.

Hyperone

Müptezel
1.5 degil 2.5 litre olsun önemli olan bitkinin ihtiyacının karşılanması, cok gübre cok verim degil yıllardır üstalar her seferinde söylüyorlar birde o sigarayı ciğerlerine cekiceksin verdiğin gübreleri flush atınca tam temizlendiğini düşünme.
kötülemek icin demiyorum daha iyisini hakkettigin icin söylüyorum bir sonraki growunda 3 gün sulama aralıgını 2 güne düsür buna göre daha az miktarda su ver gübrelemeyide haftada bir olcak sekilde yap aradaki farkı gözlemle.
Eyvallah bu şekilde kıyaslama yapabilirim , başta sulama miktarım düşüktü , 1L kadar su veriyordum fakat üstadlar en az 3-4 litre içeceğini söylediler baya konuştuk bu konuyu

o ustaların sistemi senin benimkiyle aynı degildir. tecrübe de gerekiyo mesela tohumsuzun bir sözü var bir yerden sonra gözlerinle ayarlıyosun gübreyi ph ı vs. :)

Hyperone

Müptezel
o ustaların sistemi senin benimkiyle aynı degildir. tecrübe de gerekiyo mesela tohumsuzun bir sözü var bir yerden sonra gözlerinle ayarlıyosun gübreyi ph ı vs. :)
Vallahi kendi malımı en çok yetiştirme sebeplerimden biri temiz hafif rahat içimi olmasıydı , eğer fazla gübreden dolayı bu olmazsa üzücü olur

kanka yine güzel sigaran olur hersey bitmis degil gübreye ara ver ama mutlaka 1 hafta en az arada bos sulamayı keciboynuzu pekmeziyle falan yap toparlar.
ben kendi yaptıgımı soylim bi growumda acele ettim photo yapmıstım bastım gübreyi hem vegte hem bloomda vıccık vıccık tı bitki. hasadı yaptım ettim ilkte hosuma gitti harmanlıktan kafası iyidi bira falan güzel vakit geciyodu sonrasında ızdırap oldu acılıgı, artık bitsin de kurtulayım diye dua ediyodum :)

Hyperone

Müptezel
kanka yine güzel sigaran olur hersey bitmis degil gübreye ara ver ama mutlaka 1 hafta en az arada bos sulamayı keciboynuzu pekmeziyle falan yap toparlar.
ben kendi yaptıgımı soylim bi growumda acele ettim photo yapmıstım bastım gübreyi hem vegte hem bloomda vıccık vıccık tı bitki. hasadı yaptım ettim ilkte hosuma gitti harmanlıktan kafası iyidi bira falan güzel vakit geciyodu sonrasında ızdırap oldu acılıgı, artık bitsin de kurtulayım diye dua ediyodum :)
Kanka söyle bişey farkettim , kabinim küçük , oyüzden ışık 20 cm den vuruyor ana kelleye , ışık stresinden dolayı kızarıklık olmayabiliyormuş , kankanın bi postunda gördüm , alt sömekler kızarmış , üst sömekler kızarmamış , ana sömek 20-25 cm mesafede ışığa , alt sömekler 40-50 cm mesafede , alt sömeklerde %50 ye yaklaştı kızıllık şuan , tricomlarda sütleşti , çok fazla amberleşmeden karanlığa almayı düşünüyorum hızlı bi kafa yaşatsın diye

Grow Muhabbetleri
Help Users
  • O obeb:
    **** **
    ***** ******* ****** ****** *** ****** **
  • needrich10 needrich10:
    ***** ***** hahahaha* *** *** **** hahahaha ** ****** **** ********** hahahaha** *** ********** ****** ******* ********* **** ***** ****** ** *****
  • needrich10 needrich10:
    ** ********** ******* ***** ******* ** ****** ** ****** *** ***** hahahahahahahahahahahaha***
  • B bayfrodo33:
    ***** ******** hahahaha ******* **** ** ******** **** * ***** ******* ***** hahahaha* *** *** **** hahahaha ** ****** **** ********** hahahaha** *** ********** ****** ******* *********
  • needrich10 needrich10:
    ** *** ****** ***** hahahaha ******** hahahaha ******* **** ** ******** **** * ***** **
  • needrich10 needrich10:
    +1
  • KömürcüAbuzer KömürcüAbuzer:
    ********* ****** ** hahahaha** ******** hahahaha ******* **** ** ******** **** * ***** **
  • B bayfrodo33:
  • MusT+ MusT+:
  • C cio53:
  • B bayfrodo33:
    ***** ** ***** ***** hahahaha** ***** ***** **** **** ********* ***
  • O obeb:
    hahahaha**** ********* ******** ***** ***** hahahaha ***** ****** ********* ***** ********** ******** ***** ******** **
  • B bayfrodo33:
    **** **** ***** ******** *** hahahaha*** hahahaha****** ********** ***** ***** *** *******
  • O obeb:
    hahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahaha*****
  • O obeb:
    ****** ***** *** ****** hahahaha**
  • O obeb:
    hahahahahahahahahahahahahahahahahahahaha********
  • D doğadostu1004:
  • O obeb:
    hahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahaha
  • clackster clackster:
  • O obeb:
  • O obeb: